Gość

Ceny bydła 2022

Polecane posty

ab23    1296
4 godziny temu, Szu15000 napisał:

na 10 byków, 8 sztuk mm 2 hf

No nareszcie 

Szczęśliwy wybraniec z FB cz stały odbiorca ? 

Co do budynku 7x8 na 18 sztuk 100kg jest klimat całkiem spoko ale przy wadze 170 pachnie wybuchem  jutro uciekam  na podobny z wybiegiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szu15000    231

Nikt z FB, tam raczej ciężko o kogoś rzetelnego, przynajmniej mi się nie trafił, odebrał stały odbiorca po namyśle, ale czerwonych mu nie oddałem narazie. Czyli praktycznie 2x mniejszy budynek masz i 18 sztuk, to u mnie z 20-25 będzie bezpiecznie myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piteriiv    82
4 godziny temu, Szu15000 napisał:

dzisiaj pojechały hf/mm różne, cena 11 netto, waga średnio 750 brutto.

 

netto*

trochę słabo minimum 12 netto powinno być - nie szanujemy się a pośrednicy i ubojnie z nas doją - na giełdzie światowej cena jak na koniec listopada a oni płaca złotówkę niżej - nie dają 12 netto + niech wożą powietrze , ja dziś kolejnego pogoniłem jak mi powiedział 12 brutto za piękne SM. musimy trzymać cenę jak na składach z opałem i nawozami bo inaczej za niedługo nam znowu zacznie zostawać kupa gnoju. powodzenia i nie dajmy sie

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1296
1 godzinę temu, Cybulek17 napisał:

Nie wiem czy ktoś ogląda kanał "rolnik amator" , ja nie za bardzo go wielbie ale wpadł mi film . Mianowicie już trąbi, że 14sto miesięczne byki będzie sprzedawał bo może zerowy vat wejdzie na bydło z początkiem miesiąca 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️

Wiem dlaczego go lubisz bo ton tylko sianokiszonką karmi a ty walisz wszystko i jeszcze kręcisz w wozie   😀 a byki ma ładne I młode PRAWDA ? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503
31 minut temu, Szu15000 napisał:

Nikt z FB, tam raczej ciężko o kogoś rzetelnego, przynajmniej mi się nie trafił, odebrał stały odbiorca po namyśle, ale czerwonych mu nie oddałem narazie. Czyli praktycznie 2x mniejszy budynek masz i 18 sztuk, to u mnie z 20-25 będzie bezpiecznie myślę

12,5 netto za czerwone i wysyłam auto ?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702
26 minut temu, Piteriiv napisał:

trochę słabo minimum 12 netto powinno być - nie szanujemy się a pośrednicy i ubojnie z nas doją - na giełdzie światowej cena jak na koniec listopada a oni płaca złotówkę niżej - nie dają 12 netto + niech wożą powietrze , ja dziś kolejnego pogoniłem jak mi powiedział 12 brutto za piękne SM. musimy trzymać cenę jak na składach z opałem i nawozami bo inaczej za niedługo nam znowu zacznie zostawać kupa gnoju. powodzenia i nie dajmy sie

po 13 powinny być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szu15000    231

Adam dlatego zostały czerwone a nie te mieszanki, bo je można sprzedać bardzo szybko :D narazie czekamy, zobaczymy czy się opłacało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1296

Po 13.30 ktoś mi dzwonił tylko nie wiem czy prawdą czy fałsz

11 minut temu, Szu15000 napisał:

Ab Ty masz wóz?

Mayer 5m ale mały się robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybulek17    1900
6 godzin temu, ab23 napisał:

Wiem dlaczego go lubisz bo ton tylko sianokiszonką karmi a ty walisz wszystko i jeszcze kręcisz w wozie   😀 a byki ma ładne I młode PRAWDA ? 🙂

Wierzysz w to ? Bo ja nie bardzo.  Ale nie o to chodzi,  pomijając fakt że mija się z prawdą a teraz zajął się reklamą sprzedaży cielaków to jest przemądrzały i taki trochę cwaniak .Miałem ostatnio okazję dyskusji na temat sprzedaży byków w wieku 16msc " bo dalej nie rosną i tak powinni wszyscy " , nic racjonalnego do argumentacji nie ma a dużo krzyczy.

Edytowano przez Cybulek17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983
10 godzin temu, nexeqadore napisał:

2tyg. Temu za hf 10.70 było do wuja

Pisz czy netto czy brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Jak mówicie 19,9zł za klasę R w okolicach Rypina (kujawsko-pomorskie) może być czy mało?


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek91p    79

Ile waszym zdaniem na żywą powinienem dostać 2 hf 800+ i jeden angus 700-750 dobrze umięśniony tylko z pół metra niższy od tych hf? 

Podlaskie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grolnik    1

Na początku tygodnia propozycja od  pawlonka za R klasę 20 netto za wbc 12 brutto na żywo 

Mazowieckie

 

Edytowano przez Grolnik
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A do czego i poco to potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

zależy z jakiego powodu.

temperatura???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez thomas015
      Witam, potrzebuje ceny Brony talerzowej Unia Cut Xl 3.2, chodzi mi o maszynę nową fabrycznie.
      Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi  
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj