Gość

Ceny bydła 2022

Polecane posty

Kentar    864

Biernacki ostatnio ostro kuleje z hajsem i powciagal nowych handlarzy na pare baniek takze jak handel z biernackim to przedplata z gorka za calosc towaru albo nie podejmowac tematu, no chyba, ze lubicie sprzedac dobrze na kwicie a pieniedzy nie zobaczycie. :)

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pcheella    86

Sprzedana krowa 617kg za 9 brutto oferta na byli w wadze około 650kg średnia 13 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1286
12 godzin temu, teybe napisał:

Sprzedawał ktoś byki do firmy Biernacki? Proponują przedpłatę. Miał ktoś taką transakcję z nimi?

nie mam byków, ale jak daje przedpłate to moge z nim pohandlować, podeślij go do mnie

5 godzin temu, Berthold napisał:

Przedpłata  musi wejść na konto , pamiętaj że potwierdzeniem przelewu rodziny nie nakarmisz ... Jest wysoce prawdopodobne że będzie szła kilka dni , ale czy dojdzie... 

moze nie w tej branzy ale potwierdzenie przedpłaty widziałem kiedys sfałszowne... branża stalowa, żaden bank  wychodący i przyjmujący nie potwierdził numeru transakcji...  tak że potwierdzenie zeby przyspieszyc handel , to tylko od stałych zaufanych kontrahentów...

  • Like 1

>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbitom793    276

Nam Biernacki kiedyś sfałszował potwierdzenie przedplaty. To było z kilkanaście lat temu jak jeszcze mój ojciec z nim zahandlowal. Także tego, takie rzeczy u nich to nic dziwnego...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieciu24    48
29 minut temu, GABBER85 napisał:

nie mam byków, ale jak daje przedpłate to moge z nim pohandlować, podeślij go do mnie

moze nie w tej branzy ale potwierdzenie przedpłaty widziałem kiedys sfałszowne... branża stalowa, żaden bank  wychodący i przyjmujący nie potwierdził numeru transakcji...  tak że potwierdzenie zeby przyspieszyc handel , to tylko od stałych zaufanych kontrahentów...

No to ile ci wisi? Jak  zniem  tyle HANDLOWAłeś 🤔

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieciu24    48
13 godzin temu, teybe napisał:

Sprzedawał ktoś byki do firmy Biernacki? Proponują przedpłatę. Miał ktoś taką transakcję z nimi?

U mnie też zgodził ale jak chciałem więcej jak 50℅ to się już nie odezwał ani tel. nie odbiera 🤔

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983
1 godzinę temu, Cybulek17 napisał:

...

2022-03-12 09-50-16.png

Boze już dawno się tak nie uśmiałem 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1292

A ja raz dostałem omyłkowo dwa razy po 50%  przedpłaty 🤭😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1874

Wspierajmy Polski kapitał mówi hasło. Rozwój spożywczego imperium sporo kosztuje banki chcą coraz więcej zostaje ostatni pożyczkodawca rolnik. Teraz to takie akcje będą przybierać na sile. Całe szczęście że reszta branży mięsnej to dobre ludzie i pieniądz u nich pewny...

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4384
7 minut temu, ab23 napisał:

A ja raz dostałem omyłkowo dwa razy po 50%  przedpłaty 🤭😂

Ostatnio wspomniałeś coś o młocie.....

Nie wiem czy widziałeś ,ale na jakieś grupie pojawiło się foto,,cała patelnia młota 7100zl"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1292
4 minuty temu, Baks00 napisał:

Ostatnio wspomniałeś coś o młocie.....

Nie wiem czy widziałeś ,ale na jakieś grupie pojawiło się foto,,cała patelnia młota 7100zl"

No   dystrybutor w końcu zechciał odebrać telefon i mam mieć 245/t netto ale nie wiem czy cena jest aktualna bo ceny pasz białkowych szaleją☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

moje jeszcze raps po 1600 kończą wachac i na tym koniec dodatków. na bele teraz weszły z dużą ilością motylkowatych i dość płacenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pcheella    86
3 godziny temu, HF86 napisał:

moje jeszcze raps po 1600 kończą wachac i na tym koniec dodatków. na bele teraz weszły z dużą ilością motylkowatych i dość płacenia 

Ile tego rapsu im dajesz i w jakim wieku zaczynasz sypać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

po 30 % pszenżyto z pszenica i 40 % raps. duże po 2 kg zerunki po 0.7 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    117
10 godzin temu, Berthold napisał:

Jałówki netto czy brutto ?

 

Przedpłata  musi wejść na konto , pamiętaj że potwierdzeniem przelewu rodziny nie nakarmisz ... Jest wysoce prawdopodobne że będzie szła kilka dni , ale czy dojdzie... 

Netto

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2993
7 godzin temu, Kentar napisał:

Biernacki ostatnio ostro kuleje z hajsem i powciagal nowych handlarzy na pare baniek takze jak handel z biernackim to przedplata z gorka za calosc towaru albo nie podejmowac tematu, no chyba, ze lubicie sprzedac dobrze na kwicie a pieniedzy nie zobaczycie. :)

No dają  bo najlepiej płaci... Mój odbiorca wygadał się ze daje do niego i nie chciałem oddać bydła... ale zapewnił ze płaci tak jak zawsze ze swoich ....  poszło na początku tygodnia 5 szt.... 3 byki i 2 jalowki i dziś kasa jest na koncie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1292

Byki 12,8 netto może sprzedam albo i nie pewnie dedą droższe bo zawsze tak mam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

powinien, ale do tego nigdy nie dojdzie. bardziej pewna pszenica po 1000 i bycek po 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1874
12 minut temu, KarolaKarotka napisał:

względem pszenicy i rzepaku ładny byk na żywo powinien chodzić 18 złotych netto

On jest w sumie nawet w większej kwocie tylko my dostajemy za paszę, chociaż teraz to już nie wiem czy na nią starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2092
1 godzinę temu, wojak1986 napisał:

On jest w sumie nawet w większej kwocie tylko my dostajemy za paszę, chociaż teraz to już nie wiem czy na nią starczy

Z liczeniem problem?🤔

czy obawa o wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19673
9 godzin temu, ab23 napisał:

A ja raz dostałem omyłkowo dwa razy po 50%  przedpłaty 🤭😂

A za ostatnie handle uregulował?

13 godzin temu, Kentar napisał:

Biernacki ostatnio ostro kuleje z hajsem i powciagal nowych handlarzy na pare baniek takze jak handel z biernackim to przedplata z gorka za calosc towaru albo nie podejmowac tematu, no chyba, ze lubicie sprzedac dobrze na kwicie a pieniedzy nie zobaczycie. :)

Przyznaj się bez wstydu ile Twoi ZNAJOMI umoczyli?

 

Co do WUJA to szkoda męczyć klawiaturę

OSI za coś krowo podobne w wadze wbc 270kg 19.1 netto(generalnie oddane auto poprodukcyjnych)

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1292

Sołtys 

Już tu pisałem wypłacili po wezwaniu  od tamtej pory nie handluje z nimi !!! 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez thomas015
      Witam, potrzebuje ceny Brony talerzowej Unia Cut Xl 3.2, chodzi mi o maszynę nową fabrycznie.
      Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi  
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj