Skocz do zawartości
wojtek123

Siedzenie w C-360

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Adi96    850

Chyba przypasuje bo na 3 zdjęciu są otwory tam gdzie na płycie od Gammera, a opinii raczje się nie dowiesz chyba że ktoś zgłosi co je   ma.Ale widzę  po budowie tego cuda na kiju że to szajs,kubeł  nie ma żadnych otworów do wentylacji.Obicie  dookoła pod odpada  bo nie ma dodatkowych zabezpieczeń a znając życie ta sztuczna skóra lub inny materiał z imitacją skóry  popęka po kilku latach i popęka najszybciej na tym prostym kącie.Żebym nie dorwał swojego Kunowa nówkę to bym brał Dzisiejszy kunów  i jeździł dobre 10 15 lat 

Wiadomość z agroFakt.pl

Adi96    850

Co można powiedzieć przez 2,3 lata będzie wiernie służyło a po tym czasie co minął zacznie ta imitacja skóry pękać i będziesz musiał odwiedzić tapicera.Znajomy ma takie w c-330,w sumie siedzenie takie same jak wszystkie za tą kwotę

Adi96    850

Chodzi mi że ta skóra popęka jak w każdym ,też miałem zamiennik amortyzacja nie była zła tylko podłokietniki przeszkadzały przy wajchach podnośnika ale w okresie letnim tyłek spocony po kilku godzinnej jeździe.Te jest nieco inne bardziej pod kubeł.Ja bym twoi miejscu ratował swoje stare jeśli jest co ratować jak kubeł nie przegnił to wymienić amor rolki,jak nie to spróbować kupić używanego gammera w dobrym stanie bo raczej nie kupisz dzisiejszego kunowa w cenie 700 zł z hakiem

Edytowano przez Adi96

bratrolnika    1863

U mnie takich złomow nie ma, a poza tym musiałbym zdjąć dach w puszce żeby głową nie walić

Edytowano przez bratrolnika

bears    22

Amortyzator kupiłeś oryginał za 200 pare złotych czy chinczyk za 100 zl ?

bears    22

Zamawiałeś na internetach? Możesz podrzucić link albo coś bo chcę kupić coś tańszego niż chinola za 100 pare złotych.

bears    22

Ten akurat zakupiłem, jest dwa razy mniejszy od tego oryginalnego. Stary ma średnice cylindra 40mm gdzie ten 27 mm. To spora różnica. 

Famer21    6

Witam, na pewno ktoś już siedzenie wymieniał, kupował nowe, z Waszych "doświadczeń" jakie polecicie dobre i wygodne? Na alledrogo do 300zł jest kilka rodzai, no właśnie kilka..

bears    22

Jest temat o siedzeniach do C360. Te nowe to słabej jakości, niewygodne i wysoko się siedzi. Najlepiej regenerować oryginalnego gramera, albo kupić używkę w dobrym stanie bo nówka coś około 1000 zł.

CaseBizon    8

a pro po regeneracji starych pneumatyczynych foteli zepsuła mi się od niego pompka, da ją zregenerować i gdzie ?

bodzio1108    79

ja mam u siebie MARSa (standardowe zetorowskie) i bardzo chwalę. Wogóle bez porównania do kunowa czy do tych nowych po 300pln. Mam foto w galerii jak jest zamontowane

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się