superfarmer02

Znalezione na allegro i nie tylko 2022

Polecane posty

Gość   
Gość

 nie w tym temacie..

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12247
6 minut temu, slawek74 napisał:

Tomek w przyczepy nie napadało?

A skąd. Nówka plandeka. Ale i tak w stodole powciągane. 

Edytowano przez 6465

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12083
malaczarna napisał:

4 godziny temu, ZetorMisio napisał:

Przyjedź pożyczę 👍

Kupić chce

https://www.olx.pl/d/oferta/przyczepa-d47-autosan-wywrotka-d45-CID757-IDPXc6m.html kolegi z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12083
malaczarna napisał:

Coś tańszego potrzebuje. Wydaje dużo na fryzjera

zmień fryzjera 😎 czasy tanich przyczep przeminęły d47 poniżej 15tys i jeszcze w dobrym stanie to jak ''6'' w totolotka a jeszcze na wschodzie 🙆‍♂️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
1 godzinę temu, slawek74 napisał:

zmień fryzjera 😎 czasy tanich przyczep przeminęły d47 poniżej 15tys i jeszcze w dobrym stanie to jak ''6'' w totolotka a jeszcze na wschodzie 🙆‍♂️

wszyscy tak mówią że tanio to już było a ja swoją bss9 wystawiłem za 24 to jeden chłop zadzwonił i 20 oferował... 

sam wiesz po JD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mzk    173

Złom też był 2,5zł ateraz 45 groszy .To samo z przyczepami będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
7 minut temu, slawek74 napisał:

kopiuje wam linki z olx ?

Po paru próbach jakoś kopiuje linki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narko    224
Dnia 21.07.2022 o 16:51, izydor6280 napisał:

całe koło za tyle kupi
jak chcesz same opony to szukaj przemysłowej używki. np. 250 r15 czy 8.25x15

Niestety szukanie uzywki w PL  nie wchodzi w gre czy to kompletu kol czy samych opon... nie mam takiej mozliwosci.

Dnia 21.07.2022 o 09:09, daron64 napisał:

W swoich, które jeżdżą bardzo mało (sianokosy, żniwa i okazjonalnie jakieś drzewo czy kamienie - po asfalcie praktycznie w ogóle) mam i bkt, mam malhorty i po jakichś 5katach na żadnych nie widać żadnych spękań itd. Przyczep raczej nie przeładowuje 

U mnie jedynie zniwa, w przyszlosci moze troche drzewa. Wszystko w granicach DMC.  Przyczepa bedzie wiecej stala jak jezdzila.

Dnia 21.07.2022 o 09:13, ZetorMisio napisał:

Koniecznie muszą być 10/15,3 ? Kup lepiej 11,5/15,3 . Jak dużo nie jeździsz po drogach publicznych to poszukaj opon z małych ładowarek,niektóre są nawet 14 plucienne (one mają bieżnik jak ciągnik) w takiej przyczepie będą chodzić wiecznie.

Chcialbym pozostac przy orginalnym rozmiarze ze wzgledu na wysokosc podlogi przyczepy.

 

Czy do felg nieskrecanych jakie sa w typowym polskim rozrzutniku moge zalozyc opony bez uzycia detek?  Czy otowr na wentyl trzeba przerabiac chcac zalozyc opony bez detek? Przecietna wulkanizacja ogarnie taki temat?

Edytowano przez Narko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
27 minut temu, debrzyna napisał:

Czyżby zanosiło sie na zdrade Viconki

Żadna zdrada tylko po zakupie mocniejszych kucy przydałyby się noże w prasie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146
3 godziny temu, Narko napisał:

Czy do felg nieskrecanych jakie sa w typowym polskim rozrzutniku moge zalozyc opony bez uzycia detek?  Czy otowr na wentyl trzeba przerabiac chcac zalozyc opony bez detek? Przecietna wulkanizacja ogarnie taki temat?

dobierasz wentyl odpowiedniej średnicy, z tego co pamiętam będzie to 15.7, czyli chociażby tr415


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaczarna    1628
7 godzin temu, slawek74 napisał:

zmień fryzjera 😎 czasy tanich przyczep przeminęły d47 poniżej 15tys i jeszcze w dobrym stanie to jak ''6'' w totolotka a jeszcze na wschodzie 🙆‍♂️

W Białej Podlaskiej facet niedawno 8 baniek strzelił może i ja zakupie jakąkolwiek przyczepę. Te samoróbki mnie kuszą też 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj