superfarmer02

Znalezione na allegro i nie tylko 2022

Polecane posty

jahooo    9192

z takimi sprężynami jest problem - małe można dorobić, większe to problem

można rozhartować końcówkę, zrobić nowe ucho i zahartować, jak potrzebujesz na już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12162
soltys48 napisał:

Od tego zacząłem. Za dwa tygodnie mogą mieć 

w feraboli pytałeś?


może gdzieś na złomowiskach pras albo dwie krótsze połączyć 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19680

Nie mogę się do nich dodzwonić 

14 minut temu, jahooo napisał:

z takimi sprężynami jest problem - małe można dorobić, większe to problem

można rozhartować końcówkę, zrobić nowe ucho i zahartować, jak potrzebujesz na już

Tak bym zrobił ale jedna gdzieś nad Notecią leży 

@slawek74 feraboli 654,- netto i mają jedną sztukę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    185

Trochę nie w temacie ale nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Z drugiej strony artykuły na tym portalu są dla mnie mało wiarygodne - kiedyś przeczytałem że chyba w Arabii Saudyjskiej lampy i zderzaki samochodów topią się pod wpływem temperatury powietrza...

https://www.twojapogoda.pl/wiadomosc/2022-07-19/musimy-sie-zahartowac-na-zime-komisja-europejska-zaleca-obnizenie-temperatury-w-domu-do-19-stopni/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905
1 minutę temu, wlamaj1 napisał:

Trochę nie w temacie ale nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Z drugiej strony artykuły na tym portalu są dla mnie mało wiarygodne - kiedyś przeczytałem że chyba w Arabii Saudyjskiej lampy i zderzaki samochodów topią się pod wpływem temperatury powietrza...

https://www.twojapogoda.pl/wiadomosc/2022-07-19/musimy-sie-zahartowac-na-zime-komisja-europejska-zaleca-obnizenie-temperatury-w-domu-do-19-stopni/

Ciekawe jak długo ludzie będą jeszcze tacy durni i będą trwali w tył eurokołchozie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8516
1 godzinę temu, wlamaj1 napisał:

Trochę nie w temacie ale nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Z drugiej strony artykuły na tym portalu są dla mnie mało wiarygodne - kiedyś przeczytałem że chyba w Arabii Saudyjskiej lampy i zderzaki samochodów topią się pod wpływem temperatury powietrza...

https://www.twojapogoda.pl/wiadomosc/2022-07-19/musimy-sie-zahartowac-na-zime-komisja-europejska-zaleca-obnizenie-temperatury-w-domu-do-19-stopni/

Dziś słyszałem że w Londynie pas startowy na lotnisku się roztopił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1151
3 godziny temu, KlimekPL napisał:

Pany ile warte dwa takie koła do zetora? 12.4-32

 

Screenshot_20220719-134915~2.png

czapkę drobnych
wszystko zależy od stanu opon i części kraju, oraz tego czy chcesz to sprzedać, sprzedawać czy kupić


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vat    299

Za pól tej kasy Kup z 10 kartrigów ze smarem, po ich wykorzystaniu napełniasz znowu hurtowo 10 z wiadra. Wtedy wkładasz tylko katrige, brudzisz się 2x w roku przy napełnianiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4247

A tak w ogóle co to się odwaliło z ceną cukru? Ja kurcze mało używam i zatrzymałem się na cenach w okolicach 3zl, a dziś matula do mnie żebym jej cukru kupił, bo gdzieś ciotka mówiła, że tak podrożał, że po 6zl. Myślę sobie "pier**li głupoty". Wszedłem na allegro, a tam cukier po 7-8zl/kg 🤨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9192

Kupiłem w Lidlu w sobotę 3,70 max 10kg na osobę . Paleta cukru wystarczyła im do 7:00 rano potem zostało puste miejsce.

Chyba sytuacja z cukrem jak z węglem, jesteśmy potęga produkcji, więc szewc bez butów chodzi 

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    788

jak żyć? z czego bimber będziemy robić?🤔 Pany co myślicie o takim radle? https://www.olx.pl/d/oferta/plug-krone-mustang-CID757-IDQ6XHO.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheraRolnik    4172
30 minut temu, daron64 napisał:

A tak w ogóle co to się odwaliło z ceną cukru? Ja kurcze mało używam i zatrzymałem się na cenach w okolicach 3zl, a dziś matula do mnie żebym jej cukru kupił, bo gdzieś ciotka mówiła, że tak podrożał, że po 6zl. Myślę sobie "pier**li głupoty". Wszedłem na allegro, a tam cukier po 7-8zl/kg 🤨

Żeby tak za buraka cena szła do góry ... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4247

Sprawa sama się rozwiązała ,- e całym mieście nie na cukru 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheraRolnik    4172

Oj to trzeba cukru nakupić bo ja słodzę dużo 🙉

2 minuty temu, daron64 napisał:

Sprawa sama się rozwiązała ,- e całym mieście nie na cukru 😅

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    788

Żona pracuje w stokrotce i mówi że też będą limit wprowadzać, zapas zrobiony jak promocja była a bibra robić nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj