PiotrZiółek

drzwi tx

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Cześć pracy. szukam drzwi do 80.14. rozwaliłem gałezią przy udrożnianiu drogi po burzach. myślałem że to lajcik. a tu ni nowych, ni starych... jest problem. może ktoś.... gdzieś.....?

wenicjusz    4

Problem nie tkwi w ciągniku. problem tkwi w porze roku. Na jesieni wszyscy szukaja drzwi które zniszczyli wiosna i latem.

no niby tak. ale ja dzwonię od sierpnia- były...będą... dzwonić... ogłoszenia są, że są, ale jak co do czego to pipa. a znowu całe dnie siedzieć, przegladac i dzwonić.....

Wiadomość z agroFakt.pl

izydor6280    1017

Bima Turobin swego czasu były w ofercie 
https://sprzedajemy.pl/drzwi-lewe-renault-claas-temis-630-650-kabina-ts-tx-turobin-2-e30984-nr59450964

ewentualnie tu, jeśli jeszcze nie pytałeś

https://www.olx.pl/d/oferta/drzwi-renault-120-54-tx-tz-prawe-CID757-IDMB76H.html#990d3d6998

Edytowano przez izydor6280

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

panczo1922    110

miałem ten sam problem w zeszłym roku.

Dostępność słaba a jak już się trafiły to cena kosmiczna.

Naprawiłem swoje, wzmocniłem, teraz ciągnik przeżyją....

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj