Gość

Ceny bydła 2022

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pedro2    7204
1 godzinę temu, donweter1989 napisał:

@Cybulek17 widziałeś tą akcję z OSI na FB?

Ładnie ojebali chłopa. Takich to za jaja i na hak w rzeźni. Tak samo tych co z Włoch ciągną te badziewie i sprzedają jako simy 100% 

  • Like 2

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

Pamiętamy. Cel wykonany. Obory zapelnione, byle coś miało kolor i wyschło to juz Idzie ,,panie 4 tygodnie,  mięsny” 

Ludzie cielaki to wyrywaliby sobie z rąk🤣🤣🤣🤣

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EmilPlayP    57

Te Włochy to dla wnuczków albo dzieci do pogłaskania chyba. Miałem kilka sztuk to nazywałem je kucyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A moja dalej pustoszeje 🙉🙉🙉

tylko w powolnym tempie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869
4 minuty temu, pedro2 napisał:

Ładnie ojebali chłopa. Takich to za jaja i na hak w rzeźni. Tak samo tych co z Włoch ciągną te badziewie i sprzedają jako simy 100% 

A skąd wiesz, że Ciebie i wiesz która ubojnia nie wali na wbc? Ja ostatnio przeglądałem rozliczenia poubojowe i wszystkie sztuki zawsze ilość mięsa miały podawane z dokładnością po przecinku do 100 gram. Żadna sztuka nie wychodziła, aby miała równe np. 380kg tylko zawsze jeszcze te dziesiąte kilograma były pisane. A ostatnio sprzedałem mieszańca lmxsm i tam wyszło równo 476kg. Przypadek?🤔 Nie sądzę 😶


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4390
5 minut temu, przemek28_28 napisał:

@AdamRo nasuwa mi sie jedno….. ale jebnie

Wystarczy trochę pomyślec że cena do góry ledwo idzie ale jak spaść potrafi-tak jak mówisz.Obym się mylił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095
4 minuty temu, HF86 napisał:

A moja dalej pustoszeje 🙉🙉🙉

tylko w powolnym tempie. 

I co dalej? Jakiś plan?

3 minuty temu, Baks00 napisał:

Wystarczy trochę pomyślec że cena do góry ledwo idzie ale jak spaść potrafi-tak jak mówisz.Obym się mylił

Tak jak napisał @Szu15000 przydałoby sie trochę stabilizacji na obecnym poziomie, ale żeby nie była to stabilizacja na poziomie 7-8. Na 2 lata. Obym się mylił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak. mało robić, dobrze żyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

do tej pory żyłem ekstensywnie przez ten dziadowski rynek. teraz trochę bydła, trochę ziarna i dużo dopłat 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

więcej miejsca dla nowych. 

strasznie szybko plecy siadają, ale to chyba od noszenia tych milionów na tym zarobionych 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7204
36 minut temu, karol091193 napisał:

A skąd wiesz, że Ciebie i wiesz która ubojnia nie wali na wbc? Ja ostatnio przeglądałem rozliczenia poubojowe i wszystkie sztuki zawsze ilość mięsa miały podawane z dokładnością po przecinku do 100 gram. Żadna sztuka nie wychodziła, aby miała równe np. 380kg tylko zawsze jeszcze te dziesiąte kilograma były pisane. A ostatnio sprzedałem mieszańca lmxsm i tam wyszło równo 476kg. Przypadek?🤔 Nie sądzę 😶

Nawet się nie łudzę, że nie skubną czegoś. Ale 2900 za byka nie pamiętam już czy pisał 680 kg czy koło tego to już gorzej niż k**estwo. Tym bardziej, że przyjechali po tym jak posta napisał i dopłacili, więc jest potwierdzenie, myśleli że się uda wy***ać. 

  • Like 4

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalcium    1367

Bydła tak mało że trzeba chłopa postraszyć jebnięciem ceny i oczywiście sprzedaj bo ma jebnąć raz jeszcze a jak "ma" jebnąć to przecież jebnie stary numer😛 już ja widzę te obory pełne cielakow szczególnie u tych co zrezygnowali na rzecz kukurydzy i pszenicy 😜 mam znajomego który powiedział że juz go żadna cena nie skusi nawet jak by mu kto jednymi drzwiami do obory wpędził to drugimi wypędzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8517
1 godzinę temu, HF86 napisał:

Tak. mało robić, dobrze żyć. 

Robota lubi głupich i silnych😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez thomas015
      Witam, potrzebuje ceny Brony talerzowej Unia Cut Xl 3.2, chodzi mi o maszynę nową fabrycznie.
      Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi  
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj