Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Terracan    3
Witam.Panowie mam możliwość kupić zetora 7011 z 92roku w stanie idealnym ,przepracowane 1100mtg od 1 właściciela. Ile można by było za taką maszynę dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

coś nie tak. podajesz różne symbole. jaki to w końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bergman31    640

Jakoś mi się wierzyć nie chce, że ten Zetor przez 29 lat zrobił 1100mtg. Nawet jakby starszy pan  jeździł nim tylko do kościoła.

Jak to model 7011, to lata produkcji 1980-1984. 

Edytowano przez bergman31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terracan    3

Faktycznie masz rację teraz zobaczyłem że produkcjia od 80 do 84 Taką dostałem informacje .może się mój kolega przejezyczył może 82.Muszę się dopytać. Mam zdjęcia jego. Ciągnik pracował w sadzie nie dużym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4256

Dawaj zdjęcia, zaraz Ci powiemy co Ci tam chcą sprzedac i ile za to dac

A piszesz na tel czy kompie?

Screenshot_20211026-192256-791.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4256

No to ja nie wiem. U mnie na różnych telefonach, na różnych przeglądarkach wygląda to tak samo jak na screenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4256

Nie jestem specjalistą od Zetora, ale:

-nalypka od 7011, ale maska od 72

-piszesz, że pierwszy właściciel, ale pierwszy właściciel od nowości, czy pierwszy właściciel w kraju? Bo kabina wygląda na eksportowa, krajowe były inne

Na moje to albo jest to ściągnięty 70,  który miał ropzieprzona maskę i ktoś założył od nowszego (popularna przypadłość w tych modelach, większość ludzi dorabia takie trumienki), albo to 72, ale ktoś jak malował maskę to dostał tylko nalypke od 70. Osobiście obstawiał bym to pierwsze.

Widziałeś go na żywo? Są tematy z różnicami pomiędzy tymi modelami.

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wyglada że to 7211 i to po 90 roku

Ciekawe co w papierach. Przyzwoicie wyglada. 32 tys wart jak to 72.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raven18    162

Deska rozdzielcza zetor 7211, mam w oryginale 7045 z 84 praktycznie 100% z katalogiem części prócz altka i to nie jest 7011, chyba że składak, choć wątpię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    588

Po prawej stronie obudowy wskaźników powinna być tabliczka znamionowa , tam jest wszystko - rok . model itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 minut temu, andrzej78 napisał:

Po prawej stronie obudowy wskaźników powinna być tabliczka znamionowa , tam jest wszystko - rok . model itd.

Na niektorych roku nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    588

Ciagnik roku 1991-1992 powinien mieć numer w przybliżeniu powyżej 50 000. Rok 1989 to numery ok 40-46 tys. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Obi32
      Witam, można ten luz na przedniej osi jakoś wyregulować?

    • Przez ddd4233
      Witam czy może ktoś z was instalował zewnętrzny rozdzielacz zamiast tego oryginalnego ? (Zepsuty rozdzielacz nie potrzebuje ehr)  już mam wypatrzony rozdzielacz 3 sekcie (dwie pływające jedną zwykła ) z podłączeniem nie będę miał problemu. Tylko chodzi o to że na jednym poście w forum widziałem jak ktoś zakładał rurkę taka dłuższa(c360)  ta od tłoka potem widziałem jak ktoś zakładał rurkę tą od powrotu też od c360 . I teraz moje pytanie jest takie  czy zamiast tego rozdzielacza co jest w środku w zetorze założył bym adapter taki od c360 to by miało prawo chodzić? Dodam zdjęcie poglądowe o jakie elementy mi chodź . Prosił bym o pomoc

       

    • Przez Obi32
      Zetor 7745, rok 1990,.sprowadzony z Finlandii, 3800 mtg. 
      Po regeneracji pompy jak to bywa trzeba, ustawić kąt wtrysku. No i tutaj zaczynają się schody tak mnie zastanawia bo mam te 3 kreski ale przed demontażem kreciłem jeszcze kołem zamachowym i paliwo drgalo w pierwszej sekcji zupełnie w innym miejscu A dokładniej 1/3 obrotu koła zamachowego dalej.Dodam że ciągnik chodził dobrze przed regeneracją pompy jak i ustawieniu kątu na znakach i normalnie odpala, tylko dlaczego paliwa na kapilarce drgało w innym miejscu. Może ktoś miał podoby problem i wie jaka jest przyczyna. Z góry dzięki za odpowiedź!
    • Przez raven18
      Hej, ma ktoś zamontowane wewnętrzne lusterko na ramce tylnej szyby, do łatwiejszego zaczepiania maszyn (na zaczep hitch, który jest nie widoczny za zaczepem do przyczep jednoosiowych i trzeba na czuja podjeżdżać). Oglądałem zdjęcia ciągników i nie znalazłem jak to w sumie wygląda, czy to dobry pomysł skoro chyba nikt nie montuje? 😎 
    • Przez dawidkrawczyk
      Witam, jestem w posiadaniu Zetora 5211 i chciałbym założyć przedni napęd od Zetora 5245. I właśnie przychodzę z pytaniem co trzeba przerobić w skrzyni biegów żeby wszystko ze sobą współpracowało?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj