superfarmer02

Znalezione na allegro i nie tylko 2022

Polecane posty

12 godzin temu, Krzysztof81 napisał:

Ta przyczepa wygląda jak by była zrobiona z naczepy z 3 stronnym wywrotem   

Dnia 25.06.2022 o 12:09, Marecki2922 napisał:

Panowie macie dobre sprawdzone końcówki do tawotnicy , tylko nie te zatrzaskowe za ponad 100 zł 

Ja stosuje takie nie są złe https://allegro.pl/oferta/koncowka-smarownicy-czteroszczekowa-gwint-m10x1-5411548048

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757
9 minut temu, przybyslawice5211 napisał:

wygląda jak by była zrobiona z naczepy z 3 stronnym wywrotem

a wystarczy przeczytać opis

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta przyczepa raczej była 3 osiowa i paka i rama wystaje daleko do tyłu i mogą być problemy z przejazdem przez głębokie bruzdy czy rowy lub wyjazd na drogę  

 

Edytowano przez przybyslawice5211

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3875
1 godzinę temu, bratrolnika napisał:

a wystarczy przeczytać opis

Bo jest zrobiona z naczepy. Mi tam pasuje. Zrobie nadstawki i będzie do zboża. Najgorzej że jest ba poduszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astrahxenon    137
2 godziny temu, Krzysztof81 napisał:

Bo jest zrobiona z naczepy. Mi tam pasuje. Zrobie nadstawki i będzie do zboża. Najgorzej że jest ba poduszkach.

Ja tam pozytywne zdanie o poduszkach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaMel    30

Witam. 
Jakiś czas temu był tutaj poruszany temat pasty BHP do rak. Powoli kończy mi się wiaderko pasty Profi Plus i kiedyś ktoś pisał ze jest jakas lepsza. Co polecacie z własnego doświadczenia? Pasta ze scierniwem, a nie glut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
Marecki2922    517
29 minut temu, KaMel napisał:

Witam. 
Jakiś czas temu był tutaj poruszany temat pasty BHP do rak. Powoli kończy mi się wiaderko pasty Profi Plus i kiedyś ktoś pisał ze jest jakas lepsza. Co polecacie z własnego doświadczenia? Pasta ze scierniwem, a nie glut.

Ta jest dobra 

https://allegro.pl/oferta/eilfix-pasta-bhp-do-mycia-rak-5-l-12111426258


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    317

Kupuj lido najlepsza pasta. Bierze cały brud elegancko. 

A jakiś reflektor LED na 24v do oświetlenia rury jakie polecacie? Ewentualnie światło w zbiorniku ziarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9231

Podpowiedzcie, jak samemu napełnić klimę czynnikiem za pomocą dostępnych powszechnie akcesoriów, bez maszyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16856
jahooo napisał:

Podpowiedzcie, jak samemu napełnić klimę czynnikiem za pomocą dostępnych powszechnie akcesoriów, bez maszyny

Najpierw sprawdzić szczelność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9231

To wiem, chodzi mi o to, czy po wytworzeniu podciśnienia od razu wpuszczać czynnik i olej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mano    257
2 godziny temu, KaMel napisał:

Witam. 
Jakiś czas temu był tutaj poruszany temat pasty BHP do rak. Powoli kończy mi się wiaderko pasty Profi Plus i kiedyś ktoś pisał ze jest jakas lepsza. Co polecacie z własnego doświadczenia? Pasta ze scierniwem, a nie glut.

Ja zawsze przed brudną robotą w smarach używam https://allegro.pl/oferta/rath-s-pr88-niewidzialna-rekawiczka-1l-z-niemiec-9878710249

Tzw niewidzialne rękawice, po robocie woda , mydło ręce czyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255
3 godziny temu, KaMel napisał:

Witam. 
Jakiś czas temu był tutaj poruszany temat pasty BHP do rak. 

Tak jak wyżej pisali - zdecydowanie lido 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    789

Ja używam takiej jest super i dozownik piękna sprawa I oszczędność i nawilża dłonie. https://allegro.pl/oferta/pasta-6l-fast-clean-wieszak-dozownik-ecochemical-11109537275


jahooo napisał:

To wiem, chodzi mi o to, czy po wytworzeniu podciśnienia od razu wpuszczać czynnik i olej ?

A jak zamierzasz wytworzyć podciśnienie? jak zamierzasz dozować czynnik i skąd wiesz ile go ma być? A i jeszcze jedno klima to układ zamknięty jeżeli jest pusto w układzie to znaczy gdzieś jest dziura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9231
10 godzin temu, Grzechooo napisał:

Ja używam takiej jest super i dozownik piękna sprawa I oszczędność i nawilża dłonie. https://allegro.pl/oferta/pasta-6l-fast-clean-wieszak-dozownik-ecochemical-11109537275

 

A jak zamierzasz wytworzyć podciśnienie? jak zamierzasz dozować czynnik i skąd wiesz ile go ma być? A i jeszcze jedno klima to układ zamknięty jeżeli jest pusto w układzie to znaczy gdzieś jest dziura.

 

nic prostszego jak wytworzyć podciśnienie

czynnik stawia się na wagę i dozuje, to nie apteka, 10g nie robi różnicy w okładzie, gdzie wchodzi 1kg

ilość czynnika bierze się z instrukcji

jak kombajn ma 30 czy 40 lat, to nawet z racji wieku czynnik ujdzie, a dziurę można znaleźć

 

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

@jahoo po wytworzeniu podciśnienia najpierw dozujesz olej, potem czynnik węże powinny być wypróżniowane, jeśli dostanie się powietrze do układu będzie chodził z niską efektywnością a woda zabije po kolei wszystkie elementy. 

szczelność sprawdzam azotem, bije 25 barów w układ.

wyróżnicowane(auto korekta nie przestaje zaskakiwać 🤦‍♂️)

Edytowano przez hubertb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3875

Klimatyzacja to drażliwy temat. Najgorzej jak delikatnie ucieka przez mikronieszczelności. Niekończąca się opowieść. Pare lat temu miałem Volvo to przez 5 lat palca nie wsadzałem a latem było jak w lodówce. Teraz w Mercedesie gdzieś ucieka ale któryś z kolei mechanik nie wie gdzie. Po miesiącu pusto.

11 godzin temu, gregory81 napisał:

Wymęczone to trochę za bardzo jak za tyle kasy. Tylko teraz te ceny to masakra jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj