superfarmer02

Znalezione na allegro i nie tylko 2022

Polecane posty

SamaPrawda    412

c360 już dawno nie zgrabiam, chyba, że awaryjnie. Na 3 wolno na 4 za szybko A po całym dniu nie słychać własnych myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2186

 Mam 3,5 m  na tandemie do sprzedania ,to na koniec spróbowałem czymś większym zgrabiać niż sześćdziesiątka  . No ,inna robota .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153
Napisano (edytowany)

Panowie, pytanie. Ile mogę cenić za c 360 z ładowaczem 3 sekcje , pompa na wałek wom. Rocznik 85,troche zabiedzony i sporo rzeczy do remontu, podnośnik nie działa, elektryka do wymiany, popma paliwa do regeneracji, uszczelniacz na łączeniu skrzyni do wymiany bo pod spodu olej kapie. Może ktoś na forum szuka ciągnika do remontu lub po prostu na handel. Dołączam zdjęcie poglądowe. U mnie używany 3 razy w roku do usuwania obornika od tucznikow na głębokiej ściółce w starych budynkach. 

IMG_20220505_192444.jpg

Edytowano przez Dawid727

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9205

A ile mniej więcej chciałbyś uzyskac ? i jaka lokalizacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

Mam 4121 na masterdrive praca bardzo przyjemna,jest dość ciężka

1 godzinę temu, SamaPrawda napisał:

Miał ktoś doczynienia z zgrabiarkami kuhn GA 4321 lub vicon andex 433 i pochodnymi? wartość w te sprzęty? jak z ich wytrzymałością?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153
7 minut temu, jahooo napisał:

A ile mniej więcej chciałbyś uzyskac ? i jaka lokalizacja ?

Pomorskie powiat Człuchowski. Dokumenty oczywiście są. Za 10tys oddaje od ręki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    412

Nie łamały Ci się ramiona? U znajomego spawali, ale tam maszyny mają prawdziwy test wytrzymałości. O co chodzi z tym masterdrive?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12166
Dawid727 napisał:

7 minut temu, jahooo napisał:

A ile mniej więcej chciałbyś uzyskac ? i jaka lokalizacja ?

Pomorskie powiat Człuchowski. Dokumenty oczywiście są. Za 10tys oddaje od ręki. 

kurierem wysyłasz 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687
19 minut temu, Dawid727 napisał:

Pomorskie powiat Człuchowski. Dokumenty oczywiście są. Za 10tys oddaje od ręki. 

Odezwij się priv

18 minut temu, SamaPrawda napisał:

Nie łamały Ci się ramiona? U znajomego spawali, ale tam maszyny mają prawdziwy test wytrzymałości. O co chodzi z tym masterdrive?

Nie. Masterdrive to rodzaj przekładni https://youtu.be/5cXt0NHNLh8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153
28 minut temu, slawek74 napisał:

kurierem wysyłasz 😁

Aż tak dobra cena?? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    408

Uszkodzona chłodnie do mleka 330 litrów to jest sens wystawiać na jakimś olx, sprzedajemy.... ??? Chłodnia ma spalony agregat. Mam też taka małą 200 litrów jak by kogoś interesowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergi99    15
ZetorMisio napisał:

Uszkodzona chłodnie do mleka 330 litrów to jest sens wystawiać na jakimś olx, sprzedajemy.... ??? Chłodnia ma spalony agregat. Mam też taka małą 200 litrów jak by kogoś interesowało.

ile cenisz moze by na zacier kupil jak to wygląda i jaka lokalizacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko    66

Szukam flizy do sterty słomy kiedyś był polecany big Agro ale niestety nie mogę się z nimi skontaktować nie wiem co jest. Może macie namiary na coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    412
soltys48 napisał:

Mam 4121 na masterdrive praca bardzo przyjemna,jest dość ciężka

Model 4101 jest starszym odpowiednikiem twojej? Jak czytać te oznaczenia? Bo dwie pierwsze to pewnie szerokość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2345
Janeczko napisał:

Szukam flizy do sterty słomy kiedyś był polecany big Agro ale niestety nie mogę się z nimi skontaktować nie wiem co jest. Może macie namiary na coś innego?

big agro szkak trafil .odezwij się na priv to mogę ci telefon do pewnego pana który handluje tym ceny ma lepsze niż na big agro byly a jakością nie odbiega niczym oczywiscie wysyla kurierem


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687
1 godzinę temu, SamaPrawda napisał:

Nie, tandem, oznaczenie GA 4101 GM

To jest starsza i bez masterdrive

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

Zwiększa żywotność talerza i wałka atakującego a tanie to nie jest.

Miałem wcześniej df i padł kosz satelit, zgrabiarka leży w krzakach bo koszt części przewyższa jej wartość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
21 godzin temu, Strongman napisał:

ważne żeby nie była zużyta, podobne to do mtd, ale raczej jakością nie grzeszy

21 godzin temu, Krzysztof81 napisał:

Marka jak marka prawie wszystkie to składaki. Liczy się silnik i stopień wyeksploatowania podzespołów.

prawda, z większością sprzętów ogrodowych tak jest 

21 godzin temu, Strongman napisał:

Jeszcze zobaczę inne bo mam czas bo w zeszłym roku sąsiad wypasał kuce a teraz sprzedał.

kuce są z reguły wredne, znajomy miał do pilnowania, to dziad był spokojny do puki nie odwruciłeś się tyłem

10 godzin temu, SamaPrawda napisał:

c360 już dawno nie zgrabiam, chyba, że awaryjnie. Na 3 wolno na 4 za szybko A po całym dniu nie słychać własnych myśli.

ja kronką 4.60 na 4ce fajnie to szło ale podnośnik ostatnie poty wyciskał żeby nie powiedzieć że było to zażynanie 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

https://www.mascus.pl/rolnictwo/uzywane-traktory/ursus-1222/hinovrkf.html czy ktoś może napisać mi jaki rozmiar kół przednich ma ta 12stka i czy podejdą na piastę do 60 ?


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj