Bananek

Pogoda rolnicza i nie tylko 2022

Polecane posty

konteno    1743
5 minut temu, danielursus3p napisał:

Auta też są lepsze jak kijanka, ciągniki od df to chyba wszystkie zachodnie lepsze obecnie także ten

bo zarabiać trzeba rozsądnie a najlepiej po kosztach a wydawać to z rozmachem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
4 minuty temu, hubertb napisał:

Im mocniej rosła moc tym mocniej zmieniano to przełożenie. A z postu o Pietrze rechotałem chyba z minute. 

 

W 2015 roku kupiliśmy dla żony nowego SE działa do dziś po zainwestowaniu 100zł dostanie go córka. Dzięki polityce apple będę mógł wypełni panować nad tym co wyszukuje itp. oraz będę znał położenie jej telefonu. Kosztował nowy 1600zł. Teraz kupie żonie telefon za 3 tys ale jeśli pochodzi tak jak tamten to i żona warta takiego telefonu i ja uważam to za dobrą inwestycję. 

Dla mnie telefon to aby zadzwonić sms napisać jakieś zdjęcie zrobić, Internet przejrzeć i wsio. Więcej nie potrzebuje, ale ze mnie to się akurat wszyscy śmieją, że w tej dziedzinie to ja anty postępowy

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14105
4 minuty temu, witejus napisał:

Grzmi i błyska, ale jaja.

A to było grane nad ranem. Jutro mogłoby padać to przerwa od wożenia by była 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4390
5 minut temu, danielursus3p napisał:

Nie miałem to nie wiem. Auta też są lepsze jak kijanka, ciągniki od df to chyba wszystkie lepsze obecnie także ten 🤭

Ciekawe czy kobiety też są lepsze... 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6697
5 minut temu, konteno napisał:

krowiarze z Gumowa się nie liczą bo to tylko udój z kilku dni 

A coś ty się kontento nagle taki hardy zrobił? 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konteno    1743
1 minutę temu, TheraRolnik napisał:

No i po co 🤔

jakbyś chciał szuszuszu to byś zrozumiał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007
Przed chwilą, TheraRolnik napisał:

No i po co 🤔

Bo ma 7 lat i nie chce żeby wyszukiwała pewnych treści itp. A położenie się przydaje. Tak naprawdę obie amerykańskie firmy oficjalnie dopuszczają używania swoich usług od 15 roku życia. Zarówno google jak i apple. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16823
soltys48 napisał:

Przed chwilą, Bananek napisał:

Jeden lubi ogórki, drugi ogrodnika córki....

A jak ktoś lubi to i to?

To zboczeniec jakiś. 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
1 minutę temu, Pafnucy napisał:

gwiazdorzą.

No. 

 

1 minutę temu, soltys48 napisał:

Moja córka ma już 3 z kolei.

Mój brat jej funduje. Dooopy nie urywa ten telefon 

Ja się nie znam kompletnie. Laptoka muszę kupić, to aż mnie serce krwawi że trzeba będzie na to piniendze wydać, a co dopiero na ajfona kilka klocków🤦‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007
2 minuty temu, danielursus3p napisał:

Dla mnie telefon to aby zadzwonić sms napisać jakieś zdjęcie zrobić, Internet przejrzeć i wsio. Więcej nie potrzebuje, ale ze mnie to się akurat wszyscy śmieją, że w tej dziedzinie to ja anty postępowy

Mam podobnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9886
1 godzinę temu, Łolek napisał:

Ruda w domu albo bo coś nerwowy jesteś kolego 

Ani jedno, ani drugie. Zbieg okoliczności poprostu, na nerwy mi działa hipokryzja jeszcze w takim stopniu, trzeba urlop zrobić chyba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
2 minuty temu, Baks00 napisał:

Ciekawe czy kobiety też są lepsze... 🤔

Na ten grunt to nie powinniśmy wchodzić. 

1 minutę temu, hubertb napisał:

Mam podobnie. 

No chyba nie, bo i kontrolować chcesz🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konteno    1743
2 minuty temu, danielursus3p napisał:

Laptoka muszę kupić, to aż mnie serce krwawi że trzeba będzie na to piniendze wydać

też sie wqrwiłem jak hp zdechł i trzeba było za nowym sie rozglądać a te wszystkie nowe qrły bez wymiennej baterii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16823
danielursus3p napisał:

A co do ajfonów to najczęściej kupują je tacy co chcą udowodnić bogactwo a ich zwyczajnie na to nie stać.

Ej, nie wrzucaj mnie do jednego worka z nimi. Ja poprostu nigdy nie miałem tej marki i z czystej ciekawości chcę spróbować. Ale nie nowy lecz używany. Na wypadek jakby się nie spodobał to te 300-350zl nie tak szkoda jak za nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konteno    1743
1 minutę temu, radekz200 napisał:

A coś ty się kontento nagle taki hardy zrobił? 😂😂

chciałem poczuć sie jak inni co po tobie cisną , czasem pomaga lepiej jak psychotropy 

a tak serio to przeliczam dochody na możliwości i wiekszości etatowców ciężko o podobny poziom życia co dochodowe gospodarstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
1 minutę temu, konteno napisał:

też sie wqrwiłem jak hp zdechł i trzeba było za nowym sie rozglądać a te wszystkie nowe qrły bez wymiennej baterii 

Byk zodiakalny jesteś? Kurna no mam takie coś że jak mi nie przyniesie jakiegoś dochodu inwestycja to 150 razy pieniądz obejrzę zanim wydam 

1 minutę temu, Bananek napisał:

Ej, nie wrzucaj mnie do jednego worka z nimi. Ja poprostu nigdy nie miałem tej marki i z czystej ciekawości chcę spróbować. Ale nie nowy lecz używany. Na wypadek jakby się nie spodobał to te 300-350zl nie tak szkoda jak za nowy.

Stary trup za 300 zł to nie nowy za 6 czy tam 7 klocków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19680
6 minut temu, danielursus3p napisał:

No. 

 

Ja się nie znam kompletnie. Laptoka muszę kupić, to aż mnie serce krwawi że trzeba będzie na to piniendze wydać, a co dopiero na ajfona kilka klocków🤦‍♂️

Osobiście bym jej tego nie kupił bo wg mnie szkoda kasy ale jak młody fundował to co ja będę się odzywał. Teraz już się uspokoił bo założył rodzinę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16823
danielursus3p napisał:

Stary trup za 300 zł to nie nowy za 6 czy tam 7 klocków

O to to. Dlatego proszę mnie szpanerstwem nie nazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6697
2 minuty temu, konteno napisał:

chciałem poczuć sie jak inni co po tobie cisną , czasem pomaga lepiej jak psychotropy 

a tak serio to przeliczam dochody na możliwości i wiekszości etatowców ciężko o podobny poziom życia co dochodowe gospodarstwa

I jak wrażenia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
Przed chwilą, konteno napisał:

waga

Tak z ciekawości, bo tu kiedyś z @Chłoporobotnik ześmy dywagowali na ten temat i tak wyszło że byki tak mają 

Przed chwilą, Bananek napisał:

O to to. Dlatego proszę mnie szpanerstwem nie nazywać.

Może to i dziwny wydźwięk miało. Źle to odebrałeś 

3 minuty temu, soltys48 napisał:

Osobiście bym jej tego nie kupił bo wg mnie szkoda kasy ale jak młody fundował to co ja będę się odzywał. Teraz już się uspokoił bo założył rodzinę 

Teraz tatuś będzie musiał 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konteno    1743
3 minuty temu, radekz200 napisał:

I jak wrażenia? 

na dłuższą mete nudne to sie robi , lepiej klawiatury nie dotykać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12902
9 minut temu, szymon09875 napisał:

Ani jedno, ani drugie. Zbieg okoliczności poprostu, na nerwy mi działa hipokryzja jeszcze w takim stopniu, trzeba urlop zrobić chyba 

A dej spokój nigdzie nie uciekaj, mnie też wiele rzeczy wkurza ale nie ma co się spinać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj