superfarmer02

Znalezione na allegro i nie tylko 2022

Polecane posty

jahooo    9226

a była taka marka, specjalizowali się w kombajnach na pochyłe , górskie pola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28749

Żeby było śmiesznie dodam że jedyny egzemplarz jaki widziałem kosił na płaskim jak stół mazowszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12366
35 minut temu, jahooo napisał:

a była taka marka, specjalizowali się w kombajnach na pochyłe , górskie pola

Kosiłeś już coś MFem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superfarmer02    3661
42 minuty temu, daron64 napisał:

A to co za ustrojstwo

 

Screenshot_2022-07-31-19-47-38-309_com.opera.browser.jpg

Kurła to swojego bym za 20 spokojnie sprzedał. Toż nawet jak by on stał to już kilka tys do przodu 🙆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9226
5 minut temu, 6465 napisał:

Kosiłeś już coś MFem?

robiłem rozruch - wymieniam bagnety, bo pożenione z różnej bajki i stalki rwie, u mnie dopiero żniwa w sobotę się zaczęły w okolicy i przyszła burza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12366
16 minut temu, jahooo napisał:

robiłem rozruch - wymieniam bagnety, bo pożenione z różnej bajki i stalki rwie, u mnie dopiero żniwa w sobotę się zaczęły w okolicy i przyszła burza

Trzeba było brać od sołtysa w pakiecie z tamtymi gratami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9226

i wydac drugie tyle na transport, poza tym mi się nie chwalił, że chce sprzedać

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    789
szwagier24 napisał:

Da radę przerobić ta zmijke na czerpalna? 

Screenshot_20220731_203552_com.huawei.android.launcher.jpg

wyrzucasz kosz i masz czerpalną, na koszu jest łożysko? jeżeli tak to musisz dorobić podporę coś w tym stylu: https://images.app.goo.gl/nCa33Yk2N9rHqVLr9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702
1 godzinę temu, jahooo napisał:

i wydac drugie tyle na transport, poza tym mi się nie chwalił, że chce sprzedać

 

Na dziś nic nie sprzedaje. Może w przyszłym roku a i tak jest praktycznie zaklepany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    793

Takie krótkie ogłoszenie, jeżeli ktoś ma na zbyciu przedłużacz siłowy 5x4 lub 5x6 w gumie i przewód linka to chętnie zapoznam się z ofertą, potrzeba mi 150m ale krótsze odcinki też mnie interesują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    412

Wystarczy taki silnik aby napędzić siewnik konny? Potrzebna do tego jakaś przekładnia czy może być przełożenie 1:1 na siewniku? https://allegro.pl/oferta/silnik-z-przekladnia-planetarna-11obr-min-12v-3n-m-12017522278?reco_id=baee1255-117a-11ed-be19-82f4e6df8d8f&sid=0e7a5475e04eefd78184d559df6fb9f87c889ad5ac94196dac75ac99722370c3&bi_s=archiwum_allegro&bi_c=Product&bi_m=reco&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14113
Dnia 29.07.2022 o 23:30, jedrus2020 napisał:

ma ktoś może do sprzedania niedrogo grubera albo jakiś pług zagonowy do 60 3 skiby. Łódzkie

@pawel885 jakiegoś grubera miał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    412

Tutaj niby chodzi taki sam, ale z tego co widzę jest tam dość duże przełożenie https://youtu.be/-zDMtyeDgDE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Mam problem w swoim bizonie - leje mi się spod śruby spustowej oleju. Dosłownie leje. Już tam zmieniałem podkładki, grzałem je, czyscilem itd i nic. 

Która lepiej dać, miedziana, czy z gumowym fartuchem? Co dać na uszczelnienie gwintu?

 

IMG_20220801_131128_copy_1125x2000.jpg

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Na gwint chciałem dać delikatnie pakuły, tylko nie wiem jak z tymi podkładkami. Gumowe chyba będą szczelniejsze 

A śruby nie mieli 

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaMel    30

Z gumowym fartuchem są zdecydowanie lepsze, do tego nowa śruba i nic nie powinno ciec. 
Jak sam gdzieś składam hydraulikę to tylko te metalowo-gumowe zakładam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

W dwóch sklepach nie mieli śruby. Jutro z rana będę w mieście to tam popytam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacor73    1136
2 godziny temu, daron64 napisał:

Na gwint chciałem dać delikatnie pakuły, tylko nie wiem jak z tymi podkładkami. Gumowe chyba będą szczelniejsze 

A śruby nie mieli 

A jesteś pewny, że wyciek jest na połączeniu śrubowym? Ojciec kiedyś miał podobny przypadek i okazało się, że przyczyną wycieku było pęknięcie miski przy samym gwincie. Wyglądało to tak,że cała ta niby nakrętka z gwintem wspawana w miskę pękła na 50% obwodu

Edytowano przez jacor73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian7k    110
6 godzin temu, daron64 napisał:

Mam problem w swoim bizonie - leje mi się spod śruby spustowej oleju. Dosłownie leje. Już tam zmieniałem podkładki, grzałem je, czyscilem itd i nic. 

Która lepiej dać, miedziana, czy z gumowym fartuchem? Co dać na uszczelnienie gwintu?

 

Jeśli miska nie pękła koło śruby a gwint dobry w misce to daj miedzianą, tylko przed założeniem trzeba "przesycić" tzn. nagrzać do białego w palnik i do wody, wtedy miedz jest miękka i dobrze siada do uszczelnienia. IMG_20220801_131128_copy_1125x2000.jpg

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj