Bananek

Pogoda rolnicza i nie tylko 2022

Polecane posty

jacor73    1155
7 minut temu, Dziad932 napisał:

To dużo czy nie dużo 2 litry 🤔 

Ja 1,5 ha zaorałem wczoraj zetorem i spalił 20 l 🤭 

Sławek ale jona mieć to prestiż , ludzie z daleka się kłaniają 😛 ,na wszystkich kontynentach pracują 🙂 

Sławciu ja nigdy nie chciałem być postępowy , bo i po co 🤔 aby do emerytury dożyć ...

A ile te 1,5 ha orałeś ? I zapewne gaz w podłodze, może warto nauczyć się racjonalnie postępować z pedałem gazu?

kizak    2226
9 minut temu, Dziad932 napisał:

Sławek ale jona mieć to prestiż , ludzie z daleka się kłaniają 😛 ,na wszystkich kontynentach pracują 🙂 

to i tak jak ursusy ,no nie wiem co z amerykami ,ale w antarktydzie na stacjach [ale to 30 lat wstecz] ,to kto wie ,aaaa ooo ,i zapomniałem o australii😉 ,ale 3 kontynenty są 9_9🤗😐

logan3512    140

Mam kaukaza wcale nie jest agresywny ale bardzo mądry jak ktoś się pojawi pod bramą to szczęka i jeszcze nikogo nie ugryzł

Gość   
Gość
48 minut temu, jacor73 napisał:

I zapewne gaz w podłodze,

Nie inaczej 9_9

49 minut temu, jacor73 napisał:

może warto nauczyć się racjonalnie postępować z pedałem gazu?

Hmm 🤔

Tak propo żywienia świń jak kiedyś,albo chociaż naturalnie, czy ktoś karmi swoje świnki naturalnie samym zbożem bez koncentratów,soji i rzepaku? Np. Jęczmień,pszenica i pszenżyto i np trochę grochu? Jakie przyrosty,jakie zużycia paszy?

Gość   
Gość
46 minut temu, kizak napisał:

to i tak jak ursusy ,no nie wiem co z amerykami ,ale w antarktydzie na stacjach [ale to 30 lat wstecz] ,to kto wie ,aaaa ooo ,i zapomniałem o australii😉 ,ale 3 kontynenty są 9_9🤗😐

Na pewno 3514 nadal jeździ na Antarktydzie 

jarecki    3274
16 minut temu, logan3512 napisał:

Mam kaukaza wcale nie jest agresywny ale bardzo mądry jak ktoś się pojawi pod bramą to szczęka i jeszcze nikogo nie ugryzł

Bo może nikt się nie odwazył wchodzić ?

Strongman    3267
31 minut temu, logan3512 napisał:

Ja też mam kaukaza i mój gryzie Misza się nazywa 

Edytowano przez Strongman

Gość   
Gość

też dzisiaj objazd, to na piachudrach do połowy sucha, kolba wisi, musik na deszcz czekają z koszeniem bo tylko jedną sieszpalke widziałem na tak długiej trasie. 

Strongman    3267

sucho ale orze,głupota była zwlekać,mowa o psach a jak byłem w polu to ktoś wywalił szczeniaka i przygarnąłem przed chwilą.

bratrolnika    28796

Maszyna do kurzu 

Jak sąsiadka okna umyje to jeszcze raz możesz ją przetestować 

Okrywarke, nie sąsiadkę 

• Haha 6

Łolek    13012
2 godziny temu, Dziad932 napisał:

To dużo czy nie dużo 2 litry 🤔 

Ja 1,5 ha zaorałem wczoraj zetorem i spalił 20 l 🤭 

Sławciu ja nigdy nie chciałem być postępowy , bo i po co 🤔 aby do emerytury dożyć ...

To mój mf myślę że wiecej by nie spalił a czasu mniej 

27 minut temu, Strongman napisał:

sucho ale orze,głupota była zwlekać,mowa o psach a jak byłem w polu to ktoś wywalił szczeniaka i przygarnąłem przed chwilą.

Pokaż go pochwal się co za przytulak 

5 minut temu, bratrolnika napisał:

Maszyna do kurzu 

Jak sąsiadka okna umyje to jeszcze raz możesz ją przetestować 

Okrywarke, nie sąsiadkę 

A na moich czarnoziemach to idealna jest 

Łolek    13012
2 minuty temu, Bananek napisał:

Pierwsza porcja na dobry początek. 

IMG_20220906_135355.jpg

W naturze placiles😉🤭

Edytowano przez Łolek

Gość   
Gość
3 minuty temu, Bananek napisał:

Pierwsza porcja na dobry początek. 

IMG_20220906_135355.jpg

Czuć pinondz.Żal do pieca wrzucać.Co za czasów doczekaliśmy,kupka węgla a Ile emocji wzbudza i jaki podziw dla szczęśliwego posiadacza.

Edytowano przez marcin19071980

jahooo    9279

Niepotrzebnie tak się chwalisz bogactwem, toż to ze 2 najniższe krajowe leży

Łolek    13012
7 minut temu, Strongman napisał:

20220906_140838.jpg

Fajny rudzielec powinien się odwdzięczyć za ocalenie dobrym służeniem 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez bobytempelton
      Witam, z racji że sezon na komunie w pełni chciałbym abyście podzielili się pomysłami na prezent na komunię dla chrześnika chrześnicy, czy po prostu dla 9 latka z okazji tego święta. Chciałbym abyście pisali przydatne rzeczy które zostaną im na długo, lub długo w pamięci , oklepane rzeczy typu rowerki zegarki itd raczej odpadają, a pieniądze wydadzą i tyle z nich będzie , zachęcam do wypowiedzi
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂

• Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj