Bananek

Pogoda rolnicza i nie tylko 2022

Polecane posty

slawek74    12166
Łolek napisał:

Przed chwilą, Chłoporobotnik napisał:

U mnie ojciec się do niczego nie pcha. Pomoże ale nie decyduje o niczym. A nawet jak coś mówi to i tak go nie słucham przeważnie.

Gdybyś miał hodowlę i ziemi wiecej to jeszcze byś był wdzięczny za pomoc 

ale to nic nie daaa 🤪🤦‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1555

Spokoj sie powoli konczy. Lekarz mowil ze jak wszystko bedzie dobrze to w poniedzialek do domu wyjdzie. Jutro juz mu dreny mają poodlaczać i dawac tresciwsze jedzenie. Ale teraz trzeba dobrego kardiologa szukac bo serce jak kapeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9205

Może mu trochę do głowy rozumu przyjdzie, że jak się stoi nad krawędzią wykopu, to lepiej się ze wszystkimi dookoła nie gryźć, tylko cieszyć się z tego, co się  ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6708
2 minuty temu, Rolnik1973 napisał:

Robienie kwalifikatu

 

IMG_20220526_125922.jpg

Więcej zdepczesz niz to warte 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15357

Nie, ja tylko na het i nazat kombajnem tyle co ja siew

Moźe 50 krzaczki było.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905
1 godzinę temu, Bananek napisał:

To by się zgadzało, bo dziewczyna miała iście rubensowkie kształty. 😉

 

Bij paliki tam.

 

Kołki to ma @radekz200 bić w nagrodę 😁

Ja teraz robię to 

Bez GPS

IMG_20220526_140920.jpg

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039
3 godziny temu, bratrolnika napisał:

w domu wymyślili mi że w tym roku góry chcą zobaczyć

myślę sobie że to głupi pomysł, ale zostałem przegłosowany, demokracja psia jego mać

zapowiedziałem że Zakopane odpada, że jak już to gdzieś coś z boku, i teraz są dwie opcje, w twoją stronę, albo w drugą, w okolice Tarnowa, aczkolwiek nie wiem w ogóle co tam mozna zobaczyć

w tarnowie to zaklady azotowe-popatrzysz sobie na saletre🤣. bochnia, nowy wisnicz.

sucha beskidzka, jordanow, rabka, krynica...... sa dziesiatki miejsc w ktore warto jechac. gorce ,beskid wyspowy-mniejsze gory.

jedz do zebu-to nad zakopanem wiec podchodzi 🤣

wieje tak ze nawet ezektory nie pomoga..

kupil ktos ekogorszek na pgg ??


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905
4 minuty temu, jacus napisał:

w tarnowie to zaklady azotowe-popatrzysz sobie na saletre🤣. bochnia, nowy wisnicz.

sucha beskidzka, jordanow, rabka, krynica...... sa dziesiatki miejsc w ktore warto jechac. gorce ,beskid wyspowy-mniejsze gory.

jedz do zebu-to nad zakopanem wiec podchodzi 🤣

wieje tak ze nawet ezektory nie pomoga..

kupil ktos ekogorszek na pgg ??

Graniczy z cudem kupić na PGG🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1555

Jechac pryskac owies dzisiaj?jutro deszcz ma byc. Herbapol niesamowity sie zrobil. Grafik u mnie napiety jak plandeka na żuku. Chwastoxem mysle przeleciec aby lekko przygluszyc a pozniej niech sie dzieje co chce, cos do tego dodac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746
7 minut temu, jacus napisał:

kupil ktos ekogorszek na pgg ??

jak tam wiecznie brak towaru, o której porze byś nie wszedł to brak towaru

coś tam mówili że boty internetowe wykupują sekundę po pojawieniu się towaru, ale ile w tym prawdy nie wiem

coś mi się wydaje że ten sklep pgg to taka mżonka, taka iskierka nadziei dla ludzi że może jeszcze jedną zimę tanio ekogroszek uda się zakupić, a z tego co widzę to im dłużej czekam tym więcej tracę, z dwa tygodnie temu jeszcze w okolicy 2500-2800 można było kupić, teraz poniżej 3000 nigdzie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12912
1 godzinę temu, bratrolnika napisał:

Ostatnio rzuciłem hasło że jedziemy na pizzę, oj nie chciała, a jak co do czego to nie mogła nachwalić że taka dobra, jednak inaczej smakuje taka prosto z pieca, a inaczej wieziona 12km

Albo od razu do parku sztywnych

Po co tak daleko jechać, jak ja za miedzą Suntago mam 

Tyle że moja pani za wodą nie przepada

 

Może utopić ją kiedy chciałeś i ma teraz lęki 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1755
5 minut temu, bratrolnika napisał:

jak tam wiecznie brak towaru, o której porze byś nie wszedł to brak towaru

coś tam mówili że boty internetowe wykupują sekundę po pojawieniu się towaru, ale ile w tym prawdy nie wiem

coś mi się wydaje że ten sklep pgg to taka mżonka, taka iskierka nadziei dla ludzi że może jeszcze jedną zimę tanio ekogroszek uda się zakupić, a z tego co widzę to im dłużej czekam tym więcej tracę, z dwa tygodnie temu jeszcze w okolicy 2500-2800 można było kupić, teraz poniżej 3000 nigdzie nie ma

Przywiozłem tylko że ja na usłudze jeździłem komuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905
2 minuty temu, PAN88 napisał:

Przywiozłem tylko że ja na usłudze jeździłem komuś

Ile taka usługa🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16829
kris91 napisał:

burza idzie 👀👀

Nie wiem czy wypada tu pisać o tym bacząc na tych co niewiele deszczu dostali albo wcale. Nieśmiało napisze, że dokapało dziś 5 litrów do wczorajszych 32. 🤷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1370
22 minuty temu, jacus napisał:

kupil ktos ekogorszek na pgg ??

419 strona wygasła, przed przejsciem do kasy, dalej jeszcze nie udało mi się przejść xD 

13 minut temu, bratrolnika napisał:

jak tam wiecznie brak towaru, o której porze byś nie wszedł to brak towaru

coś tam mówili że boty internetowe wykupują sekundę po pojawieniu się towaru, ale ile w tym prawdy nie wiem

coś mi się wydaje że ten sklep pgg to taka mżonka, taka iskierka nadziei dla ludzi że może jeszcze jedną zimę tanio ekogroszek uda się zakupić, a z tego co widzę to im dłużej czekam tym więcej tracę, z dwa tygodnie temu jeszcze w okolicy 2500-2800 można było kupić, teraz poniżej 3000 nigdzie nie ma

wrzucają towar  o 10, 13 i 18  luz podobno łatwiej kupić ale w workach i kurierem to lipa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746
19 minut temu, Łolek napisał:

Może utopić ją kiedy chciałeś i ma teraz lęki 

dobrze się czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

ja mam do piasta 45 km i luz jak najbardziej wchodzi w gre   , od lat kupuje wegiel prosto z kopalni az zachcialo mi sie ekogroszku- w tamtym roku z dostawa  z janiny ,mokry prosto z dolu wyszedl 650  zl ,czas 3 godziny[do libiaz blizej].

a w tym roku chyba owies pojdzie-bede mieszal z tym co zostalo.

ani wegla ani zwrotu z czystego powietrza..

wieje az satelite zakloca.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANDYS    3229

też mam trochę owsa przeznaczonego do pieca 🙊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
4 godziny temu, Mecha napisał:

90cmx 100cm?? Ja potrzebuję do podajnika kubełkowego i nie mam nie wiadomo jakich ilości, nawet nie przeszkadzałoby mi zsypowanie przez okienko w bocznej/tylnej burcie. Już pisałem tu w różnych tematach o takim mniejszym to wszyscy mówią żebym robił normalnie na cały bok przyczepy 

Na cały bok rób. Drożej bo drożej ale spokój na lata. Wykiprujesz i dalej rura, a przez szyberek to się pier**l pół dnia z tym. Wybór chyba prosty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
16 minut temu, jacus napisał:

ja mam do piasta 45 km i luz jak najbardziej wchodzi w gre   , od lat kupuje wegiel prosto z kopalni az zachcialo mi sie ekogroszku- w tamtym roku z dostawa  z janiny ,mokry prosto z dolu wyszedl 650  zl ,czas 3 godziny[do libiaz blizej].

a w tym roku chyba owies pojdzie-bede mieszal z tym co zostalo.

ani wegla ani zwrotu z czystego powietrza..

wieje az satelite zakloca.

No, jednak nici z pryskania. A na jutro deszcze nadają. By się przydało, bo jak nigdy coś sucho się zrobiło. Pszenica mi na glinie zaczęła siadać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris91    2993
32 minuty temu, Bananek napisał:

Nie wiem czy wypada tu pisać o tym bacząc na tych co niewiele deszczu dostali albo wcale. Nieśmiało napisze, że dokapało dziś 5 litrów do wczorajszych 32. 🤷

Ale ulewa, trawka rośnie ino szumi 😉🙊🙊🙊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mecha    110

@danielursus3p a masz jakąś koncepcje na to? Myślę że najłatwiej zrobić z 3 spadami, albo 1 i żmijka zgarniająca do kubełka. Tylko jakie wymiary wtedy no narazie mam d47 i nie planuje kupować przyczep, z ojcem wspólnie mamy tego dość a i do Anny najlepiej pasują. Myślę że z 6m długości kosza to tak przyszłościowo

3 minuty temu, sadownik12 napisał:

No, jednak nici z pryskania. A na jutro deszcze nadają. By się przydało, bo jak nigdy coś sucho się zrobiło. Pszenica mi na glinie zaczęła siadać. 

Jakie objawy masz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANDYS    3229
Mecha napisał:

@danielursus3p a masz jakąś koncepcje na to? Myślę że najłatwiej zrobić z 3 spadami, albo 1 i żmijka zgarniająca do kubełka. Tylko jakie wymiary wtedy no narazie mam d47 i nie planuje kupować przyczep, z ojcem wspólnie mamy tego dość a i do Anny najlepiej pasują. Myślę że z 6m długości kosza to tak przyszłościowo

3 minuty temu, sadownik12 napisał:

No, jednak nici z pryskania. A na jutro deszcze nadają. By się przydało, bo jak nigdy coś sucho się zrobiło. Pszenica mi na glinie zaczęła siadać. 

Jakie objawy masz 

no w ziemi kubełek a na równi z cementem kratka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj