Skocz do zawartości
mirter124

John Deere 730 pas jezdny i przyśpieszacza

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
john
mirter124    0

Mam problem z pasem jezdnym i pasem od przyspieszacza które ostatnio mi się zerwały. założyłem nowy pas od przyspieszacza nie oryginalny (od bizona jezdny).wymiarami z poprzednim się zgadza, ale nie jestem pewien czy poprzedni to był oryginał i czy miał odpowiednią długość. Problem polega na tym że się grzeje.Czy to normalne? jezdny tez wymieniłem prawdopodobnie tez nie oryginalny.Cy normalne jest że przy włączonym przyśpieszaczu pas jezdny się luzuje? Czy ktoś wie jakie oryginalnie są wymiary tych pasów?

boosky    4

Najlepiej zadzwonić do serwisu JD tam mają wymiary pasów itp. Oczywiście, że pasy się grzeją. Pozdrawiam

izydor6280    485

jeden pas musi byc luzniejszy, kiedy drugi jest napiety

Edytowano przez izydor6280

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez przemo932
      Witam, proszę o opinię tych kombajnów. Jestem na zakupie kombajnu i na pewno będzie to kombajn z rodziny JD - mam szybki, bliski i bardzo tani serwis. Chciałbym żeby się wypowiedzieli właściciele a nie dzieci, które widziały kombajn zza płotu. proszę o wszystkie zalety oraz wady.
    • Przez celeronik
      Dane dotyczące poszczególnych ustawień spisane z instrukcji obsługi JD serii 10xx, ale do innych modeli też pasuje.
      Ustawienia.doc
    • Przez Przemoo10
      Witam
      Zamierzam kupić john deere 2264. Panowie i Panie prośba do was, na co zwrócić największą uwagę przy zakupię pod względem mechanicznym jak i elektronicznym. Z góry dziękuję za porady. Pozdrawiam
    • Przez adasDrop
      Witam. Mam pytanko chce kupić kombajn jd 430 i znalazłem opcje za 8500 PLN i niby są tylko małe wycieki i chciałem się zorientować czy ta cena jest adekwatna do tego kombajnu
    • Przez piwoo11
      witam czy może ktoś już wymieniał pas na młócarni i może nakreślić jak to zrobić najkorzystniej. z tego co zauważyłem to chyba będę musiał zdemontować podajnik kłosowy o ile się nie mylę.