Dawidcase885

Brak wspomagania

Polecane posty

Witam.  mam problem ze wspomaganiem w case 885xl  na wolnych obrotach nie idzie ukręcić kierownicą jak dodam gazu ok. 1800obr/min to działa ciężko. Jak podam ciśnienie na któro kolwiek z gniazd hydrauliki (nic niepodpięte) to wtedy wspomaganie działa normalnie. Proszę o  pomoc 

igor10246    315

a jak hamujesz jest to samo ??, wygląda na padnięty rozdzielacz priorytetowy 

Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Hamulce  też słabo hamują trzeba za każdym razem trochę pod pompować. nie mogę w żaden sposób rozruszać tego zaworu ani wyciągnąć  

Wiadomość z agroFakt.pl

igor10246    315

jego daje się do regeneracji, on działa na takiej samej zasadzie jak w bizonie, ale lepiej go dać do specjalisty, mogą być jaja jak będziesz jechał na drodze z pełną prędkością 

Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez SebolSebol
      Witam wszystkich może ktoś coś podpowie będę wdzięczny. Case po rozgrzaniu nie ruszą delikatnie tylko zrywa bez różnicy czy to do przodu czy do tyłu z rewersu czy że sprzegla co to może być wiem że przyczyn może być wiele 
    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez Emlo
      Witam, sprowadziłem z Niemiec ostatnio Case cs 130 do swojego gospodarstwa. Po krótkim szkoleniu u niemca na podwórku, myślałem że zapamiętałem wszystko albo większość, ale jest zupełnie inaczej hehe  . Po przyjechaniu nim do Polski, niektóre cenne wskazówki po prostu zostawiłem w Niemczech. A mianowicie chodzi mi o kontrolkę DIAGNOSE która miga i uniemożliwia mi podnoszenie i opuszczanie joystickiem. Podpowiedzcie co mam zrobić, co wcisnąć przycisnąć żeby działało. Proszę też o jakieś oznaczenia tych wszystkich przycisków na panelu bocznym. Zaznaczę że z joysticka reszta czyli hydraulika, rewers i półbiegi działają tylko opuszczanie. Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam.
    • Przez Marek293
      Czesc  . Piszę do was z takim zapytaniem . Mam problem z hydrauliką w ciagniku rolniczym case 956 . Po wymianie pompy hudraulicznej na nową orginal bosch . Pompa hydrauliczna gwiżdze stopniowo bardziej przy zwiekszaniu obrotów silnika  Znajdują się tam 2 pompy (w tandemie) jedna od wspomagania  gwizdze oraz robi wibracje na przewodach hydraulicznych układu wspomagania   prawdopodobnie przez to olej się bardzo mocno nagrzewa co powoduje duze spowolnienie dzialania hydrauliki . Druga pompa zdaje się ze działa prawidłowo.    W zalączniku jest zdjęcie układu . Zaznaczyłem na czerwono zasilanie do orbitrola i na niebiesko pwrót .Cały ten obieg bardzo mocno wibruje i drży na przewodach hydraulicznych (od samej pompy ,zasilania  az do powrotu ktory wchodzi do pompy . Pod białym pojemnikiem znajduje się filtr hydrauliczny nowy * . Moze jestescie mi w stanie doradzic co moze byc nie tak w tym układzie ze tak się dzieje .  Schemat hydrauliki oraz tej puszki która dzieli olej  do zaworu sterowania dzwigniami  ( cisnienie tylko do sterowania )   Pozdrawiam .

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj