superfarmer02

Znalezione na allegro i nie tylko 2022

Polecane posty

jaco512    983

Może ktoś dać namiary na big bagi na zboże, ktoś sprawdzony z wysyłką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
54 minuty temu, superfarmer02 napisał:

Od czego oprucz c-355, 360, 330, 328 mogą pasować obciążniki na tylne koła do 4011? 

Od zetora 5211😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4102
42 minuty temu, Pafnucy napisał:

Od zetora 5211😊

I będą kosztować 1/4 tej 40-tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
14 minut temu, Desperado napisał:

I będą kosztować 1/4 tej 40-tki.

Ale pasują😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1114

Stoję przed wyborem opon 9.00-16

Nie mogę się zdecydować na markę i wzór bieżnika . Mitas , ruskie czy może trzy paski Bieżnik.

Co doradzicie / odradzxicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Kiedyś trafiały siew dobrej cenie goodyeary kierunkowe 

Nie były dużo droższe a w turze długa dawały radę 

Gruba miękka opona , zero pęknięć po kilku latach jak nasze 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146
7 godzin temu, Pafnucy napisał:

Od zetora 5211😊

niestety ale nie, w młodszej serii obciążnik kręcony jest do wału a w starszej do gwiazdy

Edytowano przez izydor6280

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vat    299
Dnia 10.07.2022 o 11:12, 6MaaJsTeR9 napisał:

Dodatkowo pytanie: ten element (na którym siedzą uszczelniacze) chyba powinien dzielić się na rowku (wskazuje strzałka) na którym siedzi ten nieprzecięty( uszkodzony) uszczelniacz bo założenie nowego chyba będzie niemożliwe bez jego zniszczenia - jest nierozciągliwy palstikowy. Niestety nie mogę tego rozdzielić                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Da się obejrzyj 

https://www.youtube.com/results?search_query=6majster9+podnosnik

Jak długo gotowałeś ten nowy uszczelniacz? Bo ja gotowałem go 3min i dalej jest sztywny i nie chce wejść na miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6MaaJsTeR9    432

Ja go nie gotowałem tylko w gotowany wodzie zagrzałem by był miększy . Moim   sposobem musi wejść

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vat    299

Mój nawet po gotowaniu jest dalej sztywny i nie chce się naciągnąć. Ty miałeś tyleję stożkową i chyba ja spróbuję coś takiego dorobić i wepchnąć go poprzez tą tuleję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    983

Możesz spróbować wykorzystać szyjkę z butelki plastikowej po napoju, niektóre mają stożek

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vat    299
Dnia 10.07.2022 o 10:27, vat napisał:

 

20220710_100619.jpg

 

20220710_101437.jpg

 

20220710_100619.jpg

 

W sumie zastanawiam się czy nie lepiej byłoby włożyć tego uszczelniacza częściowo w rowek ( w którym docelowo siedzi) wtedy trochę osiądzie, I  następnie naciągać? Bo krawędż do rowka jest na tyle cienka ze tak chyba wszedłby szybciej. Stary, rozciągnięty już przy zdejmowaniu, w taki sposób wchodzi lekko, a przy próbie założenia go klasycznie nie wchodzi. Coś jak zakładanie opony na felgę 

W sumie teraz żałuję że nie kupiłem jednego na zapas, to tylko 15 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4220

Pany złączki wago można stosować w instalacji 12v z prądem stałym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4220

Jeszcze jedno pytanie. Czy ogólnie tak jest ok

- przychodzi prąd kablem

- wchodzi na bezpiecznik

- z bezpiecznika wychodzi na złączkę

- ze złączki wychodzą dwa kable - jeden na gniazdko zapalniczki, drugi na gniazdko USB

- kabel masowy z obu gniazdek połączony trafia na wyłącznik od świateł, z wyłącznika od świateł idzie dalej na masę na kabinę. 

 

Wyłącznik chciałem dać, bo nie mam hebla i żeby to światełko nie świeciło cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4220

A bo w sumie nie wiedziałem gdzie dać i pomyślałem, że skoro główny wyłącznik prądu daje się na masę, to i to będzie dobrze jak tak zrobię

Ale jestem jeszcze w fazie produkcji, także można zmienić bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj