Polecane posty

Zetmar    56

4100-4200 worek brutto zachodnie mazowsze, kupiony 3750 przed świętami 

Edytowano przez Zetmar
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yaroslaw    430
12 minut temu, PodlasiakTV napisał:

Po ile u was mocznik w tej chwili? u mnie po 3850 brutto udało się jeszcze kupić ;) 

To  raczej  cena  promocyjna   , sprawdzałem  u  siebie   to  poniżej  4 tys  brutto  nie  kupisz  

jaka data produkcji ?   Pytam  o  datę   produkcji   bo  sąsiad  kilka bagów  saletry wziął  u  lokalnego handlowca  to   zrobiona  była  na  początku  sierpnia  - jak zaczynałem  kukurydzę   wozić  to  już  stała na placu  a  właściwie   pod  wiatą

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowity90    597
Dnia 9.01.2022 o 10:54, superfarmer02 napisał:

Akurat motyle/kosy łatwo powiększyć bo mają prostokątny zbiornik więc można ładować nadstawek ile rama i oryginalna skrzynia wytrzyma. Gorzej coś takiego z lejkiem zrobić 

Zrobiłem na lejku z blachy gładkiej ocynkowanej 30cm nakładki do lejka, blacha zagięta od góry żeby nie była ostra i dla stabilności. Jedyna wada że brzęczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superfarmer02    3661
4 minuty temu, niesamowity90 napisał:

Zrobiłem na lejku z blachy gładkiej ocynkowanej 30cm nakładki do lejka, blacha zagięta od góry żeby nie była ostra i dla stabilności. Jedyna wada że brzęczy.

No tak. Tyle za na kosa to pyk 4 deski 8 wkrętów i już a do lejka to trochę wyższa filozofia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowity90    597

Miałem akurat takie 2 paski blachy, godzina roboty, na śrubki 6mm, blachy złączone w krąg nitami. Wkrętarka i jazda, zawsze to 100 kg więcej, tylko oponka w ciapku trzeszczy 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek96    9
Ursomix4011 napisał:

ELE Piątek saletra 3200 , saletrzak 2950 .

U Szymczaka czy u Kotusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    328

Lejek  najprosciej powiększyć zakladając drugi kosz na wierzch-odwrotnie i dziure powiększyć do wsypywania .U mnie saletra po 3030 bb .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7574

Słychać w Sejmie pogłoski o wcześniejszych wyborach co raz bardziej nawet Jarek coś przytakną ale jaka prawda ? .

Co do cen nawozów coś się zmieni ale dopiero styczeń dziś 10 do marca coś zmienią że będzie taniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigon    1485

ja u nas od 2 tygodni chce kupić mocznik ale blisko nie ma, okolice 70km w koło a tira nie kupie... , jak za saletrę Rol mech Radymno woła 3600 to za mocznik pewnie 5 koła jeżeli by miał

Edytowano przez Tigon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113
8 godzin temu, Tigon napisał:

wolałbym dopłacić te 8 stów i posiać saletrę, opryskiwaczem to jest mordęga tyle wam powiem

A gdzie rozwój intelektualny i nowe doznania żeby nie powiedzieć nowa przygoda

Panowie co to jest białe jak śnieg -twarde jak skała ?

IMG_20220110_130043_1 (1).jpg

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gustawek    27
12 minut temu, RU68 napisał:

A gdzie rozwój intelektualny i nowe doznania żeby nie powiedzieć nowa przygoda

Panowie co to jest białe jak śnieg -twarde jak skała ?

IMG_20220110_130043_1 (1).jpg

Mefedron z Targówka

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mr_WW    35

Już na forum jest taki jeden co ma Eskobara w avatarze, to pewnie od niego 😜

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
21 minut temu, RU68 napisał:

Panowie co to jest białe jak śnieg -twarde jak skała ?

marzenia o tanim azocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8976
1 godzinę temu, RU68 napisał:

A gdzie rozwój intelektualny i nowe doznania żeby nie powiedzieć nowa przygoda

Panowie co to jest białe jak śnieg -twarde jak skała ?

IMG_20220110_130043_1 (1).jpg

Uff...😪 nie wiem😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam18212    9
3 godziny temu, PodlasiakTV napisał:

Po ile u was mocznik w tej chwili? u mnie po 3850 brutto udało się jeszcze kupić ;) 

Gdzie dostałeś taką cenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj