king558

John deere 2850 hydraulika

Polecane posty

king558    0

Witam zakupiłem ostatnio john deere 2850 i pojawiły się problemy.
Chciałem wyregulować wysokość opuszczania podnośnika tym prętem który jest przypięty do dźwigni góra dół. Wykręciłem go i dopasowałem.
Z wałka wom leciał olej więc wymieniłem uszczelniacz ale po wlaniu oleju ramiona podnośnika uniosły się w górę zaraz po odpaleniu ciągnika (mimo iż dźwignia jest w pozycji opuszczony) i tak już zostały.
Czyżby coś się zapowietrzyło? 

d4rek    36

Zaczep belkę do ramion podnośnika i wejdź na nia opadnie na spokojnie powinno pomóc miałem tak w 2140

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez TacerOo
      Cześć,
      tak jak w temacie chciałem zapytać o wałek podstawy ramion podnośnika. Przerabiał ktoś ten temat ? Da się to jakoś przerobić ? Dwa razy już wymieniałem ten wałek a w żadnych cięższych pracach ciągnik nie robił. Chciałbym jakoś to przerobić żeby ramiona nie opierały się o ten wałek tylko tak jak np. w c360. 
    • Przez neopuma
      Witam, mam problem z odpowietrzeniem ukladu paliwowego po wymianie oringow na pokrywie pompy wtryskowej. Pompka reczna pompuje paliwo tylko do momentu wyplywu paliwa z dolnej śrubki odpowietrzajacej natomiast gorna, wlasnie od pokrywy zostaje nieodpowietrzona przez co prawdopodobnie nie moge odpalic ciagnika bo pompa nie ma z czego wytworzyc cisnienia. Jak moge to odpowietrzyc? Moze cos robię zle? Prosze o pomoc
    • Przez neopuma
      Witam, wymianiam oringi tulei cylindrowych, zamowilem nowe ale nie moge znalezc nigdzie informacji jak maja byc zalozone, sa 3 dwa w silniku i jeden na tulei, pytanie mam odnosnie tych w silniku poniewaz sa jakby dwa rozmiary, jeden wpada luzno na tuleje a drugi jest na niej opiety, jak maja byc zalozone?

• Przez maciekwariat9
      Witam mam pytanie odnośnie orbitrola w jd 3050. W kupionym traktorze ktoś założył orbitrol typu otwartego.Kupiłem nowy 160cn ale w starym pod jednym nyplem jest wkręcony jakiś zaworek zwrotny. Mam go założyć czy normalnie bez?
    • Przez iroo10
      Witam. Od niedawna jestem posiadaczem jd 2850 i mam parę tematów do ogarnięcia.
      Pierwszy problem z ręcznym ktoś chyba coś źle wyregulował lub źle złożył, prosiłbym o zdjęcie jak to wygląda w miejscu gdzie dźwignia wchodzi do obudowy mostu. Dźwigienka upiera się o obudowę, może wystarczy tylko wyregulować.
      Druga sprawa to wężyk idący od zbiornika oleju nad pompą, stary wężyk był w kawałkach dosłownie, po prostu się rozpadł. Chcę dać nowy, tylko nie mam pojęcia gdzie idzie. Czy ktoś może podpowiedzieć gdzie go podpiąć, ze schematu wiem że gdzieś pod kabinę.  
      Będę wdzięczny za pomoc.
      Pozdro.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj