Gość

Ceny bydła 2022

Polecane posty

cinek1808    1746

Ta partia to jeszcze małym kosztem. Rok temu zboże było tanie , paliwo też. Zboże po żniwach było tanie , duże prawdopodobieństwo że właśnie wtedy by sprzedał. Dopiero te ostatnie miesiące tuczu były drogie. Martwić może jedynie inflacja za te same pieniądze nie kupi tego samego co na początku pandemii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolaKarotka    547
9 godzin temu, ab23 napisał:

Ja tylko wczoraj przeglądałem paszporty i tak to wychodzi  ale  czy ten cielak 100 klowy ma miesiąc bardzo wątpię papier przyjmie wszystko

Wczoraj dzwoniłem do mojego handlarza 2350

to nie istotne jaki mają realny wiek na początku bo i tak liczy się ile czasu były u Ciebie i ile nabrały, czytaj przyrost

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1883
11 minut temu, kris82 napisał:

okolice Torunia propozycja za hf 12-12,5 netto czekać czy sprzedać

Weź pokaż te hf bo tutaj też ktoś sprzedał powyżej 13 niby hf z domieszką sima. Więc jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1298
3 godziny temu, malaczarna napisał:

Gdyby ropa i zboże została w tej samej cenie to super kasa a tak zostalo wielkie gówno z tego. Chyba że nie umiem liczyć. Zrobiłeś sobie rachunki ile faktycznie zarobiłeś?

Słaby jestem z matmy ale jeden youtuber z 40 belgów na miesiąc wyliczył 10 klocków zysku 

 

Ja zarobiłem 1zl/kg bo wstrzymałem sprzedaż z 10dni🙂a za tydzień może się okazać że straciłem😁😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1883
2 minuty temu, ab23 napisał:

Słaby jestem z matmy ale jeden youtuber z 40 belgów na miesiąc wyliczył 10 klocków zysku 

 

Ja zarobiłem 1zl/kg bo wstrzymałem sprzedaż z 10dni🙂a za tydzień może się okazać że straciłem😁😂

Teraz to faktycznie coś skromnie zarobiłeś, ale białko z rzepaku trochę zdrożało i inne komponenty. Oby ceny się utrzymywały i nie było jakiegoś sztucznego załamania rynku. Biednie ale stabilnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris82    77

wojak1986 raczej są bez domieszek ale do końca nie wiem bo kupuję cielaki. Za takie z szerokimi plecami i bez wystających gnatów to po 12,5 a taki typowy hf 12. Waga na podwórku stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
17 minut temu, ab23 napisał:

Słaby jestem z matmy ale jeden youtuber z 40 belgów na miesiąc wyliczył 10 klocków zysku 

 

Ja zarobiłem 1zl/kg bo wstrzymałem sprzedaż z 10dni🙂a za tydzień może się okazać że straciłem😁😂

tak. dzieciak liczy razem ze wszystkimi doplatami, zwrotami i cudami. tam jest dochód z gospodarstwa, a nie z 40 byckow a to duża różnica. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaczarna    1658

Pewnie śpi na pieniądzach. Fajny pieniądz w kupie ale dalej nic z tego nie ma. Jak sprzedałam na wiosnę i na koniec roku to wyszło po 2 tysiące na sztuce teraz jeszcze więcej wyjdzie tylko ropa 2 zł więcej a worek żarcia dla cielaka 84 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Servio    13

Skowron Kolbuszowa max 14zl, to jak ma ktoś już 3cyfrowa liczbę bydła powinien 40 na ms przytulić ludzie to my mamy większe dochody jak starosta z radnym w kupę wzięci

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejmian90    159

Ile mogę dostać na żywą wagę za 2 byki jeden Mo waga około 600 drugi hf waga około 550 i jałówka hf około 550 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starybudnik    221

Sprzedane wczoraj dwa byśki jeden ładny hf 780kg 13.3zł drugi mm 830kg 13.8zł ceny i waga brutto. Reszta czeka może na lepsze ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbitom793    276
21 godzin temu, ab23 napisał:

23szt dwa lata przypada na wrzesień październik 😄👍

IMG_20220331_201430.jpg

Ło Panie, a ja myślałem, że wszystkie bałory obracające takimi sumami to Vatowcy są, a tu fakturka rr 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1298
3 godziny temu, zbitom793 napisał:

Ło Panie, a ja myślałem, że wszystkie bałory obracające takimi sumami to Vatowcy są, a tu fakturka rr 🙂

Znam paru wielkich watowcow 4 byki na rok i 50ton zboża i fakturę na podkładki bierze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieciu24    48
9 minut temu, adam87p napisał:

sprzedane 2 hfy po  13.4 brutto  waga 680-690 kg 

Czy oni biorą na skute? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    408

Mam do sprzedania 2 krowy lim cielne. Jedna koło 5 miesięcy, druga koło 2 miesięcy. Ile za nie można wziąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2505
ZetorMisio napisał:

Mam do sprzedania 2 krowy lim cielne. Jedna koło 5 miesięcy, druga koło 2 miesięcy. Ile za nie można wziąć?

Jak mają tak z 80%LM to możesz je przywiesc do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez thomas015
      Witam, potrzebuje ceny Brony talerzowej Unia Cut Xl 3.2, chodzi mi o maszynę nową fabrycznie.
      Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi  
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj