Polecane posty

Gość   
Gość
10 minut temu, Szu15000 napisał:

nie wiem gdzie Wy macie pełne place.. pracuje w jednej z większych firm dystrybucyjnych i ani my, ani konkurencja nie ma nawozu zbytnio, a to że stoją place pełne to są praktycznie wszystkie nawozy sprzedane..

to jakaś dziadowska firma że pozwala by pusty plac był, a towar nie czekał na klienta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

W tym sezonie to azoty powinny opublikować ile mniej azotu sprzedali na polski rynek niż w latach ubiegłych. To by była bardzo ciekawa statystyka. Większość z nas kupiła mniej niektórzy wcale inni kupili importy jakieś. 

  • Like 1

czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1785
17 minut temu, Szu15000 napisał:

nie wiem gdzie Wy macie pełne place.. pracuje w jednej z większych firm dystrybucyjnych i ani my, ani konkurencja nie ma nawozu zbytnio, a to że stoją place pełne to są praktycznie wszystkie nawozy sprzedane..

Sprzedane ale nie ma kto rozwozić bo olej do zmiany w kamazie. Chłopie bajać to my a nie nas

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

Tak wszystko sprzedane, że wesołek ma najtańsze nawozy obecnie i wypycha towar z maja jeszcze... 


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A u nas już zagraniczne wjeżdżają .pewnie po  to żeby biedną grupę azoty odciążyć i przykryć te drogie polskie nawozy w kącie 😂😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusjan    248

Saletra 3160 z tego co jest na placu,mocznik dalej nie dojechał, nowych ofert na saletrę nie mają w punkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal014d    142
Przed chwilą, HF86 napisał:

A u nas już zagraniczne wjeżdżają .pewnie po  to żeby biedną grupę azoty odciążyć i przykryć te drogie polskie nawozy w kącie 😂😉

Znajomy z sąsiedniej wioski juz wiózł importy z okolicznej przepakowni "Krex".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

mój nawóz leży, tzn powinien leżeć u dilera. fakturą opłacona w listopadzie. choć kiedyś u innego dilera kupiłem nawóz i miał leżeć. zajeżdżamy rozsiewaczem 3 marca a po nawozie ciepłe miejsce zostało ;) magazynier ponoć się nie dogadał z kierownikiem ;) tak się skończyło że po tygodniu dostaliśmy yare w miejsce saletrosanu

  • Like 1

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumcajs73    53
12 minut temu, Szu15000 napisał:

proste chłopy z Was, pozdrawiam i drogich nawozów życzę :)

Kolego ale z tymi życzeniami to przesadzasz!!! Powiem,że to niegrzeczne choć nasuwa mi się ostrzejsze słowo!

55 minut temu, ZELKOW napisał:

info z dziś, w lutym zamówienia mogą być nie zrealizowane w marcu jakby ktoś się zastanawiał nad kupnem jeszcze, a maj obniżki cen 😂

Info ale skąd albo od kogo bo póki co gdzie nie dzwonię to nawozy dostępne a tylko kwestia ceny .Kupujących niewielu .

35 minut temu, Szu15000 napisał:

nie wiem gdzie Wy macie pełne place.. pracuje w jednej z większych firm dystrybucyjnych i ani my, ani konkurencja nie ma nawozu zbytnio, a to że stoją place pełne to są praktycznie wszystkie nawozy sprzedane..

Nie macie nawozu bo sami tez nie chcecie wtopić kupując go po tych wysokich cenach,logiczne. Najlepiej to jest siedzieć za biurkiem z długopisem i telefonem w ręku i przyjmować zakupy wożąc je prosto od producenta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

e tam, ja nikogo nie oceniam. każdy ma inną sytuację, każdy robi jak uznaje za stosowne

  • Like 2

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365

Odkąd korzystam z prow czyli jakieś 15 lat zawsze nawozy kupuję późną jesienią (w tym połowa grudnia)ale dowóz przeważnie w marcu. Dzwonię że potrzebuję i do 3 dni jest na podwórku.

Prawie wszyscy znajomi robią tak samo , także nie wiem po co ta nagonka na Szu15000...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumcajs73    53
Przed chwilą, yacenty napisał:

e tam, ja nikogo nie oceniam. każdy ma inną sytuację, każdy robi jak uznaje za stosowne

I bardzo mądrze .Popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2417
9 minut temu, yacenty napisał:

mój nawóz leży, tzn powinien leżeć u dilera. fakturą opłacona w listopadzie. choć kiedyś u innego dilera kupiłem nawóz i miał leżeć. zajeżdżamy rozsiewaczem 3 marca a po nawozie ciepłe miejsce zostało ;) magazynier ponoć się nie dogadał z kierownikiem ;) tak się skończyło że po tygodniu dostaliśmy yare w miejsce saletrosanu

Skoro nie masz u siebie pod dachem , to jeszcze nie byłbym taki pewny że już kupiłeś nawóz , bo dopiero co 2 dni temu poruszaliśmy tu podobną sytuacje , gdzie gościu mówił że za nawóz zapłacił , fakturę też ponoć miał , a nawozu nie ma , i to interesy robił z sąsiadem ( kolegą) , także teraz nadeszły takie czasy że nic nie wiadomo

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szu15000    227

Rumcajs ja też jestem zwykłym chłopem jak i Ty, a że pracuje na etacie w naszej branży to chciałem się podzielić informacjami że nie ma czym handlować bo grupa azoty daje nam 2x w miesiącu po "trochę" nawozu tylko ... a pełne place to nawóz wykupiony czekający na odbiór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurniczek    214
27 minut temu, Szu15000 napisał:

proste chłopy z Was, pozdrawiam i drogich nawozów życzę :)

Puszcza ci od nadmiaru.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek_124711    202
2 godziny temu, Bercik92 napisał:

Takie rzeczy to można bylo pomyśleć w latach 90 tych jak ziemia po PGR kosztowała po 500zl. 😏

U nas byly zupelnie inne realia cenowe za ziemie po pgr... 15-25 tys za ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838
8 minut temu, mysza103 napisał:

Skoro nie masz u siebie pod dachem , to jeszcze nie byłbym taki pewny że już kupiłeś nawóz , bo dopiero co 2 dni temu poruszaliśmy tu podobną sytuacje , gdzie gościu mówił że za nawóz zapłacił , fakturę też ponoć miał , a nawozu nie ma , i to interesy robił z sąsiadem ( kolegą) , także teraz nadeszły takie czasy że nic nie wiadomo

Wiesz dystrybutor z tych największych wiec powinno byc


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8471
34 minuty temu, Pafnucy napisał:

a ty krzywy.... pan.

E tam ... pan,na ... pana trzeba mieć wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2183
17 minut temu, arek_124711 napisał:

U nas byly zupelnie inne realia cenowe za ziemie po pgr... 15-25 tys za ha

Ale w połowie lat 90tych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj