superfarmer02

Znalezione na allegro i nie tylko 2022

Polecane posty

tytanowyJanusz    1654
superfarmer02 napisał:

Sa jeszcze dostępne części do tego modelu? https://www.olx.pl/d/oferta/rozsiewacz-do-nawozu-CID757-IDO5mok.html

tu nie ma się co popsuć, aby tylko olej był w przekładni

ZetorMisio napisał:

https://m.olx.pl/d/oferta/przyczepa-wywrotka-CID757-IDP5nHv.html?reason=observed_search

Rozmawiałem kiedyś z jego ojcem,nawet wstawiałem tu zdjęcia. Stary mówił że chce koło 10,a młody sprzedaje za 5.

teraz już wiesz z którym lepiej robić interesy 😉

superfarmer02    1127
5 godzin temu, tytanowyJanusz napisał:

No a tryby, walki? Łożyska to by podebrał od czegoś i walki w sumie też ale dorobić tryb to może przewyższyć wartość tej siewki 

ZetorMisio    200
6 godzin temu, tytanowyJanusz napisał:

Ten stary to dobry cfaniak, miały to być przyczepy specjalne do kukurydzy dlatego zajechałem zobaczyć. Ktoś tu oetak wtedy i cenę tej z tą cudaczne ramą,nie Ty czasem?

Wiadomość z agroFakt.pl

tytanowyJanusz    1654

chyba ja

superfarmer02 napisał:

No a tryby, walki? Łożyska to by podebrał od czegoś i walki w sumie też ale dorobić tryb to może przewyższyć wartość tej siewki

mam takiego samego, spuściłem olej, zajrzałem przez okienko do przekładni- wszystko wyglądało jak nowe. zalałem świeżego oleju i heja. to jest AMAZONE a nie jakiś tam kos

• Like 1

superfarmer02    1127

A jak jest z dokładnością wysiewu, da się tym siać wapno granulowane? Na ile rzuca 

soltys48    13839

12m rzuca. Dokładność powiedzmy jako taka. Miałem kilka ładnych lat takiego

• Like 2

Miran    24

Panowie może ktoś ma do sprzedania obsypnik 5 sekcji w Lubelskim/Podkarpackim?

Panowie szukam agregatu uprawowo-siewnego biernego 3m z hydro-pakiem, niedrogiego, może być do lekkich poprawek. Świętokrzyskie i województwa ościenne.

soltys48    13839

Jakbyś szukał dalej to jest famarol

daron64    2944

Sprzedają dalej kruszywo z torów. Ja kupowałem po tysiaku za samochód z transportem, a u teścia (kilkaset metrów) po 500zl. Ehh jakbym tylko miał czym to przywieźć.

daron64    2944

Mówię mojej, że na miejscu ojca bym brał, a ona że po co, że na co, że jak chce to pewnie i do mnie by przywieźli. Mówię, że pewnie by i przywieźli, ale pewnie po tysiaku, a jakbym chciał tyle płacić, to mogłem wtedy jeszcze parę kursów kupić. To mówi, że może powiedzieć dla ojca żeby wziął i ja od niego wezmę, a na mój komentarz, że tylko ciekawe czym to sobie przywiozę dostałem taką samą odpowiedź, jak Twoja :)

bratrolnika    22323
28 minut temu, daron64 napisał:

To mówi, że może powiedzieć dla ojca żeby wziął i ja od niego wezmę, a na mój komentarz, że tylko ciekawe czym to sobie przywiozę dostałem taką samą odpowiedź, jak Twoja

Widzisz, mądrą żonę masz😉

daron64    2944

Wielkie umysły myślą podobnie 😄

• Haha 1

soltys48    13839
8 minut temu, marcinnowicki87 napisał:

@sołtys48  masz jakieś zdjęcia?  Jaki wał z tyłu i ile się ceni?

Packer. To nie moje. Kolega ma. Odezwij się priv dam nr

szymon09875    4749
Dnia 8.05.2022 o 05:00, superfarmer02 napisał:

Bierz mojego raucha ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Bananek
      Kontynuacja 
        Pierwszy. 
    • Przez akoque
      witam czy moge robić w polu bez prawa jazdy?
    • Przez Dawid71
      Mam problem z sąsiadem. Sytuacja wygląda tak, że jakiś niecały rok temu, jeden pan wrócił po kilku latach mieszkania w mieście. Chyba mu tam jakiś biznes nie do końca wyszedł i wrócił w rodzinne strony. Ogólnie ciężko się z nim dogadać. Gość ma coś koło 30 na karku. Problem polega na tym, że chyba zapomniał jak wygląda życie na wsi. Jego dom stoi niedaleko mojego gospodarstwa, i z jakiegoś powodu zaczęło mu to moje gospodarstwo przeszkadzać. Zwraca  mi uwagę na zwykłe czynności, a to że hałasuje, a to że brzydko pachnie, że nie może spokojnie posiedzieć. Ostatnio zrobił grilla w sobotę i się czepiał, że jeżdżę taką polną drogą położoną obok jego działki i, że mu się kurzy. Było sucho to jak jeździłem traktorem jakiś pył się z ziemi podniósł, ale to tak zupełnie w granicach normy. Zaczął wygrażać się, że naśle na mnie kontrole, ja mu powiedziałem, że nic złego nie robię i że jak mu się nudzi to dopiero mogę mu zrobić życie ciekawsze. Gość się nie uspokaja. Jego działa jest otoczona z dwóch stron przez moje pole, mógłbym mu nawieźć trochę gnoju i zostawić na jakiś czas i zapytać czy chce dalej ze mną wojować. Czy jest coś o czym muszę pamiętać stosując taką strategię, czy mogę śmiało wywalać. Może macie jakieś doświadczenia z podobnymi sprawami, czy takie coś zadziała na miastowych? Myślę też o gnojowicy.
    • Przez Krzak
      witam. Co trzeba zrobić aby w powiadomieniach przychodziło gdy ktoś mnie zacytowal etc. Kiedyś tak było teraz nie ma tego 😕
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj