Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
miwigos    3521
14 godzin temu, mano napisał:

Na Firefox śmiga

Możesz dać  linka , bo u mnie nie idzie wejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karollo111    0

Chciałbym zastosować na N1 Saletrę amonową. Problemem jest że przez najbliższy miesiąc nie będzie żadnych opadów. Czy saletra rozpuści się i przedostanie do korzenia bez opadów? Z góry dziękuję za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1760
3 godziny temu, marcin19071980 napisał:

Polifoska krzem 3600zl/t Polifoska 6 3750zl.Wszelakich azotowych brak i nie wiadomo kiedy będzie. Idzie zielony ład. 

W tamtym tygodniu 6 2880 a 8 2900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2505
2 godziny temu, karollo111 napisał:

Chciałbym zastosować na N1 Saletrę amonową. Problemem jest że przez najbliższy miesiąc nie będzie żadnych opadów. Czy saletra rozpuści się i przedostanie do korzenia bez opadów? Z góry dziękuję za rady.

Siej dopóki w ziemi jest jeszcze jaka taka wilgoć. Saletra Ci sie po dniu rozpusci z samego szronu z zboża. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grys    279
17 minut temu, Lisek66 napisał:

Panowie po ile u was rsm 32 ?

TJE ponad 6tyś kolega rano mi mówił masakra niech sobie trzymają te azoty to jest pomyłka nawozy kupione miesiąc temu w zeszłym tygodniu wstrzymali sprzedaż a dzisiaj nowy cennik . podobno ze stalą taka sama zagrywka place załadowane a nie sprzedają i podobno cena drutu 10tyś tona ale to nie słysałem osobiście więc nie chcę siać paniki ciekawe kiedy złom tak podskoczy ??? hehe

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwek23111    330

To tak samo jak ze zbożem. Żaden rolnik nie sprzedaje bo wszyscy czekają na wyższe ceny. Jak się ceny wyklarują to handel wróci do normalności.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

3880 bb i 3940 mocznik potwierdzony 5 marca. faktura jest opłacona to i towar raczej dojedzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    949
45 minut temu, tytanowyJanusz napisał:

dobrze że nakupiłem na pinć lat 😅😜

Na ile ha?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerDyzio    1127
HF86 napisał:

3880 bb i 3940 mocznik potwierdzony 5 marca. faktura jest opłacona to i towar raczej dojedzie. 

To nie Ty głównie krzyczałes że po 3 tysie nie kupisz i na wiosnę zapowiades Wielkie obniżki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

głównie może nie ja, ale tak miało być. wojny to ja nie przewidzialem. 

A i tak najmniej wydane od lat na nawozy 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 godzin temu, PAN88 napisał:

W tamtym tygodniu 6 2880 a 8 2900

To że drogo no to h..... takie czasy ale chodzi o to aby to się zwróciło. Dziś przestałem liczyć ile wywalam na pole kasy bo w nerwice się wpędzić można. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądrala    213

Chyba przyszły ceny zaporowe Saletra 4900 ,RSM 4400 ,polifoska 6 3600 leżą  i czekają kupca brak Farmer Lipsko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal3939    200

poczekaja ale też za dużo chcą zarobić bo saletra i mocznik u nich jest z produkcji 05.2021

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369

Ci sami, co się zarzekali, że po 2800 nie kupią, a teraz po 4500 płacą.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kvba    7

Co to za wynalazek. Spotkaliście się kiedyś z takim czymś? https://www.olx.pl/d/oferta/mocznik-chelmski-22-5-n-nawoz-we-roztwor-nawozu-azotowego-CID757-IDMfdB6.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychrol    171
2 godziny temu, rafal3939 napisał:

poczekaja ale też za dużo chcą zarobić bo saletra i mocznik u nich jest z produkcji 05.2021

Znajomy niedawno kupował saletrę po 3800 a na workach data produkcji sierpień 2021 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murphys    152
1 minutę temu, krzychrol napisał:

Znajomy niedawno kupował saletrę po 3800 a na workach data produkcji sierpień 2021 😄

twoja pszenica/rzepak też sierpień 2021 a sprzedajesz po cenie dzisiejszej a nie sierpniowej :D 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melepeta    37

Ja w bigach kupowałem jakiś tydzień temu po 3500 prawie to data produkcji styczeń 2021 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj