Aklik

Opinie Steyr

Polecane posty

Aklik    5

Dzien dobry. Interesuja mnie ciągniki marki Steyr najbardziej seria Profi. Lecz o innych seriach również chetnie poslucham.

Edytowano przez Aklik
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

Odpowiem Ci bajkę o styer-e Co początki w fabryce case i nh bierze. 

Nie niebieskie , nie czerwony lecz biało czerwony Podczepisz do niego nie tylko brony.

Każdy rolnik go chwali a sąsiad głowa o mur wali.

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aklik    5
4 godziny temu, cinek1808 napisał:

Odpowiem Ci bajkę o styer-e Co początki w fabryce case i nh bierze. 

Nie niebieskie , nie czerwony lecz biało czerwony Podczepisz do niego nie tylko brony.

Każdy rolnik go chwali a sąsiad głowa o mur wali.

 

NH nie jest produkowany w Sankt Valentin 

4 godziny temu, cinek1808 napisał:

Odpowiem Ci bajkę o styer-e Co początki w fabryce case i nh bierze. 

Nie niebieskie , nie czerwony lecz biało czerwony Podczepisz do niego nie tylko brony.

Każdy rolnik go chwali a sąsiad głowa o mur wali.

 

Jest to opinia pozytywna czy negatywna? Tylko spowodowałeś mniejsze zainteresowanie tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1826

Tak tak kupujcie ciągniki produkowane w sankt vallentin gdzie w czasie drugiej wojny światowej Niemcy produkowali czołgi które zabijały waszych przodków

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

To może powinieneś również piętnować Austrię za Adolfa,  rosyjskie domy dziecka  za Putina  i markę Mengele  założoną przez ojca  nazistowskiego  doktora Mengele 🤔 a także liczne miejscowości i  fabryki które produkowały na cele zbrojeniowe swoje produkty a jest ich od  naprawdę dużo.:P

 

 

Edytowano przez Pigmei
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

Mówią że case taki lepszy nh a steyr lepszy case. Że to Mercedes wśród ciągników. Jeśli popatrzeć na silniki to cnh. Podzespoły się niczym nie różnią może wyposażenie lepsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bergman31    640
5 godzin temu, Mateusz1q napisał:

Tak tak kupujcie ciągniki produkowane w sankt vallentin gdzie w czasie drugiej wojny światowej Niemcy produkowali czołgi które zabijały waszych przodków

To może nie kupować jeszcze: Skody, Zetora, Volkswagena, Opla, Forda, Mercedesa, MANa, BMW, Internationala. Pieca gazowego też nie mam kupić, bo to Junkers? I nie mam kupować nawozu Polifoska, bo w Policach Niemcy w czasie II wojny światowej produkowali benzynę syntetyczną do czołgów i innych pojazdów.

P.S. Moich przodków niemieckie czołgi nie zabiły. Jedynie dziadek ze strony ojca został postrzelony w nogę z karabinu, pewnie z Mausera.

Edytowano przez bergman31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aklik    5

Różnicą jest to że Steyr w środku jest najbardziej dopracowany przez co też bardziej komfortowy. Siedziałem w Profi'm i Komfort w porównaniu do Deutza nie do porównania. Tym bardziej sie nimi zainteresowałem że w tym roku sprzedali juz o ponad 150% więcej ciągników niż w zeszłym roku.

Pod uwage był brany również MF ale jakoś te nowe serie S do mnie nie przemawiają, kiedy byłem u dilera to bardzo zawiodłem się na tej marce. MF wyobrażałem sobie jako bardzo wygodny ciągnik, nawet sprzedawca skomentował Masseya jako dobry ciągnik tylko z ubogą kabiną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

Jak ktoś przesiada się z 60 na nowy ciągnik to zawsze komfort jest lepszy.  MF na słaby serwis, jak ktoś specjalizuje się w naprawie mercedesa a przyjedzie passat . Niby to samo ale już inaczej. Np francuskich aut nie chcą mechanicy naprawiać. Kiedyś w peugeot aby wymienić alternator to albo trzeba było chłodnice wywalić albo filtr oleju. A Kubote oglądałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aklik    5
Dnia 16.10.2021 o 19:42, cinek1808 napisał:

Jak ktoś przesiada się z 60 na nowy ciągnik to zawsze komfort jest lepszy.  MF na słaby serwis, jak ktoś specjalizuje się w naprawie mercedesa a przyjedzie passat . Niby to samo ale już inaczej. Np francuskich aut nie chcą mechanicy naprawiać. Kiedyś w peugeot aby wymienić alternator to albo trzeba było chłodnice wywalić albo filtr oleju. A Kubote oglądałeś?

A czy ktoś mówi tu o przesiadce z 60? Kubota nie bo drożej wycodzi niż Steyr a koszt eksploatacji później 3x większy niż u np. NH czy Claas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MateuszPL
      Witam. 
      Od zimy tego roku gdy były mrozy -20 stopni zaczęły pojawiać mi się kody błędów w traktorze STEYR 185CVT 
      Kody błędów: 18255 i 18254 
      Czy ktoś może wie co te błędy oznaczają? 
    • Przez Farmerek1234
      Witam czy robił ktoś z hamulcami w steyr jak to najlepiej rozebrać i jak się do tego wziąść
    • Przez pawlak2507
      Kupię kompletny zaczep dolny do steyr 6135 profi 
    • Przez adamo18
      Witam, mam problem z Kompaktem 75. Przy rozgrzaniu ciągnika i przy skręcaniu kierownicą w miejscu slychac dziwne otarcia przy różnych stopniach.
      Serwis wymienił przód uszczelki gumy ,tulejki , lecz problem nadal pozostał. Serwis umywa ręce że już wszystko zrobione i przy odbieraniu na zimnym nic sie nie dzieje.
      Jak postępować , jak się zachować ?
    • Przez pawelns88
      Witam zamierzam kupić traktor Steyr 8120 1986r szóstka czy ma może ktoś taki proszę o opinię 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj