Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
yaroslaw    429
1 godzinę temu, Bercik92 napisał:

Ciekawe jaka jest data produkcji tej saletry.. 😏

Jakie  to  ma  znaczenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzarnyR1    12
6 godzin temu, FarmerDyzio napisał:

a wy sprzedacie zboże po 1200 w kraju czy za 1400 za granicę 

Idąc Twoim tokiem rozumowania ukraińcy powinni uciec za granicę a jednak bronią swojego kraju dlatego wojnę wygrają. 

Jakby dotyczyło to Polaków to nie było by nas mapie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2201
38 minut temu, yaroslaw napisał:

Jakie  to  ma  znaczenie ?

bo nie wiadomo jak wielki marże będzie miał dystrybutor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ja to za niektórymi ludźmi to już nie nadążam.... dziś wielu krzyczy że nie kupi nawozów za te pieniądze, po 2 tys nie kupili, po 4 tym bardziej... a pamiętam jak dziś jak w 2020 była masa ogłoszeń z  ładną kukurydzą na pniu nawet po 4000zł/ha i to się im opłacało mimo że mokra była 500zł/tona 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek_124711    202

Dzis znajomy zrzucil u mnie mocznik produkcji angielskiej przywieziony w nocy z anglii wczoraj kupiony u angola w punkcie dystrybucji oficjalnym po 3200... ale nas jebia

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    153

Pokaż jakiś dowód zakupu. Coś nie chce mi się wierzyć w tą cenę. W DE np. saletrzak mają nieco powyżej 4 tyś przy dzisiejszym kursie euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg1985    496

Panowie kupujecie już nawozy czy jeszcze czekacie? Sam nie wiem sezon startuje już czas coś sypać na zboża i łąki. Saletra 4.5 tyś. Saletrzak 4tyś.  Polifoska 4tyś. Mocznik ponad 6tyś składy pełne nawozów tylko ruch mały ludzie jeszcze się wahają. Jak sądzicie co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1286
32 minuty temu, greg1985 napisał:

Panowie kupujecie już nawozy czy jeszcze czekacie? Sam nie wiem sezon startuje już czas coś sypać na zboża i łąki. Saletra 4.5 tyś. Saletrzak 4tyś.  Polifoska 4tyś. Mocznik ponad 6tyś składy pełne nawozów tylko ruch mały ludzie jeszcze się wahają. Jak sądzicie co robić?

Nie no trochę zaspałeś , były poniżej 3000 zł , ja bym teraz poczekał .

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrolniik    213

Ja kupiłem 2/3 tego co zawsze, reszta się zobaczy, jak będzie tanio to się kupi, nie to starczy i tyle.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian24424    62

ja połowę tego co zawsze na kukurydze, nadrobię trochę dolistnie i tyle nie będę ładować tyle kasy.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113
6 godzin temu, greg1985 napisał:

Panowie kupujecie już nawozy czy jeszcze czekacie? Sam nie wiem sezon startuje już czas coś sypać na zboża i łąki. Saletra 4.5 tyś. Saletrzak 4tyś.  Polifoska 4tyś. Mocznik ponad 6tyś składy pełne nawozów tylko ruch mały ludzie jeszcze się wahają. Jak sądzicie co robić?

Mówisz o przyszłym sezonie? To tak dokupiłem 10t zaksanu.

A jeśli o ten sezon pytasz to większość powinna być już wysiana 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7569

Tak wielu powiada że już kupiło na następny rok tak powiada dalszemu znajomemu a w praktyce wcale nie kupił nawozu po 4 ,5 tyś czy po 5 tyś bo na ten sezon nie mają po 100 % kupione wiec na takie gadanie że kupił patrze z przymrużonym okiem .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Jak tam chcesz. We wrześniu kupiłem tira amonowej. Jak większość okroiłem trochę dawki. Zostanie mi z niego kilka ton mam nadzieję. Zimą dokupiłem po trochu polifoski, kornkali i kizeryt. I dokupiłem teraz po 3050zl a nie po 4000. Przyszły sezon od biedy może starczy azotu. Jak bym słuchał ludzi to nie kupił bym ani teraz anie we wrześniu. Bo przecież będzie tańsze mawiali. Zapraszam możesz zobaczyć. Kawę też zrobię Jak już wpadniesz.😉

Edytowano przez kat
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, Cezar81 napisał:

ropa w górę gaz tanieje ciekawe ile nawozy podrożeją

500zł zapomogi i radź se sam. Kokosów już chyba nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, Tomek90 napisał:

To nie bierz jak ci nie pasuje, zostanie komuś innemu. 

Czemu mam nie brać. Dają to biorę tyle tylko że nic to nie da na dłuższą metę,nie na tym to polega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, Pafnucy napisał:

a na czym?

Na tym żeby się utrzymać z tego co wytwarzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj