Gość

Ceny bydła 2022

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
53 minuty temu, PartyzantTK napisał:

Ketnar,

karollorak93 zgasił cię jak peta. Najpierw usiadł i policzył. 
Handlarz za jałówkę na żywa wagę musiałby mu zapłacić po 13.70. Masz gdzieś takie ceny na żywą? Według mnie bardzo dobra sprzedaż. 


 

jak by szła na żywą wagę to by było w nią wpompowane minimum 60 kilo więcej wody i żarcia więc masz odpowiedz czemu na żywa handlarz tak nie płaci a po uboju wychodzą takie wartości. cen jak za jałówkę w U(22 to bez łaski) tez słaba ale widać ze rozlicznie przerabiane oryginał z sokoła trzyma się w ramkach. i powinno być 30 sztuk w dostawie a nie aby twoje 4. plus pare innych szczegółów 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emil9828    104

Ja np nie twierdze że nie jest przerabiany ten wydruk ale też wiem że mogą tak przygotowywać żeby było łatwiej rozliczyc się ze wszystkimi osobami. Znają ich na wydruku było ze 150 sztuk to na pewno ułatwia rozliczenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karollorak93    117
1 godzinę temu, PartyzantTK napisał:

Ketnar,

karollorak93 zgasił cię jak peta. Najpierw usiadł i policzył. 
Handlarz za jałówkę na żywa wagę musiałby mu zapłacić po 13.70. Masz gdzieś takie ceny na żywą? Według mnie bardzo dobra sprzedaż. 


 

Nikogo nie gasiłem bo jak pisałem posta to już wypowiedzi Kentara nie było wiec nie wiem co tam było napisane, aczkolwiek ciekaw jestem...

 

Sam przez niego oddaję i też mi się nie widzi żeby miał zysku tylko te 150 od sztuki, musi przysłać auto, czasami jest sam kierowca czasami we dwóch więc to też koszty. Niemniej na żywo nigdy nikt mi nie zaproponował więcej niż mi wychodzą u Niego, Tak jak mówię niech liczy jak chce dla mnie ważne ze kasa mi się zgadza. 

Edytowano przez Karollorak93
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kentar    864
3 godziny temu, PartyzantTK napisał:

Ketnar,

karollorak93 zgasił cię jak peta. Najpierw usiadł i policzył. 
Handlarz za jałówkę na żywa wagę musiałby mu zapłacić po 13.70. Masz gdzieś takie ceny na żywą? Według mnie bardzo dobra sprzedaż. 


 

Ale gdziekolwiek mnie ktos zgasil?

Ty w ogole widziales co ja wstawilem? Usunalem zeby zachowac anonimowosc i nie draze tematu :)

Jak nie wiesz do konca o co chodzi to nie szczekaj.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PartyzantTK    41
2 godziny temu, takitamtuitam napisał:

jak by szła na żywą wagę to by było w nią wpompowane minimum 60 kilo więcej wody i żarcia. 

Tikitaka

Jak ktoś jest jest zaproszonym na zakup i ma w myślach złodziejstwo 60 kg wagi a na podwórku tylko świdrują mu oczy w poszukiwaniu ukrytej wagi to jest Ok? Zastanów się co piszesz. Handlarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4401
9 minut temu, Cybulek17 napisał:

Myślę,  że nie wszyscy zrozumieli o co chodziło Kentarowi 

No właśnie widać że nie wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EmilPlayP    57

Ważyłem dziś 5 sztuk, które mam zamiar sprzedać na koniec miesiąca, wszystkie typowe mieszańce kolory ładnej budowy, jałówka 615 kg, byki 630-700 kg, ile są warte na żywo wagę? 12 brutto realne ze swojej wagi? Poniżej jalowka. Sam nigdzie nie dzwoniłem i nie pytałem o cenę póki co. 

20220319_171213.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raven18    162

Myślę że spokojnie, ja miałem gorsze (może nie w sensie wagi ale wyglądu), cały czas się tłukły 😒

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1296

Emil 

Za byki takiej budowy jak ta jałówka  to 12.5 netto to już wszędzie dostaniesz !!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PartyzantTK    41
6 godzin temu, JarekBazydlo napisał:

Ja już się dawno nauczyłem że nie wstawia się tu żadnych rozliczeń bo nie warto potem czytać...

Warto. Tylko wtedy wiemy po jakich cenach gdzie można sprzedać. 
zawsze będą goście typu katnar, gdzie krzywa kreska znaczy więcej niż kalkulator. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kentar    864
6 minut temu, PartyzantTK napisał:

Warto. Tylko wtedy wiemy po jakich cenach gdzie można sprzedać. 
zawsze będą goście typu katnar, gdzie krzywa kreska znaczy więcej niż kalkulator. 

Ale Ty widziales zebym ja sie odezwal o cene, wybicie, cokolwiek w tej kwestii?

Jestes jak taki pies za plotem ktory szczeka bo tak ma zakodowane a nie wie o co i po co szczeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PartyzantTK    41
7 minut temu, Kentar napisał:

Jestes jak taki pies za plotem ktory szczeka bo tak ma zakodowane a nie wie o co i po co szczeka.

Jestem ostatnia osoba która o coś specjalnie ujada. 
Usuwasz komentarze które cię ośmieszają. Pomyśl dwa razy zanim coś napiszesz. To moja cenna rada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybulek17    1900

Usunął komentarz który mógłby go obciążyć tak jak obecnego tu kiedyś Kanalie

Jak za dużo mówisz wprost to pewnym osobom się to nie podoba 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765

Nie wiem co napisał @Kentar ale to handlarz i wie że trzeba kombinować aby zarobić ,a czy mój odbiorca kombinuje tego nie wiem ,a czy Sokołów ,wybicia nie powalają ale nadrabiają cena ,ja obstawiałem klasę O-O+. Sprzedawałem na żywo wstawiałem zdjęcia to też było że mało dostałem . Niema komu sprzedać bo koło mnie handlarze z kieleckie często przejeżdżają ,ale żaden nie pyta czy jest co do sprzedania jak widzą wagę przy oborze . Do Tarnowa jest ode mnie 61 km .

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieciu24    48
7 godzin temu, Azor07 napisał:

Nie wiem co napisał @Kentar ale to handlarz i wie że trzeba kombinować aby zarobić ,a czy mój odbiorca kombinuje tego nie wiem ,a czy Sokołów ,wybicia nie powalają ale nadrabiają cena ,ja obstawiałem klasę O-O+. Sprzedawałem na żywo wstawiałem zdjęcia to też było że mało dostałem . Niema komu sprzedać bo koło mnie handlarze z kieleckie często przejeżdżają ,ale żaden nie pyta czy jest co do sprzedania jak widzą wagę przy oborze . Do Tarnowa jest ode mnie 61 km .

To jednak waga jak jest na podwórku to wszędzie kupca brak 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19706
27 minut temu, Mieciu24 napisał:

To jednak waga jak jest na podwórku to wszędzie kupca brak 🤔

Jak Masz towar albo ilość waga nikomu nie przeszkadza

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superfarmer02    3661
11 godzin temu, EmilPlayP napisał:

Ważyłem dziś 5 sztuk, które mam zamiar sprzedać na koniec miesiąca, wszystkie typowe mieszańce kolory ładnej budowy, jałówka 615 kg, byki 630-700 kg, ile są warte na żywo wagę? 12 brutto realne ze swojej wagi? Poniżej jalowka. Sam nigdzie nie dzwoniłem i nie pytałem o cenę póki co. 

20220319_171213.jpg

Sąsiad w czwartek sprzedał hf, typowe "żyrafy" po 11.8 +VAT 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EmilPlayP    57

Dzięki za odpowiedzi panowie, byki też przyzwoitej budowy, ostatni ze zdjęć najsłabszy. Trochę namawiam ojca na wbc bo ecobeef blisko ok 60 km ale jak wiadomo ciężko przekonać mając swoją wagę. Lokalni wszyscy wiedzą, że ważone i zaraz zaniżają cenę. 

20220320_072055.jpg

20220320_072112.jpg

20220320_072140.jpg

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieciu24    48
24 minuty temu, soltys48 napisał:

Jak Masz towar albo ilość waga nikomu nie przeszkadza

Sołtys jak jesteś taki cwany to kogo masz kupca koło Łodzi? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19706

Proszę cię.....m krajowe zagłębie wszelkiej maści ubojni i nie masz kupca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez thomas015
      Witam, potrzebuje ceny Brony talerzowej Unia Cut Xl 3.2, chodzi mi o maszynę nową fabrycznie.
      Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi  
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj