Bartek1231

Przedni napęd IMT 579

Polecane posty

Bartek1231    1

Witam zastanawiam się nad zakupem ciągnika IMT 579 ale słyszałem ze przedni napęd nie działa do tyłu czy to prawda? A jeśli tak to czy da się jakoś zrobić żeby działał również na wstecznym? 

Alchemik    185

Nie wiem jak w tym modelu, ale część (nie wielka, ale jednak) części silnikowych ( np. tuleje z wystającym rantem ponad płaszczyznę bloku) różniła się od pierwowzoru perkinsa.

Wiadomość z agroFakt.pl

bergman31    494

Pisz do Ursus z RETROTRAKTOR. Jego ojciec Franciszek miał taki traktor. Zresztą na Youtube na ich kanale jest filmik o IMT 579.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kowalskipiotr1004
      Witam od wczoraj jestem właścicielem takiego cudaka. może jest ktoś kto ma takie coś lub podobne i może coś doradzić na początek użytkowania. Będe wdzięczny za każdą podpowiedź

• Przez Sebastian_
      Witam czy mógłby ktoś pomóc z ciśnieniem w oponach claas arion 510 cis 2011r 300kg obciążenia opony przód 380/70/28/ tył 520/70/38
    • Przez masterdigits
      Witam, poszukuję manuala do Fiata 780dt albo przynajmniej do silnika Fiat 8045.04 (IVECO). Jeśli nikt nie chciałby się podzielić książką to chciałbym się przynajmniej dowiedzieć trzech rzeczy:
      jaki jest moment dokręcania śrub głowicy jakie powinny być luzy zaworowe jakie ciśnienie na wtryskach. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam serdecznie
    • Przez adek1695
      Witam!
      Mam pytanie miałem problem z wom-em kręcił się ale nie dawał mocy został wymieniony cały kosz oraz wężyk na hamulcu zostało poskładane teraz ani mocy ani sie wałek nie chce zazymać ma ktoś jakieś porady bo jestem zielony w temacie tego ciągnika rocznik 1984  góry dzięki za pomoc
    • Przez czaplo290
      Cześć Wszystkim
      Od niedawna jestem użytkownikiem Pronar 82sa. Mam z nim kilka problemów: 
      po skręceniu kół na maxa, przy lekkim oporze mogę nadal kręcić kierownicą (podczas skręcania myśle ze układ chodzi zbyt głośno ) olej jest w normie ale mam gdzieś wyciek i musze co jakis czas dolewać 
      drugim problem są hamulce , pedał nie jest miękki ale nie biorą od początku a jak już wcisnę go na maxa koła odrazu się blokują , czasami po odpuszczeniu koła puszczają dopiero po zatrzymaniu się ciągnika (poprzedni właściciel twierdził ze wymieniał hamulce ale nie umiał ich ustawić ) 
      trzeci problem to wskaźnik paliwa ,zatankowałem go pod korek działał normalnie , jakiś czas później cofałem pod górkę i zobaczyłem jak wskaźnik opadł aż poniżej pole wskazujące i teraz podnosi się lekko pod polem wskazującym i opada 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj