Skocz do zawartości
wojtek123

Siedzenie w C-360

Polecane posty

WHATEVER

bartek1992    34

zrobię u siebie zdjęcie to Ci prześle na e-mail. Podaj e-mail

oczywiście że do przodu niema innej opcji :D

Byłbym wdzięczny jakby ktoś wkleił fote jak to ma zmontowane

podaj e-mail to Ci prześle zdjęcia

jutro zrobię zdjęcia to wyśle, bo teraz chciałem zrobić ale baterie mi padły w aparacie

• Like 1

heniek47150    1

jutro zrobię zdjęcia to wyśle, bo teraz chciałem zrobić ale baterie mi padły w aparacie

heniek47150@o2.pl

heniek47150    1

Dzięki za foty zrobiłem tak jak ty masz ale z przodu dostawiłem jeszcze mocowanie z płaskownika lepiej sie to wszystko trzyma.

:)

Wiadomość z agroFakt.pl

Scarface    2

witam zastanawiam się nad siedzeniem od zetora ono ma wymienne poduszki ciekaw jestem czy by pasowało do c360

locke    291

Taki pokrowiec to lepiej samemu zrobić,bo ten skaj co jest w tych pokrowcach to woła o pomstę do nieba.....

heniek47150    1

Taki pokrowiec to lepiej samemu zrobić,bo ten skaj co jest w tych pokrowcach to woła o pomstę do nieba.....

Mi sie wydaje że jak kto trafi , tam na foto które umieściłem jest orginał i nie jest taki zły a siedzenie ma pare ładnych lat tylko to zależy czy ciągnik jest bez kabiny czy z kabiną bo wiadomo od słońca niszczy sie taki materiał najlepiej na taki skaj jakiś pokrowiec z materiału wyrzeźbić

PiotrekNHts    14

ja posiadam takie w perkinsie i jest bardzo wygodę i opłaca się na pewno takie kupić nie jest za wysokie i nie za niskie jest idealnie dopasowane

jonkszi    62

Będzie dobrze tylko na allegro są takie same a znacznie tańsze.

ja posiadam takie w perkinsie i jest bardzo wygodę i opłaca się na pewno takie kupić nie jest za wysokie i nie za niskie jest idealnie dopasowane

A możesz dodać jakies zdjęcie tego siedzenia w perkinsie

PiotrekNHts    14
Napisano (edytowany)

ursus360zturem ale to jest identyczne siedzenie które jest na allegro w linku który podałeś ale jak będzie kiedy okazja i czas to wrzucę zdjęcie

Edytowano przez PiotrekNHts

heniek47150    1

to jest siedzenie na lata

ja mam konów z lat 90 i nie zamieniłbym na inne wynalazki konów to dobra jakość

henes    11

czy ktos z was ma moze takie siedzenie http://allegro.pl/si...3207315525.html ? jak to to chcę sie spytać czy jest wygodne i czy nine jest zbyt wysokie. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Połączone

Ja kupiłem takie kilka tygodni temu do c360 i bardzo żałuję,bo jest dużo za wysokie.Ono nie nadaje się zupełnie do tego ciagnika,teraz kombinuje jak je obniżyć.

henes    11

Niestety tego nowego siedzenia nie udało mi się obniżyć,dlatego załozyłem je do MTZ-ta.Natomiast do 60-tki wyremontowałem stare z Kunowa.Pospawałem siedzisko,załozyłem nowy amortyzator(70zł) i nową gąbkę(28zł).Myślę,że posłuży mi jeszcze kilka lat.Natomiast jeśli nowe siedzenie do C360 to tylko orginalne Kunów,niestety kosztuje ok.600zł.Każde inne będzie za wysokie.

grzegorzc360    21
Napisano (edytowany)

Jak zregenerowac siedzenie, czy wystarczy tylko te sprezyny wymienic. Bo po pierwsze jest nisko a po 2 jest strasznie twarde i kazda dziure czuc

Edytowano przez grzegorzc360

exploode    8

Zależy co masz uszkodzone. U nas zamiast rolek prowadzących z tworzywa, zakładaliśmy łożyska (duża poprawa). Jeśli coś było zgięte to się wspawywało elemencik. Właściwie to pozostało wymienić amortyzator, bo już swoje zrobił. Kosztuje około 70 zł, ale myślę że warto.

grzegorzc360    21

Tylko ze ja mam takie siedzenie co montowane jest z przodu do mostu i ono jest na takich 2 sprezynach tylko

Rafallll360    844

Mam pytanie a więc jak wydłużyć siedzenie bo mam te 2 częściowe granit na szynie i przy próbie podciągnięcia do do przodu, wogule się nie rusza ,dodam że podnosiłem tą wajchą do góry

pomocy !!

bartek1992    34

Jakie siedzenie kupić pneumatyczne do C-360, czy będzie pasowało to

http://allegro.pl/siedzenie-materialowe-ursus-zetor-mf-widlak-i3455112688.html

http://allegro.pl/siedzenie-ursus-c-385-i-pochodne-komfortowe-i3439097351.html

które bedzie bardziej pasować i wygodniejsze ?

Edytowano przez bartek1992

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Znam osoby, które zamontowały siedzenia z ciężarówek i nie polecają ich. Mimo wygody siedzenia mają jeden spory minus - wysokie oparcie, a to utrudnia częste obracanie się za siebie celem spoglądania na maszyny w czasie pracy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kzarczyn
      Witam
      Przymierzam się do zakupu kosiarki rotacyjnej do mojego 4011.
      Jedynym sensownym zakupem nowej kosiarki na rynku jest Zbuczyn Z-173 1,65m szerokości.
      Ma ktoś taką kosiarkę i wypowie się czy warto?

Jakiej długości wałek jest potrezbny do tej kosiarki?

Pozdrawiam
    • Przez ptaszyna
      Witam! Jak w temacie chciałbym się zapytać czy można założyć kompletne zwolnice z pochwą od 360 do zetora lub odwrotnie, czy są potrzebne jakieś przeróbki. Proszę niech ktoś się wypowie kto przekładał i jaki był efekt.
    • Przez DK94
      Witajcie kilka dni temu w końcu udało mi się kupić orurowanie na kabinę "orzech", http://www.agrofoto....599-orurowanie/ poszukuję wszelkich rysunków, planów i informacji na temat orurowania. Brakująca rurka z przodu już wspawana, całość jest za miniowana i czekam teraz na czerwony lakier.

Co do tego mocowania to go jeszcze nie malowałem, bo trzeba go naprawić, ponieważ ktoś odciął dziurę na 3 śrubę. Jeśli ktoś by chciał sprzedać mocowania przy błotnikach do zwolnic to proszę o kontakt, albo może mi zrobić dokładne zdjęcia ich.

Śruby pomiędzy silnikiem a skrzynią mają normalny gwint czy drobny, muszę kupić dłuższe. Czy śruby imbusowe będą lepsze od tych na klucz (pod względem twardości).

PS proszę moderatora o przestawienie tematu do działu "Nadwozie".
    • Przez lukaszolawa
      Witam! Wszystkich. Piszę na tym forum 1 raz i chciałbym zasięgnąc porady. W swoim ursusie 4011 posiadam przód miękki 2 dni temu na prawiałem przekładnie kierowniczą aby zlikwidować luz - to sie akurat udało. Ale pozostał problem cięzko chodzącej kierownicy. Po oględzinach stwierdziłem że sypną się przód sworznie złapały luz - brak smaroania zrobiło swoje - i mam tu pytania:
      1. czy ktoś robił sam kiedys ten przód i czy znalazł części
      2. czy ktoś ma ksiązke ursusa 4011 i zrobił by zdjęcie strony z przodem miękkim
      3. czy można sobie poradzic samemu z tymi sworzniami czy lepiej zdecydowac sie na regenerację (tu mam akurat wątpliwości)
      To na razie tyle. dzieki za odpowiedź.
    • Przez Damiano604
      Witam, planuję pomalować mojego zetora w niekrótkim czasie, i wstawiam tutaj fotke którą znalazłem w necie pewną 4011 i chciałbym żeby mi ktoś powiedział jakie są nazwy kolorów na tej 40-dziestce. Z góry dzięki