radziu1910

Bizon Dynamic Z165 (gdzie kupić części)

Polecane posty

radziu1910    0

Witam mam małą prośbę nie wiecie gdzie można kupić części do BIZONA dynamica z 165 . Pomóżcie mi w wyborze czy mam kupic takiego dynamica czy lepiej zakupic sobie rekorda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati5457    1

no mnie też interesował dynamic ale jednak z braku czesci w mojeje okolicy i jej regionie zdecydowalismy sie na inna inwestycje ale to za rok ;) tez mialem brac rekorda ale zobaczyłem dynamica ktory jest duzo wydajniejszy to bylem na niego napalony wkoncu jakis komfort w nim jest pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrekzlot    0

ja bym się też dołączył z prośbą o wskazanie miejsca zakupu części tych nietypowych bo znaczna większość to pasuje od naszych rekordów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keyzer    25

Mam sklep z częściami i szczerze odradzam zakup dynamica. Części do tego kombajnu jest bardzo mało dostępnych. często ludzie sprzedają te kombajny, nawet z niewielkimi przebiegami bo po prostu te kombajny w żniwa stoją i czekają na części. Te części które da się znaleźć bywają droższe od zachodnich.

Jeśli ktoś się napalił to niech kupi rekorda albo claas czy NH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrekzlot    0

A ja proponuje ten kombajn, dlatego że są to dobre techniczne kombajny, wydajne np. do kukurydzy, cenowo niskie ,długa rura wysypu, gardziel długa, silnik z reguły rekord, skrzynia rekord, zwolnice też, elementy hydrauliki też, łożyska także pasują, może być problem jeśli chodzi o system omłotu, ale tego nie wiem, z tego co wiem trochę jest tam części z claasa. Według mnie jest to kombajn w którym nasi inżynierowie wzięli dobre to co z claasa i new holland, rekord i wrzucili w dynamica, klawisze na panewkach drewnianych. Te kombajny, które widziałem 2 szt w żniwa nie stały, jeden ma na liczniku 1900 mth i bardzo był zaniedbany

Edytowano przez Marcin91
literówki, chaotycznie napisany post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Dynamic to bardzo fajny kombajn ale niestety najnowsze sztuki mają już ponad 12 lat i niestety zaczynają się psuć coraz bardziej a części do nich nie ma praktycznie żadnych poza uniwersalnymi typu łożyska czy pasy. A z rekorda za wiele rzeczy nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Gabriel
      Witam mam prośbę do użytkowników kombajnu Bizon bs o spisanie ustawień parametrów Komputera chodzi mi dokładnie jakie wartości macie wpisane w Obwód koła, Szerokość robocza, Straty alarm itd. Pytam gdyż poprzedni właściciel namieszał w ustawieniach i teraz nie wiem co mam tam wklepać.
    • Przez Mateusz2415
      Witam poszukuje bizona bs do kupienia
    • Przez masa24
      Witam,
      posiadacie może wiedzę  ile tuleja ma wystawać ponad blok w tym silniku ??
    • Przez Daniel215
      Witam wszystkich. 
      Po kapitalnym remoncie silnika, po odpaleniu BS kopci na bialo plus może lekko niebiesko (dodam że dymu jest od groma) . Po rozgrzaniu stopniowo dym z rury wydechowej maleje, po rozgrzaniu (woda 55 olej 70) dymienie ustaje do zera. 
      Jedynie pompa wtryskowa nie była dotykana oraz wtryskiwacze (gdyż przed remontem było ok). Wtryskiwacze wsadzone na nowych miedzianych podkładkach-niektórzy zalecają montaż wtrysków bez podkładek. 
      Połączenie pompy wtryskowej nie odkręcane do remontu/nie przestawiane, a rozrząd jest na starych znakach. 
      Podejrzewam że problem leży w ustawieniu zaplonu/kata wtrysku, ale jak to sprawdzić?
      Czy jest jakiś mechanik który mógłby pomoc w tej sytuacji? 
    • Przez ZetorPower
      Witam przymiezam sie do kupna Bizona BS i mam problem bo mam do wyboru kilka sztuk i 2 z nich maja wytrzasacze i nie wiem co jest lepsze w tym kombajnie rotor czy wytrzasacz?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj