johny320

Instrukcja obsługi modelu Steyr 6160-6225

Polecane posty

johny320    0

Witam, posiada ktoś instrukcję obsługi w języku polskim do ciągnika Steyr modele 6160, 6180, 6200, 6225 cvx, lub odpowiednik case puma. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Aklik
      Dzien dobry. Interesuja mnie ciągniki marki Steyr najbardziej seria Profi. Lecz o innych seriach również chetnie poslucham.
    • Przez Alchemik
      Temat na prośbę:
      Hej. Mam problem z hydrauliką trójpunktowego układu zawieszenia w Steyr 8100.
      Hydraulika sterowana jest najprawdopodobniej zaworem Bosch HY/SR 10 H1/175/18 (na tyle udało mi się go zidentyfikować po katalogach dostępnych w internecie)

W traktorze są trzy dźwignie:
      A : preselektor z trzema położeniami: praca siłowa 1, praca siłowa 2, praca pozycyjna
      B: dźwignia do podnoszenia podnośnika
      C: dźwignia do zablokowania opuszczania podnośnika (transport)

W przypadku wybrania pracy siłowej przy nacisku cięgna górnego podnośnik się unosi do momentu zwolnienia nacisku, przy ciągnięciu cięgna górnego podnośnik opuszcza się do momentu zwolnienia siły ciągnącej. Niestety podnosząc dźwignię B w górne położenie podnośnik nie podnosi się całkowicie (tak jak np. W C360 przy pracy siłowej) tylko do momentu naprężenia cięgna górnego. W przypadku zablokowania sprzężenia z cięgna( jest możliwość wsadzenia sworznia) podnośnik działa jak przy pracy pozycyjnej i podnosi maszyny na całym zakresie pracy ramion.

Przy przełączeniu preselektora A w pozycję pracy pozycyjnej maszyny są podnoszone, ale niestety nie na całym zakresie pracy ramion - podnośnik podnosi się niżej niż na zblokowanej sworzniem pracy siłowej.

Na filmie założony jest sworzeń blokujący górne cięgno.

Link

Czytałem o regulacji podnośnika śrubami na wałku sprzężenia zwrotnego, ale czy ta regulacja dotyczy pracy podnośnika na każdej pozycji preselektora, czy tylko przy pracy pozycyjnej?

Śruby regulacji sprzężenia zwrotnego z podnośnika:

W tej chwili jedyny sposób na orkę to zablokowana pozycja siłowa, bo na pozycyjnej nie jest w stanie unieść pługa na tyle wysoko aby wyszedł z ziemi. Chciałbym orać z wykorzystaniem pozycji siłowej, tak żeby nie trzeba było podrywać pługa ręcznie. Może jesteście w stanie poradzić co sprawdzić, albo co można wyregulować? Może ktoś miał do czynienia z tym traktorem, bądź innym serii 8000 i jest w stanie napisać jak powinien zachowywać się podnośnik na poszczególnych położeniach preselektora?
    • Przez Steyr4085
      Witam. Mam problem z Steyr 4085 Kompact 3.4 FTP rok 2018, 170mth..
      Pojawia mi się błąd 3141, i traci moc, wymienione filtry, regulator ciśnienia paliwa na pompie wysokiego cisnienia..
      Błąd pojawia się dopiero po 1ha pracy, po zgaszeniu i ponownemu odpaleniu pracuje dobrze przez ok 10min
      Serwis, obstawiał na ten regulator a jednak się mylił... Pomóżcie
    • Przez pawelns88
      Witam zamierzam kupić traktor Steyr 8120 1986r szóstka czy ma może ktoś taki proszę o opinię 

• Przez Lukasz16
      Chciałbym się dowiedzieć coś o tej marce. Piszcie!
      :rolleyes:

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj