superfarmer02

Znalezione na allegro i nie tylko 2022

Polecane posty

jacor73    1141
6 godzin temu, daron64 napisał:

Rozmawiałem z mechanikiem - dziś odpuszczamy, bo cały czas wieje ostro, a nie chce żeby mi go przewiało. Idę na sucho poukładam części, zobaczę czy czegoś nie brakuje

A to co Wy na zewnątrz tę skrzynię składacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

No skąd. Ale mechanik już nie najmłodszy, już raz go przewiało bo gdzieś tam zaciągnęlo wiatrem. Dziś sprawdzałem czy wszystko jest, coś troszkę sam dłubałem, to nawet przy zamkniętych drzwiach mało przyjemnie. To nie będę się zabijał za tego grata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007
12 godzin temu, jahooo napisał:

nie wiem, czy nie wcześniej, początek 80 ten siewnik

Udało mi się ustalić że Isaria produkowała do początku lat 90. Potem marka Becker nie kontynuowała siewników z logiem Isaria.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Aaaa jeszcze mi się przypomniało - jak ostatnio o łożyskach była mowa, to napisałem, że koyo i ntn miały na opakowaniach tylko napis "Japan". No to wczoraj trochę sprzątałem i zwracam honor - jest jak byk "made in Japan"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

@Pomorzanin1222

Toc żartuje przecież. Najczęściej to one koło 2k chodzą. Tutaj kogoś poniosło straszliwie. Moja rozebrałem jak kupiłem inna - talerze i ośki zostawiłem, a reszta leży i miejsce zabiera

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471

ktos cos o tym sprzecie https://www.olx.pl/d/oferta/kombajn-bizon-bs-z110-CID757-IDKl4Xx.html slyszalem ze problem jest z czesciami do tego modelu


pawel885 napisał:

wcale nie taki piękny na zdjęciach , na żywo czar pryśnie 

byles ogladac czy znasz handlarza?


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkman12    25

Szybkie pytanie. Mccormick f90 w którym miejscu znajduje się korek wlewu oleju do skrzyni biegów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
3 godziny temu, wojtal24 napisał:

byles ogladac czy znasz handlarza?

po prostu nauczony doświadczeniem wiem że jak na zdjęciach kombajn wygląda "tylko" dobrze - czyli wyblaknięty, tu trochę rdzy tam kilka rys , to na żywo będzie dużo gorzej czyli przeciętnie 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ikyps    7

Kupię lyzkokrokodyl do ładowarki manitou województwo mazowieckie i Podlaskie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200

 

Wejdż OLX SUWAŁKI    GOLD TUR ,wszystko załatwi i dowiezie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko    66

Kolejny zakup, został tylko rcw :P

Teraz pytania dwa szukam instrukcji i tabeli wysiewu. A drugie jakie kolory RAL idą do amazone ? :P

IMG_20220218_170838.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    789

bo to pewnie była czterdziestka i przedni gril z trzydziechy dał i wyszła sześćdziesiątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
5 minut temu, przybyslawice5211 napisał:

60tka z downem, tak samo jak czasami IHC tak ścinają, masakra, widać 20cm z przodu więcej a wygląda to jak z koziej d*py trąba    


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200

  w kanale trza   zostawić , co by tego konia dosiąść 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Niestety poszukiwania tura do MTZa trwają nadal... Upatrzyłem coś, trochę daleko i chciałem usłyszeć Wasze opinie na jego temat

https://www.olx.pl/d/oferta/ladowacz-czolowy-metal-fach-udzwig-1600kg-do-pronar-mtz-belarus-CID757-IDNXUWA.html?reason=observed_ad

Co o nim myślicie?


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj