Polecane posty

Terracan    3
Witam.Panowie mam możliwość kupić zetora 7011 z 92roku w stanie idealnym ,przepracowane 1100mtg od 1 właściciela. Ile można by było za taką maszynę dać.

Gość   
Gość

coś nie tak. podajesz różne symbole. jaki to w końcu?

Wiadomość z agroFakt.pl

bergman31    494

Jakoś mi się wierzyć nie chce, że ten Zetor przez 29 lat zrobił 1100mtg. Nawet jakby starszy pan  jeździł nim tylko do kościoła.

Jak to model 7011, to lata produkcji 1980-1984. 

Edytowano przez bergman31

Terracan    3

Faktycznie masz rację teraz zobaczyłem że produkcjia od 80 do 84 Taką dostałem informacje .może się mój kolega przejezyczył może 82.Muszę się dopytać. Mam zdjęcia jego. Ciągnik pracował w sadzie nie dużym.

daron64    3063

Dawaj zdjęcia, zaraz Ci powiemy co Ci tam chcą sprzedac i ile za to dac

A piszesz na tel czy kompie?

Screenshot_20211026-192256-791.png

daron64    3063

No to ja nie wiem. U mnie na różnych telefonach, na różnych przeglądarkach wygląda to tak samo jak na screenie

daron64    3063

Nie jestem specjalistą od Zetora, ale:

-nalypka od 7011, ale maska od 72

-piszesz, że pierwszy właściciel, ale pierwszy właściciel od nowości, czy pierwszy właściciel w kraju? Bo kabina wygląda na eksportowa, krajowe były inne

Na moje to albo jest to ściągnięty 70,  który miał ropzieprzona maskę i ktoś założył od nowszego (popularna przypadłość w tych modelach, większość ludzi dorabia takie trumienki), albo to 72, ale ktoś jak malował maskę to dostał tylko nalypke od 70. Osobiście obstawiał bym to pierwsze.

Widziałeś go na żywo? Są tematy z różnicami pomiędzy tymi modelami.

Edytowano przez daron64

Gość   
Gość

Wyglada że to 7211 i to po 90 roku

Ciekawe co w papierach. Przyzwoicie wyglada. 32 tys wart jak to 72.

raven18    47

Deska rozdzielcza zetor 7211, mam w oryginale 7045 z 84 praktycznie 100% z katalogiem części prócz altka i to nie jest 7011, chyba że składak, choć wątpię 

andrzej78    238

Po prawej stronie obudowy wskaźników powinna być tabliczka znamionowa , tam jest wszystko - rok . model itd.

Gość   
Gość
10 minut temu, andrzej78 napisał:

Po prawej stronie obudowy wskaźników powinna być tabliczka znamionowa , tam jest wszystko - rok . model itd.

Na niektorych roku nie ma. 

andrzej78    238

Ciagnik roku 1991-1992 powinien mieć numer w przybliżeniu powyżej 50 000. Rok 1989 to numery ok 40-46 tys. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez baton386785
      Witam.
      Planuje kupić nowe opony tyknie. Jakie wybrać 14.9 czy 16.9? Jakie doświadczenie macie?
      Pozdrawiam
    • Przez ketlin23
      Czy róznią sie od siebie zetor 6911 a 7011 bo planuje zakupić napewno cena i czym jeszcze
    • Przez Moorgi
      Witam, niedawno nabyłem zetora 7745 z 1993r i mam problem z włączeniem wałka na 1000obr/min. Mianowicie ta dzwignia plastikowa miedzy nogami pod siedzeniem ma tak jakby dwie pozycje. 1 pozycja to całkowicie na lewo, wałek się kręci na 540, druga pozycja to środek wałek stoi a 3 pozycji w prawo nie ma nie moge przekręcić.. Nie chce nic na siłę robić.. W 6245 z 87r jest tak samo, ale dźwignia działa w 3 pozycjach, lewo,srodek,prawo. Może ktoś poratuje pomocną informacją? Zdjęcia ponizej.

• Przez mati555
      Witam jakie błotniki i o jakich wymiarach proponujecie błotniki plastikowe do Zetora 7711 żeby ładnie wyglądał nie za duże nie za małe koła 7,50 x20
    • Przez DawidSpec
      Witam tak jak w temacie jaki Hipol do skrzyni,hydrauliki w Zetor??80W90 gl 4 się nadaję??Jaki macie dokładnie zalany.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj