superfarmer02

Znalezione na allegro i nie tylko 2022

Polecane posty

daron64    4249

Zawór był zmieniany z pompą i chodziło parę lat bez problemu. W sumie teraz nie zmieniałem co chyba 🤔 dzięki za pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2418

Takie pytanie - który odcień jest ciemniejszy - czerwień kubańska czy meksykańska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    792

Mam problem ze składaniem przetrząsacza Deutz-Fahr KH 2.64 mianowicie prawa strona nie chce się samoczynnie dociągnąć do końca i zatrzasnąć na zapadce. Trzeba wychodzić i ręcznie napchnąć i wtedy wskoczy ale przy rozkładaniu trzeba użyć łomu żeby podnieść zapadkę bo siłownik mocniej już nie podciągnie żeby podnieść ją sznurkiem. Lewa strona działa bez zarzutu, w czym moze tkwić problem?

 

IMG_20220517_124436.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
conny    111

Smarowałeś przegub. Zdejmij siłownik i sprawdź ręcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765

Którą kosiarka będzie lepsza obie rok 2015 jedną deutz fahr trzy noże na dysku czy pottinger Nova disc dwa noże na dysku ? Pilne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    514
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, krilan06 napisał:

Takie pytanie - który odcień jest ciemniejszy - czerwień kubańska czy meksykańska?

Meksykańska też jest różna , żywy czerwony i bardziej pomarańczowy

 

 

 Może ktoś chętny

https://m.olx.pl/d/oferta/kosiarka-dyskowa-fella-270-CID757-IDP6gdz.html

Edytowano przez Marecki2922

Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
conny    111
3 godziny temu, KlimekPL napisał:

No pisałem przecież że ręcznie się domyka 

Może tłok ci się odkręcił od tloczyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2186

 albo uszczelnienie w siłowniku ,zamień siłowniki i zobaczysz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249
Napisano (edytowany)

Pany, jak mocujecie tego typu lusterka do słupka kabiny - w którym najpewniej idą jakieś przewody?

image;s=644x461

Nie chodzi konkretnie o to lusterko.

Wiercić chyba trochę strach. Przyspawać kawałek kątownika jako miejsce na mocowanie?

 

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko    66

Dobra rynek używany sprawdzony po ogłoszeniach i nic nie ma. Zostaje kupno nowego:

Żmijka z koszem zasypowym i silnikiem u dołu 3-4m możecie coś taniego polecić ? Dzwoniłem do Fino to za Pom Augustów krzyczą 6.5 netto więc o wiele za dużo. Nie mam nie wiadomo ile ton do przewalenia więc stąd nie chce wywalać kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    788

Do czego będziesz tego używał? I dlaczego koniecznie musi być silnik u dołu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249
10 godzin temu, jacek3773 napisał:

Na blachowkrętach takie jak farmery tylko z drobnym gwintem.

Tak też kminilem, ale myślałem, że przyspawanie kawałka czegoś będzie mniej inwazyjne. Tak czy siak problem rozwiązał się inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    412
KlimekPL napisał:

Mam problem ze składaniem przetrząsacza Deutz-Fahr KH 2.64 mianowicie prawa strona nie chce się samoczynnie dociągnąć do końca i zatrzasnąć na zapadce. Trzeba wychodzić i ręcznie napchnąć i wtedy wskoczy ale przy rozkładaniu trzeba użyć łomu żeby podnieść zapadkę bo siłownik mocniej już nie podciągnie żeby podnieść ją sznurkiem. Lewa strona działa bez zarzutu, w czym moze tkwić problem?

 

IMG_20220517_124436.jpg

Siłownik się kończy i nie może dociągnąć czy siłownik ma jeszcze zapas żeby to dociągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
conny    111

Zdemontować siłownik, wyczyścić, wymienić uszczelniacz, skontrolować pod kontem uszkodzenia mechanicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko    66
53 minuty temu, Grzechooo napisał:

Do czego będziesz tego używał? I dlaczego koniecznie musi być silnik u dołu?

Zboże i w tym roku soja dodatkowo.

U dołu że względu na to że chce zrobić dziurę w ścianie i przez nią wpychać a z silnikiem u góry musze robić większą dziurę i jest cięższy do przedstawiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    788

cyk i proszę za 2500zł: https://www.olx.pl/d/oferta/zmijka-osuch-nowa-mega-wydajnosc-szybki-czas-realizacji-pro-2022-CID757-IDOa66p.html

Janeczko napisał:

Zboże i w tym roku soja dodatkowo. U dołu że względu na to że chce zrobić dziurę w ścianie i przez nią wpychać a z silnikiem u góry musze robić większą dziurę i jest cięższy do przedstawiania

tu masz jeszcze co robią na zamówienie może akurat by zrobili z silnikiem u dołu: https://www.olx.pl/d/oferta/zmijka-podajnik-przenosnik-slimakowy-do-zboza-dowoz-CID757-IDHgu1Y.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko    66

Właśnie widziałem ta pierwsza i chyba na nią się zdecyduję. Dzięki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko    66
2 godziny temu, Grzechooo napisał:

Pierwszy fi140 i silnik 2.2kw 3500 netto

Drugi fi 110 i silnik 1.1kw 2700netto

Więc wybór pada chyba na pierwszy

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

Dla śledzących telenowele, czy raczej tragikomedie z zetorkiem - to co nie działało, działa. Ale jest inny problem. Mechanik pochodził, popatrzył, postukał i stwierdził, że jeden oring na takim a'la drążku za gruby wsadziliśmy i trzeba było mu pomóc ruszyć pierwszy raz. Także biegi wchodzą bardzo spoko, hamulec wyregulowany - zero zgrzytu, zero "trzymania" skrzyni, ramiona chodzą, wyjścia hydrauliczne chodzą. Ale, no właśnie ale - wałek się nie zatrzymuje po wyłączeniu rączka przy kierownicy. Nawet na wyłączonym silniku i wyłączonej wajsze pod siedzeniem ciężko go ręką przekręcić. Coś z tym małym rozdzielaczem w pokrywie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj