superfarmer02

Znalezione na allegro i nie tylko 2022

Polecane posty

Belaruss820    1558

6210se byl na sprzedaż, nie odpalal,sprzedany chyba za 80 tys. Gdyby to nie byl se to moze bym sie zainteresowal, za dzieciaka nim jezdzilem ale to tylko 90 koni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12188
Norman napisał:

@stempos1980 Nic nie kupiłem, odpuściłem sobie temat. Na olx czasem się spojrzy bardziej z ciekawości. 

Sąsiad odebrał d47 z remontu, koszt jedyne 25 tyś zł.

remont czy przyczepa z remontem 🤔 mam jd6400 do sprzedania ładowarkę teleskopową chcę kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rob355    8
Dnia 5.07.2022 o 23:54, daron64 napisał:

Jak zwykle- jak była cena to nie miałem czasu, jak mam czas to nie ma ceny. I tak całe życie pod górkę 🤦 może chociaż drobny wywiozę trochę porządku zrobić

 

Screenshot_2022-07-06-00-06-43-088_com.opera.browser.jpg

widziałem ostatnio w lokalnej stronie 5130 niby w oryginale- mogę poszukać ogłoszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Ale ja nie szukam. Wrzuciłem jako "ciekawostkę" odnośnie ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norman    137

@slawek74 Koszt remontu swojej starej przyczepy d47 = 25 tyś. zł. Tj. nowa zabudowa burty 50+30 pewnie na starej ramię, prostowanie i wzmocnienie ramy głównej. Piaskowanie, malowanie drugie koła, plandeka, instalacja elektryczna. Czas ponad 6 mis. od zaprowadzenia. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Przecież to ma prawie 40 lat, tam się cuda mogły dziać przez ten czas. Co za problem wywalić stara maske i kabinę i dać nowa? Jak ktoś to pare lat temu zrobil, to ceny jeszcze nie były tak zaporowe jak teraz 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

https://www.olx.pl/d/oferta/case-international-1255xl-CID757-IDPL03U.html tyle kasy za takiego strupa 😱


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12188

niedługo po tyle to siuntki i trzydziestki będą .... nie ma co się dziwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
11 godzin temu, TheraRolnik napisał:

904 wychodziły w takich wersjach 🤔 Tzn wysoki dach i ścięta maska 

https://m.olx.pl/d/oferta/sprzedam-ursusa-904-CID757-IDPU4uW.html

W tym roku nie było takich dachów , jak kuźwa nie malowany chyba w ostatnim roku ☺️, przecież z prawego tylnego błotnika schodzi czerwona farba a pod spodem żółta 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9233
21 minut temu, Dziad932 napisał:

W tym roku nie było takich dachów , jak kuźwa nie malowany chyba w ostatnim roku ☺️, przecież z prawego tylnego błotnika schodzi czerwona farba a pod spodem żółta 

 

Ja zrozumiałem, że nie malowany do sprzedaży, a nie że wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheraRolnik    4172
55 minut temu, Dziad932 napisał:

W tym roku nie było takich dachów , jak kuźwa nie malowany chyba w ostatnim roku ☺️, przecież z prawego tylnego błotnika schodzi czerwona farba a pod spodem żółta 

 

Ciekawe co w nim siedzi że on taki poskładany 🤔 chyba że ktoś chciał se wygląd poprawić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
52 minuty temu, jahooo napisał:

Ja zrozumiałem, że nie malowany do sprzedaży, a nie że wogóle

Jasiu nie wszyscy są tak bystrzy jak Ty 🙆‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8521

Przecie pisze,,silnik po remoncie, nie malowany" silnik nie malowany

14 minut temu, jacor73 napisał:

chciwość nigdy nie popłaca

głupota również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255
2 godziny temu, jahooo napisał:

Ten strup przeżyje jeszcze niejeden nowy ciągnik

Na zachodzie 12 i 14 kosztują krocie. Na grupie ja FB ktoś wrzucał z wyglądu ladna chyba 12, to ponad 100k chcial. Ale ta z ogłoszenia faktycznie wyglądem nie zachęca. 

1 godzinę temu, TheraRolnik napisał:

Ciekawe co w nim siedzi że on taki poskładany 🤔 chyba że ktoś chciał se wygląd poprawić 

Siedzieć może wszystko, jak w każdym. Ja bym się aż jakichs takich teorii spiskowych nie doszukiwał. Kabina pewnie byla z niskim dachem, a maska prosta. Albo były zniszczone, albo ktoś miał zbędna kasę i chciał sobie poprawić wygląd/warunki pracy. Myślę, że przy tym wieku, to akurat to nie są jakieś najważniejsze rzeczy. Nawet bym się cieszył, że jest to wymienione, bo raz że wygodniej, a dwa że (moim zdaniem) lepiej wygląda.

Ale to wiesz - bez oglądania to tylko jakieś spekulacje, na które szkoda czasu. Jak jesteś nim zainteresowany, to zadzwoń do chlopa i przy okazji spytaj czy on to robił i dlaczego, czy poprzedni właściciel.

1 godzinę temu, witejus napisał:

Przecie pisze,,silnik po remoncie, nie malowany" silnik nie malowany

Ja tam nie jestem jakimś polonista. Sam pisze na telefonie, bez pl znaków najczęściej itd, ale jak widzę takie ogłoszenia, czy posty na forum, gdzie jest xx linijek napisane bez żadnego znaku interpunkcyjnego, to mi się scyzoryk otwiera w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12188

Jaką tanią piłę motorową polecicie ? nac czy może jakieś inne marki około 3km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12188
jahooo napisał:

Ten strup przeżyje jeszcze niejeden nowy ciągnik

może tak być ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12188

https://allegro.pl/oferta/pila-lancuchowa-krischner-3-9-km-12233780089 co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj