farmer8244

Problem z hydraulika Farmer8244

Polecane posty

farmer8244    11

WItam posiadaczy Farmerów, panowie mam taki problem z hydrauliką a mianowicie , znajomy serwisant wraz z pomocą telefoniczną serwisanta z sokółki przerabiał mi hydraulikę żeby można pracować i hydrauliką zewnętrzną i podnośnikiem bez przekręcania tego pokrętła pod fotelem, przerobił wszystko tak jak ten Pan mu mówił , i po tym zaczeły się dziac takie rzeczy że gdy np podnoszę przyczepę do góry to podnosi normalnie ale gdy tam dźwignie w drugą strone żeby przyczepa opadała to ona nie opada tylko powolutku jeszcze podnosi ją do góry a gdy pociągne mocniej na wolny spływ to nie opada wogóle , tu wszystko działa jak należy , ale hydraulika działa tak jak by tylko wypychała a już nie wraca do niej? co to może byc ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alchemik    435

Najlatwiej to chyba skontaktować sie z tymi serwisantami, moze na odległość się nie dogadali i jest jakiś błąd w połączeniu. 

Na forum bez zdjęć chociaż tego co zmieniono ( a najlepiej całości)  bedzie ciężko o pomoc. Ewentualnie narysować schemat połączeń, albo chociaż zdjęcie fragmentów z opisem gdzie co idzie dalej, co nie jest widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Piter70
      Zastanawiam się nad kupnem ładowacza czołowego tur 2b firmy wolmet do Zetora 5245 chodzi mi o to czy tur nie będzie haczył o przednie błotniki i jak sprawuje się ten tur czy jesteście zadowoleni?
    • Przez bramka127
      Posiadam:
      Model odlewu korpusu przedniego mostu do ciągnika Farmer F 10244 C1 
      korpus został wzmocniony w miejscu w którym zazwyczaj pękał.
      sam obecnie jestem po rocznym teście tego wzmocnionego projektu
      zapraszam do kontaktu posiadam wszelkie dane techniczne, rysunki jak i sam model który jest wielorazowego użytku, 
      Wiem jak ciężko taka cześć kupić właściwie jest to niemożliwe.
       
      nr tel do kontaktu 697159618
       


    • Przez ddaarr
      mam problem z kupnem docisku sprzęgła i obudowy do farmera c1 jakieś pomysły
    • Przez przemas8595
      Witam Wszystkich Co sądzicie o ciągnikach firmy Farmer najbardziej interesuje mnie wersja 105 km
    • Przez damian123141
      szukam sprzęgła do farmera c1 10224 czy ktoś wie gdzie to kupić? kompletne sprzęgło do ciągnika ma ktoś namiary . potrzebne na już bo się rozsypało
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj