Polecane posty

yacenty    3864

korn-kali 1990, polifoska 6 2660

  • Like 1

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toorano    180

Sejm odrzucił poprawki. Nie będzie ani dopłat do nawozów ani rekompensat !!!

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2344
10 minut temu, toorano napisał:

Sejm odrzucił poprawki. Nie będzie ani dopłat do nawozów ani rekompensat !!!

Jeżeli jest prawda to co piszesz to ten rząd to faktycznie banda kretynow. Najpierw występować o zgodę do UE na dopłaty a porem własny pomysł odrzucić 😊nie wchodzę w to czy te dopłaty do dobry pomysł czy zły tylko w samo ich postępowanie 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ludzie czekali na cuda, A im za to mandaty cowidowe głosują 😆🤣😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
driver24    766
10 minut temu, toorano napisał:

Sejm odrzucił poprawki. Nie będzie ani dopłat do nawozów ani rekompensat !!!

A już niektórzy planowali na co wydać ten 1000zł/ha😁 jeżeli to prawda to jest jedna dobra decyzja, że nie będzie sztucznej pomocy i kolejnego mieszania w cenie nawozów i propagandy. Swoją drogą miało być chyba na ten cel przeznaczone 140mln, czyli tyle co nic, więc może z 10 zł do ha by wyszło, a gadania o tym 2 miesiące, a obsługa tej całej pomocy byłaby droższa, biura, pensje urzednikow etc😁

10 minut temu, toorano napisał:

Sejm odrzucił poprawki. Nie będzie ani dopłat do nawozów ani rekompensat !!!

A już niektórzy planowali na co wydać ten 1000zł/ha😁 jeżeli to prawda to jest jedna dobra decyzja, że nie będzie sztucznej pomocy i kolejnego mieszania w cenie nawozów i propagandy. Swoją drogą miało być chyba na ten cel przeznaczone 140mln, czyli tyle co nic, więc może z 10 zł do ha by wyszło, a gadania o tym 2 miesiące, a obsługa tej całej pomocy byłaby droższa, biura, pensje urzednikow etc😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nikt wam tyle nie da co te pajace mogą obiecać .dizel też 6 dotknąć zdążył dziś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
driver24    766

Ja to nie mogę się nadziwić, że byli tacy co serio wierzyli ze 1000zl dostaną i to nawet bez faktury, tylko powierzchnia gospodarstwa pomnożona przez 1000zl. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniekkkk    183
29 minut temu, toorano napisał:

Sejm odrzucił poprawki. Nie będzie ani dopłat do nawozów ani rekompensat !!!

No i bardzo dobrze, jedynym celem tej poprawki było bicie piany politycznej i robienie kolejnej afery, jak znam życie to będą teraz darli mor.y że oni chcieli pomóc ale zły rząd odrzucił pomoc.

A teraz fakty , senat wnioskował o 140 milionów złotych pomocy na 19 milionów użytków rolnych (tyle jest w Polsce ) czyli jeśli dobrze liczę to jakieś 7.5 zł słownie siedem złotych pięćdziesiąt groszy do hektara.

Nadal uważacie że źle zrobili odrzucając tą durnotę.........

 

 

  • Like 2
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tracker    650

Pan profesor Grodzki pewnie zalewa się rzewnymi łzami z żałości ...


Bóg Honor Ojczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys2402    2

W grudniu zamówiony kizeryt w Ampolu to do dziś nie przyjechał, tłumaczą się że nie ma na placu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurniczek    214

Jak tak można nie doceniać działań rządu...gdyby nie PiS  nawozy azotowe kosztowały by jeszcze duużo duuużo drożej a głupie chłopy czekają z zakupem a wiosna tuż tuż I KUPIĆ MUSZĄ!. RSM 32   2960-3200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
driver24    766
5 minut temu, Jurniczek napisał:

Jak tak można nie doceniać działań rządu...gdyby nie PiS  nawozy azotowe kosztowały by jeszcze duużo duuużo drożej a głupie chłopy czekają z zakupem a wiosna tuż tuż I KUPIĆ MUSZĄ!. RSM 32   2960-3200

Rozumiem, że to ironia z Twojej strony. Bo jeżeli piszesz serio to... szkoda komentować, brak słów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3864
Krzys2402 napisał:

W grudniu zamówiony kizeryt w Ampolu to do dziś nie przyjechał, tłumaczą się że nie ma na placu :D

ja zamówiłem w czerwcu, przyjechał w grudniu. dziś odebrałem bo leżal na placu a jechałem po inne nawozy


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2344

Nie ma jak to sprzedawać towar którego nie ma się na placu . Takie jaja to tylko z rolnikami można robić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniekkkk    183
13 minut temu, Jurniczek napisał:

A jakie u nich myślenie ....zobaczyli że rolnicy mają kase za zboże to drenaż na całego

Żeby było jasne mam to gdzieś kto rządzi , ważne aby nie wciskali mi durnoty i nie robili ze mnie głupszego niż jestem.....

Jeśli uważasz że gdzieś w UE są tańsze nawozy to bardzo prosimy podziel się z nami tą informacją, wiele osób będzie Ci wdzięcznych.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383
2 godziny temu, toorano napisał:

Sejm odrzucił poprawki. Nie będzie ani dopłat do nawozów ani rekompensat !!!

I tak trzymać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25492

Widać przeczytali moje zdanie.

Zaczynam mieć wpływ na politykę🤭🤭🤭

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

zamiast dopłaty do nawozów to mandaty na składzie za brak maseczki po dwa tysiące 😂🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25492

Anglia zniosła reżim maseczkowy a nasze orły zaostrzają kary.

Nie zdają sobie sprawy że to niby taka błahostka a będzie raczej głównym gwoździem do trumny. 

Nie podatki, plusy czy nowe łady,  a właśnie takie działania bezpośrednio skierowane na łupienie każdego obywatela pociągnie ich na dno.

 

Edytowano przez Agrest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383
6 minut temu, Agrest napisał:

Anglia zniosła reżim maseczkowy a nasze orły zaostrzają kary.

Tak właśnie Pawlik Morozow dostał podstawy do zadenuncjowania własnych rodziców. 😂 Zacny wzorzec i wykonanie chwalebne.

Edytowano przez mirro
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez kowal1108
      Jak w temacie. Jakie są u Was ceny żyta? 
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj