mateusz50z

Case Mx90c

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mateusz50z    0

Witam. Posiadam Case MX90c Proszę o pomoc. Mam problem z załączaniem wałka odbioru mocy WOM z tylnego błotnika. Dodam że z kabiny załączanie działa. Przeprowadziłem też kalibrację zgodnie z instrukcją i też nie pomogło. 

Edytowano przez mateusz50z

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jacumi
      Witam,
      Dziś podczas talerzowania zapaliły się wszystkie kontrolki w moim Case MX100 (2000r).
      Ojciec jeździł i powiedział że wszystko się popodświetlało (akumulator, ciśnienia oleju, kontrolka od ręcznego itp itd)
      Pierwsza myśl była że mało oleju w silniku, poziom był minimum. Uzupełniono do 2/3 max. I nie pomogło.
      Jak wróciłem do domu (traktor stał 2-3 godziny) to sytuacja jest taka sytuacja jak na zdjęciu (traktor zgaszony, czyli ostygł).
      Kontrolki już się nie świecą wszystkie tylko te właściwe, traktor zapala (test tylko na chwile).

ktoś przerabiał coś takiego ??

pozdrawiam
      Jacek

• Przez Tomaszek44
      Witam panowie. Problem z kontrolka jest taki iż działa odwrotnie niż fabryka dała. Zacznę może od tego że wysiadł mi czujnik ciśnienia który załącza przedni napęd . Usterka polegała na tym iż przedni napęd jak był załączony to spoko,ale przy wyłączeniu napędu z czujnika łał się olej. Na czas zakupu nowego czujnika wykręciłem wał napędowy i jeździłem przy załączonym napędzie. Po zamontowaniu nowego czujnika napęd można włączyć i wyłączyć , nic nie kapie ale problem pojawił się z kontrolką od napędu. Przy normalnym działaniu jest tak że :
      - napęd wyłączony , kontrolka nie świeci , przy hamowaniu się zapala 
      - napęd włączony, kontrolka świeci ,przy hamowaniu również świeci
      W tej chwili działa to następująco:
      - napęd wyłączony,kontrolka świeci,przy hamowaniu kontrolka gaśnie
      - napęd włączony, kontrolka nie świeci , przy hamowaniu również nie świeci
      Kable przy czujniku zamieniałem i nic to nie dało . Jedyna rzecz która ruszałem do diagnozy to elektrozawór ale on akurat działa bo nie szło by przecież włączyć w ogóle przedniego napędu gdyby był uszkodzony. Po prostu kontrolka działa odwrotnie niż zamierzone. Może poradzicie gdzie szukać przyczyny

• Przez rival1120
      Witam wszystkich, mam problem, chcę zdjąć dekiel nad skrzynią biegów widoczny na zdjęciach, ale po prostu się nie da, dekiel wklejony jest na silikon, ale to raczej nie możliwe żeby silikon tak mocno go trzymał i tu pytanie do kogoś kto rozbierał taką skrzynię lub podobną, czy może ten dekiel jest jeszcze jakoś przymocowany do skrzyni, skrzynia to 16/8 bez rewersu, będę wdzięczny za wszystkie rady, z góry dziekuję

• Przez Rolnik221
      Witam
      Od dłuższego czasu borykam się z problemem wałka WOM w ciągniku Case mx150. W ciągniku zostały wymienione :
      -tarczki w koszu WOM, wszystkie uszczelniacze, tłok, nowy elektrozawór i problem dalej jest. Na obrotach wałka 540 po włączeniu wałek działa kilka sekund i przestaje (rozłączy) , miga zielona dioda ( dodam że po włączeniu wałek startuje tak agresywnie)
      Na obrotach 1000 problem z rozłączeniem wałka WOM nie występuje (silnik zdusi a nie rozłączy) Problem występuje tylko na zakresie wałka 540. Co może być przyczyną

• Przez Kiku86
      Witam mam pytanie jak odpowietrzyć hamulce w Case 685 xl i gdzie znajduje się odpowietrznik z góry dziękuję 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj