superfarmer02

Znalezione na allegro i nie tylko 2022

Polecane posty

soltys48    19709
5 minut temu, daron64 napisał:

 

Ile teraz kosztuje za km laweta 10T? 

Po dobrej znajomości policzył mi 4,-/km

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    408
8 minut temu, slawek74 napisał:

jak Ty te metry liczył w mojej wsi 🤪😀😉

Tak, o z oka.😉 Jedno zamknięte drugie nie do końca 😉

A tak na poważnie to Sławka wieś duża jest. W zdluz głównej drogi to trzeba liczyć w km. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255
10 minut temu, hubertb napisał:

Masakra jakie małe wioski, u mnie 2 tys ludzi i ponad 500numerów 

Jak u mnie cała gmina ma z 3.5tys 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200

 pewnie z 20 lat czekał w szopie aż dziadek  ,,bajdy odłoży ' ',a wnuczek go pognał w jasyr za komplet alusów . .😐 . A po stanie widać że i dziadek nie był z ,,pierwszej łapanki''😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytanowyJanusz    3593
slawek74 napisał:

byłem w tej ''wiosce'' i jakoś nie widziałem 🤪😀

weź go odwiedzić po obrządku i powiec mu żeby tutaj wrócił bo nudno tu bez niego 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12186
tytanowyJanusz napisał:

slawek74 napisał:

byłem w tej ''wiosce'' i jakoś nie widziałem 🤪😀

weź go odwiedzić po obrządku i powiec mu żeby tutaj wrócił bo nudno tu bez niego 😜

byłem i u niego 😀 spoważniał 🤭🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, igor10246 napisał:

ja taką dziś kupiłem z nadstawką drewnianą z blachami i na kołach 20tkach za 5500 z dowozem pod dom 

Tam 6,500 i zabieram 

I nadstawki Ci zostawię , sobie spalisz 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal3939    200
4 godziny temu, igor10246 napisał:

ja taką dziś kupiłem z nadstawką drewnianą z blachami i na kołach 20tkach za 5500 z dowozem pod dom 

gdzie taka trafić, w lubelskim w tej cenie to złom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam2812    15
6 godzin temu, jahooo napisał:

Byłem i kupiłem od niego części. Sprzęt głównie sprowadzany z Austrii, te "tańsze" kombajny najczęściej bierze w pakiecie z tymi drogimi więc stan może być różny. Ale facet w miarę uczciwy lecz bardzo często jest za granicą i dogadanie ceny odbywa się przez telefon (dla mnie minus, z pracownikami nie dogadasz ceny). Przy okazji jest dilerem claasa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam2812    15

Jak trzeba to naprawia ale nie odniosłem wrażenia że picuje sprzęt. Ale ceny raczej są z górnej półki w porównaniu do rynku

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
34 minuty temu, rafal3939 napisał:

gdzie taka trafić, w lubelskim w tej cenie to złom

opolskie, tak można powiedzieć łud szczęścia bo tranzakcja umówiona wtorek  w miejscu i czasie  gdzie w ogóle nie planowałem być, ba nawet nie chciałem   tam być, ale się trafiło

 

2 godziny temu, Ursus932bis napisał:

Tam 6,500 i zabieram 

I nadstawki Ci zostawię , sobie spalisz 😉

10 klocków i zapraszam , najtańsza w okolicy jest za 8500 z blachami itp, a i tak musiałbym jechać  wql to u mnie zaczynają stodoły opróżniać i jest trochę gratów do zabrania w dobrej kasie, pająki 7mka i 5tka, jakieś graty z rozrzutnika 2osie, kilka osiek z przyczepek, kilka podwozi z przyczep itp, jakieś kołówki, jak ktoś by chciał to pisać dzwonić, i przyczepa samozbierająca deutz k327   


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9231
9 godzin temu, adam2812 napisał:

Jak trzeba to naprawia ale nie odniosłem wrażenia że picuje sprzęt. Ale ceny raczej są z górnej półki w porównaniu do rynku

 

Lepiej cena z górnej półki niz tani szajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255
9 godzin temu, vat napisał:

Jeśli ktoś brnął w remont, który prawie podwoił wartość i pod koniec zrezygnował z dociągnięcia tego, to raczej bym się poważnie zastanowił.

2 minuty temu, jahooo napisał:

Lepiej cena z górnej półki niz tani szajs

Jeszcze żeby cena z górnej półki gwarantowała dobry stan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9231
Przed chwilą, daron64 napisał:

Jeśli ktoś brnął w remont, który prawie podwoił wartość i pod koniec zrezygnował z dociągnięcia tego, to raczej bym się poważnie zastanowił.

Jeszcze żeby cena z górnej półki gwarantowała dobry stan

Część handlarzy ma politykę, że za pewny towar w dobrym (dość dobrym) stanie chcą konkretna kasę. Patrzę po ogłoszeniach za granicą i tam jest podobnie. A w używanym sprzęcie zepsuc się może wszystko.

Chodzi mi o to, żeby nie naciąć się na magika co farbą i szpachlą ukrywa ewidentne babole w sprzęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 godzin temu, igor10246 napisał:

opolskie, tak można powiedzieć łud szczęścia bo tranzakcja umówiona wtorek  w miejscu i czasie  gdzie w ogóle nie planowałem być, ba nawet nie chciałem   tam być, ale się trafiło

 

10 klocków i zapraszam , najtańsza w okolicy jest za 8500 z blachami itp, a i tak musiałbym jechać  wql to u mnie zaczynają stodoły opróżniać i jest trochę gratów do zabrania w dobrej kasie, pająki 7mka i 5tka, jakieś graty z rozrzutnika 2osie, kilka osiek z przyczepek, kilka podwozi z przyczep itp, jakieś kołówki, jak ktoś by chciał to pisać dzwonić, i przyczepa samozbierająca deutz k327   

Za 10 sobie trzymaj , 

A masz zdjęcie tej za 8,5 tyś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj