superfarmer02

Znalezione na allegro i nie tylko 2022

Polecane posty

danielhaker    6890
17 godzin temu, 6465 napisał:

Mam na 230V. Działa, masuje dość mocno, ale nie spodziewaj się cudów. Jak lekarz nie pomaga to i tym się nie wyleczysz 🙄 @fergi99 ma rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3866
4 godziny temu, jasiuhonda napisał:

https://www.olx.pl/d/oferta/opryskiwacz-krukowiak-goliat-CID757-IDOODsi.html Panowie warte to takich pieniędzy czy lepiej coś zachodniego

Nie można otworzyć ogłoszenia.W polskich ulepach najgorszym problemem jest wykonanie z gównolitu. Co oglądałem polskie to w każdym powyginane, połamane, pordzewiałe lance i rama. W zachodnich też cudów nie ma niestety ale jednak materiał jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasiuhonda    65

Ogłoszenia  niema bo już jest u mnie na podwórku.... Ogólnie sprawny nie połamany tylko korozją na lancach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
themrsakmejek    1001
5 godzin temu, Ursus932bis napisał:

Przez przypadek usunołem 😛

@daron64 a ile kosztuje taki nowy ?

Ja kupowałem we wrześniu to promar 600l z plandeką dałem 4200zł. Po pierwszych siewach jestem mile zaskoczony, wapno idzie bez problemu wapniak koszelowski, nawozy równo wysiewa.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12339
3 godziny temu, danielhaker napisał:

Mam na 230V. Działa, masuje dość mocno, ale nie spodziewaj się cudów. Jak lekarz nie pomaga to i tym się nie wyleczysz 🙄 @fergi99 ma rację

To to ja wiem że nie wyleczy. Tylko czy jakiś komfort na tym odczuwalny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    317
12 godzin temu, superfarmer02 napisał:

Nie słyszał ktoś o jakimś tanim gleboszu 1 lub 2 łapy? Może być bez wału, samoróbka byle w dobrym stanie 

Kiedyś kupowałem koło Wrześni w firmie spawmet czy coś takiego. Gozdowo lub gorazdowo. Gość spawa bramy, płoty ale to też ma na zdjęciach w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6MaaJsTeR9    439
7 godzin temu, daron64 napisał:

 

Może nie drugi koniec, ale rzadko się trafia żeby blisko coś było. Choć w sumie ciągnik/pług/rozsiewacz wapna/poprzedni samochód - wszystko kupiłem w okolicach Lubawy, czyli pewnie koło 100km od domu, więc bez tragedii ogólnie.

 

To koło mnie pewnie od Napiórkowskiego

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467
6465 napisał:

3 godziny temu, danielhaker napisał:

Mam na 230V. Działa, masuje dość mocno, ale nie spodziewaj się cudów. Jak lekarz nie pomaga to i tym się nie wyleczysz 🙄 @fergi99 ma rację

To to ja wiem że nie wyleczy. Tylko czy jakiś komfort na tym odczuwalny jest.

podloz sobie mala poduszke lub taki maly walek pod odcinek lendzwiowy


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4247
1 godzinę temu, 6MaaJsTeR9 napisał:

To koło mnie pewnie od Napiórkowskiego

 

A nie wiem, musiałbym umowy poprzeglądac. No i wiesz - dla mnie "okolice Lubawy" to dość szerokie pojęcie :) Plug od chłopaka, który z bratem remontował/robił od podstaw przyczepy, auto od osoby prywatnej, rozsiewacz od gospodarza jakiegoś, patrząc po sprzęcie o obejciu nie jakiś mały, a ciągnik to facet mówił, że ma koło 150ha i świnie/kury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9886
14 minut temu, jasiuhonda napisał:

Teraz muszę mojego starego krukowiaka opchnac... Cza go wytargac uruchomić i wystawić puki sezon.

A co masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905
26 minut temu, Ursus932bis napisał:

Zachodni ,to musi być dobry 🙂 , nawet nie warto pytać jedź i bierz 

Te świeżak nie bądź uszczypliwy.

 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4247
1 godzinę temu, stempos1980 napisał:

Te świeżak nie bądź uszczypliwy.

 

Nowi użytkownicy to w ogóle jakaś moderację powinni mieć z początku :)

 

 

MIalem dziś wycieczkę - Lidzbark - Kętrzyn - Olsztyn. No i wziąłem pozbierałem stare kable w izolacji - miedziane i aluminiowe. Gdzie nie dzwonilem, to aluminiowych w ogóle nie biorą chyba, że jakieś bardzo grube żyły. W ogóle w izolacji praktycznie nigdzie nie chcą. Opierdolilem miedziane (po 10zl/kg), a aluminiowe zostawiłem im. Próbowałem raz wypalać, ale idź pan w ch*j w taka robota, dymu tyle, że pier**le. Żeby to samemu okorowac, żeby odzyskać te 10 czy 20kg aluminium, to też więcej roboty jak to warte. Może się trochę wyujalem, ale parę m² porządku zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj