maarrreek

NEW HOLLAND TD5050 problem z wom

Polecane posty

maarrreek    0

Witam szanowne grono,

ostatnimi czasy zaczął pojawiać się problem z odpalaniem traktora po użyciu wałka WOM (brak reakcji po przekręceniu kluczyka). Dodatkowo przy włączaniu wałka nie zapala się kontrolka WOM lub jej wskazania są błędne (wałek załącza się prawidłowo). Aby odpalić traktor muszę poruszać kilkukrotnie dźwignią sprzęgła WOM lub wajchą sterującą WOM.

Proszę o porady

sebe1033    369

Jak Masz model z mechanicznym WOM pewnie ma czujnik /włacznik  kontrolny i do tego blokujący odpalenie na włączonym wom . Pewnie coś nie styka 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MAVERICK232
      Witam.
      Proszę o pomoc jakie 2 przyczepy  kupić dociągnika  New Hollanda TD 90 .
      Chodzi mi o ładowność czy 2x6  czy 2x8.
      Przyczepy do wożenia zboża, nawozów   teren  w trasie jest pod górkę.
      Dzięki.
      Pozdrawiam  
    • Przez Dastan
      Aktualnie mam opony 480 , a ciągnik będzie pracował glównie w opryskiwaczu i rozsiewaczu nawozów 1200l.  Jaki rozmiar kół szukać? Z tego co przeglądałem to zazwyczaj się jakies przerabiane z popękanymi oponami.  Ktoś wie ile może kosztować wąska felga w serwisie ?  Ewentualnie biorę pod uwagę opcje zamiany jeśli ktoś chciałby szerokie kapcie, a ma węższe.
    • Przez Ceres96
      Witam, mam awarie w swoim td5.105 a mianowicie przestał działać wałek wom na obrotach 540, na 1000 chodzi, pi zdemontowaniu blachy ograniczającej dźwignie i falszym przesunięciu przesowki działa. Co mogło wysiąść? Czy mial już ktoś taka sytuację?
    • Przez jaro86
      Mam problem z wom. Mianowice po włączeniu sprzegła wom wałek nadal sie kręci z mniejsza siłą, ale jednak. Natomiast po wyłączeniu sprzegła (włączeniu wałka ) w kosiarce bijakowej widze, że nie może wejść wom na obroty.
    • Przez Nismo
      Witam. Zastanawiam się nad zakupem Td 95d z 2005 roku. I mam do was pytanie. Warto taki traktor kupić? Może poda mi ktoś plusy i minusy tego traktora?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj