Zaloguj się, aby obserwować  
robadas78

Podciśnienie w chłodnicy

Polecane posty

robadas78    0

Witam. W moim Zetorze 5011 (trzy cylindry) cały czas wywala nadmiar płynu rurką przelewową. Generalnie mam załozoną rurkę do zbierania i jeździ. Ten typ ma obieg z góry i jak wraca płyn z silnika do chłodnicy to cały czas tak bulgocze i robi pianę. korek mam zalożony bez gumki bo jak zaloże oryginalny to robi cisnienie na węzu z góry. Mam pytanie czy wystarczy wymienić uszczelkę pod glowicą czy to toś powazniejszego i czy można to jakoś zdiagnozować? Płyn bez oleju i olej też czysty. Dzieki i proszę o jakies rady

Robs    1

Moim zdaniem ewidentnie uszczelki pod głowicami, sprężane powietrze w cylindrze (cylindrach) znalazło sobie ujście przez uszczelkę i tym razem przenika do kanałów płynu chłodniczego w bloku lub głowicy. Przed założeniem głowic warto sprawdzić ich powierzchnię i ewentualnie splanować, żeby problem się nie powtarzał. Może być jeszcze jakieś mikropękniecie w głowicy, ale to już bardzo rzadko się zdarza.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez TheAgroTV
      Witam mam problem z bębnem hamulcowym w 60 tce otóż założyłem nowe szczęki sprężyny cylinderek bęben stary i nie mogę go wsunąć próbowałem na siłę wepchać ale szczęki się rysują jest na to jakiś sposób ? Da się jakoś cofnąć ten cylinderek?
    • Przez jaco512
      jakie macie doświadczenia z tą machiną? jak pozbyć się wycia na wstecznym?posiadam 40stkę z 1969 r :rolleyes:
    • Przez ma123
      Witam mam problem z c360 zakleszczją Się często biegi nawet po wykreceniu wodzików po zdjęciu dekla skrzyni  widać troche zużyte listwy i koło zębate drugiego i trzeciegu biegu co to może być czy wymiana listw pomoże 

• Przez agrodara
      Witam,mam parę usterek w mojej 60 może podpowiecie co może być przyczyną:
      1.Po dłuższym nie użytkowniu podczas rusznia coś piszy tylnych kołach trwa to pare sekund i przestaje 
      2Ubywa mi płynu chłodniczego (wycieku nie widać ani od spodu ani pod głowicą żeby coś wydmuchało
      3.Nie da się wyłączyć sprężarki cały czas pracuje 
      4 Podnośnik opada gdy zgasze silnik

• Przez paweł199413
      Witam kogo polecacie do remontu silnika c360. +/- 50 km od Kielc . 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj