Polecane posty

donweter1989    2932

Na Messenger najszybciej go złapiesz. Ja od jakiegoś czasu jak coś potrzebuję to piszę do niego na mesa i wszystko gra. A wziąłem już trochę towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687
1 godzinę temu, robi57362 napisał:

wiedzę ma i to duża ale najpierw chwalił dsv (drwil z barenbruga)ze są najlepsze itp jak kilka razy zrobili go w bambuko z dostawami raptem konkurecyjna firma jednak jest lepsza. A te jego autorskie mieszanki to strzał w kolano.

Pomijając fakt że każda sroka swój ogon chwali dalej podtrzymuje to co wyżej napisałem, wiedzę chłop ma ogromną.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STIG13    897

Co do samego sklepu to zamawiałem tam dwa razy. Dwa lata temu czekałem chyba miesiąc. W tamtym chyba to roku też nie wiele mniej. Po tym fakcie omijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomo12    370

Czym ta wielka wiedza się objawia? Kojarzę jego wypowiedzi na forum, ale po nich jakoś ciężko ocenić tą wielką wiedzę. Nie rozumiem, skąd oni zbierają tyle zamówień, jak u mnie nawet lokalnie jestem w stanie kupić rzeczy z ich oferty. W tym roku na fliz mieli dobrą cenę, zamówienie przyjęli, a ostatecznie ze względu na przedłużenie dostawy anulowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391
5 godzin temu, planter5202 napisał:

Widać go, ale publicznie pod czyimi zdjęciami pisze, napisać nie wypada. 

Trawa w sierpniu normalnie dojechała, ale ilości powyżej tony, a nie kupowanie po worecku czy po dwa 

Cześć Damian, pa Damian 

  • Haha 2

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel070390    0
3 godziny temu, donweter1989 napisał:

Na Messenger najszybciej go złapiesz. Ja od jakiegoś czasu jak coś potrzebuję to piszę do niego na mesa i wszystko gra. A wziąłem już trochę towaru.

Napisz jak go  znajsc i się z nim skontaktować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2344

Dla mnie trochę to śmieszne żeby upominać się o swój towar albo szukać po fb i pisac prywatne wiadomości , jakby jakiś towar x pod lady sprzedawał . Albo prowadzi się porządny interes i się tego pilnuje albo unika kontaktu . Ja bym z kimś takim z takim zachowaniem współpracy nie podjął 

jedyne co mogę powiedzieć ze zawsze tu podawał ceny nawozów dosc konkurencyjne . Jak przez tel chciałem ske coś dowiedzieć to niestety konkretów już brakowało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3789

Ja w czerwcu fliz zamawiałem to też 1,5 miesiąca czekałem ,aż w końcu zadzwoniłem  i łaskawie za tydzień doszedł,jak dla mnie to obsługa pod psem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel070390    0

A czy ma ktoś do tego Armanda numer tel? Bo napisałem do niego odezwał się i powiedział że wysyłka będzie zrealizowana na następny dzień do tej pory zero odzewu dodzwonić na BigAgro też się nie da. On sam też już się nie odzywa nie odpisuje. Jeśli ktoś ma numer tel to będę wdzięczny za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2344

nie robila,

moje doswiadczenia :

  zamowienie 2 tony euforii,  4 bigbagi, kazdy od innego producenta

brak mozliwosci wziecia nasion rzepaku na przelew,  trzeba prosic szefa zeby laskawie pozwolil

na forum za kazdym razem podawal ceny atrakcyjne na saletre i ulte,  przy rozmowach telefonicznych lub zapytaniach sms jaka konkretna cena za 48 t z dostawa- cisza

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391
3 godziny temu, pawel070390 napisał:

A czy ma ktoś do tego Armanda numer tel? Bo napisałem do niego odezwał się i powiedział że wysyłka będzie zrealizowana na następny dzień do tej pory zero odzewu dodzwonić na BigAgro też się nie da. On sam też już się nie odzywa nie odpisuje. Jeśli ktoś ma numer tel to będę wdzięczny za pomoc

Mają chłopaki, choćby sołtys i kilku innych.

Napisz dodatkowo komentarze na YT pod filmikami sponsorowanych przez firmę, bodajże Kula i Słomek. Na pewno w kilku tematach przydały by się komentarze aby co najmniej uważać na tą firmę. A kilka osób ostrzegało i mieli rację 


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edikk    0
Dnia 23.11.2021 o 09:46, pawel070390 napisał:

Witam. Czy ktoś w ostatnim czasie próbował skontaktować się z firmą Big Agro? Bo ja od dłuższego czasu nie mogę się do nich dodzwonić zamówiłem lizawki zrobiłem przelew i do tej pory cisza. Jeśli ktoś coś wie to proszę o info. Pozdrawiam 

Witam! Ten sam problem.Tez zamówiłem lizawki opłaciłem przelewem i zamówienie wisi z komunikatem że oczekuje na płatność. Telefon nikt nie odbiera i komunikat że skrzynka przepełniona. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3870

Chyba szlag wszystko trafił. Strona internetowa nie istnieje a przejeżdżałem dzisiaj obok niego to ruchu na podwórku zerowy nikogo i nic nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez AgroJacek
      Witam wszystkich miłośników ciężkiego sprzętu rolniczego!
      Zwracam się do Was z dość specyficznym zapytaniem – od dłuższego czasu rozglądam się za ciągnikiem Kirowiec K-700 i chciałbym dowiedzieć się, gdzie najlepiej poszukiwać ofert sprzedaży tego typu maszyny. Może ktoś z Was niedawno przechodził przez proces zakupu i może podzielić się doświadczeniem? Interesują mnie zarówno oferty z drugiej ręki, jak i możliwe źródła, gdzie można znaleźć sprawdzone egzemplarze w dobrym stanie technicznym.
      Szczególnie jestem ciekaw:
      Czy są jakieś strony internetowe, aukcje online lub fora, które specjalizują się w sprzedaży ciągników rolniczych i mogą mieć w swojej ofercie K-700?
      Jakie sklepy lub komisy rolnicze w Polsce mogą posiadać takie ciągniki?
      Czy istnieją grupy na portalach społecznościowych lub aplikacje dedykowane sprzedaży używanego sprzętu rolniczego, które mogłyby być pomocne w moich poszukiwaniach?
      Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i porady, które przybliżą mnie do zakupu tego legendarnego ciągnika.
      Z góry dziękuję i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj