superfarmer02

Znalezione na allegro i nie tylko 2022

Polecane posty

Rob355    8
7 minut temu, mf362 napisał:

Polskie talerzowki miały talerze 460 czy 500 te starsze ?

510mm 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6MaaJsTeR9    432
56 minut temu, daron64 napisał:

Nawet ogłoszenie średnio po polsku napisane

Ten ciągnik jest 2002roku a produkowany był od 2008 do 2012 ma 97 koni a pisze 110 jego wartość to co najmij 100000 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheraRolnik    4172
14 minut temu, 6MaaJsTeR9 napisał:

Ten ciągnik jest 2002roku a produkowany był od 2008 do 2012 ma 97 koni a pisze 110 jego wartość to co najmij 100000 netto

Chyba że podkręcili na pompie 😅

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    379
5 godzin temu, Krzysztof81 napisał:

ucywilizowany htz,  cena może trochę odstrasza ale widać że dopieszczony i praca nim będzie o wiele wygodniejsza niż tymi z spartańskimi kabinami i osprzętem   

4 godziny temu, zyher napisał:

Panowie szukam case 1455, na olx nie ma za wiele ogłoszeń, ale pytanie czy ktoś może był oglądać ten z poniższego ogłoszenia? lub macie jakiś namiar gdzie można kupić taki ciągnik ?

 

https://www.olx.pl/d/oferta/sprzedam-case-1455xl-CID757-IDPEiqC.html

to są ciągniki owiane swego rodzaju legendą jak fendty serii 600 ls i lsa a wielu mówi że silniki są w nich lepsze jak w fendtach, mają więcej wigoru, no i jeszcze turbomatik, ( tak 1255 i 1455 mogły mieć turbosprzęgło jak w fendtach, więc znalezienie takiego ciągnika jeszcze w normalnej cenie jest bardzo trudne, tak samo jak ja miałem 30km od siebie 615LSA w pełnym wyposażeniu za 80 tys, no poprostu szaleństwo, spytaj się jeszcze na fb na grupie IHC fani polska  

5 godzin temu, SamaPrawda napisał:

szwindel, ale jak chcesz to wpisz komornik kluczbork kaczmarczyk i tam będzie licytacja t5.105 zaczyna się od podobnej kwoty jak tu wystawiony, może się uda trafić 

  • Thanks 1

Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superfarmer02    3604
3 godziny temu, mf362 napisał:

Polskie talerzowki miały talerze 460 czy 500 te starsze ?

510 lub 560. Ja mam 610 to trzeba było skrobaki wywalić 

Zęby, o które ostatnio pytałem przyszły, jeden założony i nawet pasuje jedynie trzeba zrobić "podkładkę" z części starego zęba bo brakuje gwintu na śrubie żeby mocno skręcić.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28698
1 godzinę temu, superfarmer02 napisał:

 

Zęby, o które ostatnio pytałem przyszły, jeden założony i nawet pasuje jedynie trzeba zrobić "podkładkę" z części starego zęba bo brakuje gwintu na śrubie żeby mocno skręcić.

Nie szkoda zębów starych ciąć, nie lepiej kawałek płaskownika dać??

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9809

Zapytam jeszcze tu, nie ma kto starych mocowań szerokiego zęba do kultywatora grudziądzkiego ? Sama ta opaska blaszana mi potrzebna 2 szt dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28698
25 minut temu, szymon09875 napisał:

Sama ta opaska blaszana mi potrzebna 2 szt dokładnie

Zapytam sąsiada, jesienią skracalem mu drapak grudziądza przecież, to parę redliczek wyleciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9809

Dzięki, mogę nowe dać w zamian, nie pasują mi one ;)

Edytowano przez szymon09875

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9809

No nowego typu mam o takie https://allegro.pl/oferta/obejma-uchwyt-kultywatora-standard-10768351217 tyle że te nowe nie pasują na ramę, w trzech sklepach byłem i każde inaczej wygięte i brakuje 2 cm żeby skręcić później a jak nabije młotkiem to ten dolny płaskownik z bolcem co się łapkę zakłada wypada bo dół tej obejmy jest za mocno rozgiety

Edytowano przez szymon09875

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superfarmer02    3604
57 minut temu, bratrolnika napisał:

Nie szkoda zębów starych ciąć, nie lepiej kawałek płaskownika dać??

To na szybko że starego zęba, teraz narodził się pomysł kupna ramy z kwadratowym profilem i tam może będzie łatwiej bez przeróbek 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28698
14 minut temu, szymon09875 napisał:

No nowego typu mam o takie https://allegro.pl/oferta/obejma-uchwyt-kultywatora-standard-10768351217 tyle że te nowe nie pasują na ramę, w trzech sklepach byłem i każde inaczej wygięte i brakuje 2 cm żeby skręcić później a jak nabije młotkiem to ten dolny płaskownik z bolcem co się łapkę zakłada wypada bo dół tej obejmy jest za mocno rozgiety

Kurde, to powiem ci że może być lipa, bo u niego rama też z profila 60*60, a nie jak w starych grudziadzach z dwóch ceowek spawana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2327
superfarmer02 napisał:

57 minut temu, bratrolnika napisał:

Nie szkoda zębów starych ciąć, nie lepiej kawałek płaskownika dać??

To na szybko że starego zęba, teraz narodził się pomysł kupna ramy z kwadratowym profilem i tam może będzie łatwiej bez przeróbek 

o panie 🙆


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28698
29 minut temu, superfarmer02 napisał:

To na szybko że starego zęba, teraz narodził się pomysł kupna ramy z kwadratowym profilem i tam może będzie łatwiej bez przeróbek 

Czyli zamiast kupić cały agregat kupiliście najpierw zęby a teraz ramę??? Jeśli to wyjdzie taniej niż gotowy to w sumie jakiś pomysł jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superfarmer02    3604
22 minuty temu, robi57362 napisał:

o panie 🙆

 

14 minut temu, bratrolnika napisał:

Czyli zamiast kupić cały agregat kupiliście najpierw zęby a teraz ramę??? Jeśli to wyjdzie taniej niż gotowy to w sumie jakiś pomysł jest 

Już się plany zmieniły, robimy na starej ramię 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤭😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7876
4 minuty temu, superfarmer02 napisał:

 

Już się plany zmieniły, robimy na starej ramię 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤭😂 

Ale robisz kombinacje alpejskie 🤦🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarMaster    71
2 godziny temu, szymon09875 napisał:

No nowego typu mam o takie https://allegro.pl/oferta/obejma-uchwyt-kultywatora-standard-10768351217 tyle że te nowe nie pasują na ramę, w trzech sklepach byłem i każde inaczej wygięte i brakuje 2 cm żeby skręcić później a jak nabije młotkiem to ten dolny płaskownik z bolcem co się łapkę zakłada wypada bo dół tej obejmy jest za mocno rozgiety

A nie wcisnęli Ci przypadkiem obejmy na ramę 50x50 jako 60x60?

Kupowałem kilka razy te nowe i wchodzą na ramę z lekkim luzem, wszystko pasuje bez problemu 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj