Gość

Ceny bydła 2022

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Camel_2159    96
lamboEVO100 napisał:

1 godzinę temu, Camel_2159 napisał:

ważony cały samochód przed i po załadunku

 

A na drugim aucie ważyliśmy na mojej wadze i na kupującego i niestety oszukuje parę kilo moja na minus

 

Jaką masz wagę ? Ja mam elektroniczną i to samo u mnie mniej 🤭

mam taką zwykła zwierzęcą do 1 t, o tym sikaniu samochodów wiedziałem i dlatego jechałem od wagi do wagi za nim i patrzyłem, jeszcze żonę wziąłem do obserwowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszmab    131
5 godzin temu, EmilPlayP napisał:

Z tymi wagami całych aut to też jest różnie, sprzedawałem auto pszenżyta na miejscu ważyłem na pobliskim skupie złomu... Cedrob u siebie również ważył i u nich w porównaniu do tej "mojej" to różnica 480 kg na moją korzyść.... Ciężko uwierzyć prawda? Tara była taka sama tu i tu. Na ogonach to jak nie na wadze, to na cenie skubną i tak muszą wyjść na swoje.

Bo skup złomu też wali na wadze .. mnie też prawdopodobnie jeden oskubał na 5 tonach złomu jakieś ponad 500 kg... ale chcę zawieźć mniejsza partię zważoną na mojej elektronicznej co do kilograma i zrobię raban jak będzie za mało .. i mu powiem że wcześniej też mnie oszukał. Trzeba tępić wszędzie te cwaniactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaczarna    1657
Dnia 10.08.2022 o 07:59, ab23 napisał:

U mnie już jedna pasza idzie 

Pszenżyto 50%

Jęczmień 50%

Soja 25kg

Sr rzepakowa100kg 

DDGS kukurydzy 100kg 

Premix 25kg

Kreda 25kg 

Jeszcze melasa idzie 30kg wszystko na tone mieszanki pasza znika w oczach jak i kasiora że sprzedanych byków😁😁

Średnia waga netto z kojca kręci się ok. 740kg w wieku 19-20misięcy 

Czekam na hejt🤭

Ile w tym momencie kosztuje tona takiej mieszanki paszowej? Liczyłeś? Moje to przy twoich bida z nędzą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieciu24    48
2 godziny temu, tomaszmab napisał:

Bo skup złomu też wali na wadze .. mnie też prawdopodobnie jeden oskubał na 5 tonach złomu jakieś ponad 500 kg... ale chcę zawieźć mniejsza partię zważoną na mojej elektronicznej co do kilograma i zrobię raban jak będzie za mało .. i mu powiem że wcześniej też mnie oszukał. Trzeba tępić wszędzie te cwaniactwo

Złom jestem tani to pewnie cię nie skobną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalcium    1367
Dnia 11.08.2022 o 13:26, EmilPlayP napisał:

Z tymi wagami całych aut to też jest różnie, sprzedawałem auto pszenżyta na miejscu ważyłem na pobliskim skupie złomu... Cedrob u siebie również ważył i u nich w porównaniu do tej "mojej" to różnica 480 kg na moją korzyść.... Ciężko uwierzyć prawda? Tara była taka sama tu i tu. Na ogonach to jak nie na wadze, to na cenie skubną i tak muszą wyjść na swoje.

Bo to trzeba ważyć u tych co tylko sprzedają a nie tylko kupują 😜 w mojej okolicy kiedyś spór wyszedł z wagą znajomemu po wagach zaczęli jeździć to rozrzut wagowy dość spory był 😏

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    42
Dnia 8.08.2022 o 22:01, Robertb napisał:

Jaka realna cena za HF wielkopolska POS,PK?

podłanczam się do pytania, choć wiem, że tutaj ciężko dowiedzieć się cenę, siedzący w tym temacie ciągle pisza pierdoły a nie cenę.......

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezar321    2

Mazowieckie koło Płocka za HF byczek 827kg po 12 netto, mała krowa HF 590 kg po 9 netto, duża 750 kg 10 netto. Taka sytuacja, sprzedałem przed weekendem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    117
6 godzin temu, martinezo napisał:

podłanczam się do pytania, choć wiem, że tutaj ciężko dowiedzieć się cenę, siedzący w tym temacie ciągle pisza pierdoły a nie cenę.......

Pkr 12 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1298
Dnia 11.08.2022 o 21:04, malaczarna napisał:

Ile w tym momencie kosztuje tona takiej mieszanki paszowej? Liczyłeś? Moje to przy twoich bida z nędzą 

1420 liczę na kupnym zbożu po 1230/t bo tak kupowałem a na swoim to za cztery miechy  pojadę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503
55 minut temu, ab23 napisał:

Po 14 netto za SM to już chyba  wszyscy dają 

"Chyba" słowo klucz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709
58 minut temu, ab23 napisał:

Po 14 netto za SM to już chyba  wszyscy dają 

Daj ich do mnie. 13 i to z problemem w środę TATA ładuje. Ja tymczasem zbroję się 

IMG_20220813_190858.jpg

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1298
5 minut temu, soltys48 napisał:

Daj ich do mnie. 13 i to z problemem w środę TATA ładuje. Ja tymczasem zbroję się 

IMG_20220813_190858.jpg

Tomusia to kopnij ....

Po co mi te zdjęcia pokazujesz jałówek nie kupuje 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709

Tylko 3 byki a reszta jałówki.

Skąd oni? Jeżdżą na północ?

Generalnie było 3 i żaden się wyżej nie wychylił, Tomuś jedynie jako bonus gotówkę tj przelew natychmiastowy oferował.

Dobre a nawet bardzo dobre jałówki ale nie za ciężkie (wszystko LM)koledze we wtorek dał 14.5 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaczarna    1657
47 minut temu, ab23 napisał:

1420 liczę na kupnym zbożu po 1230/t bo tak kupowałem a na swoim to za cztery miechy  pojadę 🙂

To jak ja mam liczyć swoje zboże? Pszenżyto i owies z jęczmieniem? Tak 2/1 kreda i koncentrat do smaku na koniec plus siano? Jeszcze z 2 miesiące dostawały tylko owies z jęczmieniem bo mi się pszenżyto skonczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709
5 minut temu, Mateusz1q napisał:

Tata to wuja czy kto bo znowu jakieś nowe nazewnictwo stosujecie

Nie Wiesz kto to tata? Nie Masz ojca?

Ojcowe bydlaki jadą po prostu 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez thomas015
      Witam, potrzebuje ceny Brony talerzowej Unia Cut Xl 3.2, chodzi mi o maszynę nową fabrycznie.
      Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi  
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj