AdamKr1

Farmtrac 555Dtc

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
AdamKr1    0

Dzień dobry. Jestem zainteresowany kupnem Farmtraca 555dtc. Czy ktoś posiada taki ciągnik i chce napisać jak się sprawuje? Daje sobie radę w pługu 3-skibowym? Jest awaryjny? Jak serwis podchodzi do ewentualnych napraw? Załatwiają wszystko w miarę szybko?

arty    1

Nie eirm czy to dobry ciagnik do zakupu ich po prostu nie ma a cena I tak  rosnie..... Ostroznie z rezerwacja bo umowy nic nie warte....

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Ursusc385
      Wszystko na temat ciagnikow rodziny "Farmtrac"
    • Przez grnowaczyk
      Witam. Korzystał ktoś w ostatnim roku z kredytu elastycznego na zakup ciągnika farmtrac. Patrząc na stronie wygląda to nawet korzystnie. A jak jest w praktyce? Jaki wogòle bank to obsługuję? To jest ze stałą czy zmienną stopą? Myślę o zakupie najnowszego modelu 680 lub 6100 Dtj. Najbardziej by mi odpowiadały raty roczne z maksymalnym okresem spłaty. Za odpowiedź z góry dziękuję.

• Przez 123rolnik123
      Cześć, mam pytanie czy ktoś użytkował traktor Farmtrack 26 i może powiedzieć coś na temat tego traktora? 
    • Przez AdamKr1
      Posiada ktoś ten ciągnik i może coś o nim napisać? Jestem zainteresowany jego zakupem, ale chciałbym się jeszcze trochę o nim dowiedzieć. Jeśli ktoś ma coś ciekawego do napisania o tej maszynie- zapraszam
    • Przez AdamKr1
      Posiada ktoś z Państwa Farmtraca 6050c 4WD i podzieli się opinią na jego temat? Jestem zainteresowany zakupem tego ciągnika, ale chciałbym się jeszcze trochę o nim dowiedzieć. Najlepiej od kogoś kto go posiada, lub ma z nim jakieś doświadczenia. Mam następujące pytania: 
      -jakie jest spalanie w różnych pracach?
      -czy występują w nim jakieś powszechne awarie (czy są jakieś wadliwe części?)
      - na ile wyciszona jest kabina? Czy jest to porównywalne do np. starszych Zetorów?
      -jak jest prędkość maksymalna tego ciągnika? (na żadnej stronie nie mogę znaleźć o tym informacji) 
      Jeśli ktoś ma coś ciekawego do napisania o tym ciągniku- zapraszam, z chęcią się czegoś dowiem.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj