trakorzysta

John Deere brak kontrolek na desce

Polecane posty

trakorzysta    0

Cześć. Mam problem z moim John Deere 6210. Zginęły mi kontrolki na desce rozdzielczej poprostu nie świecą się , Zegary i wyświetlacz od półbiegów działa dobrze . Bezpieczniki dobre, przekaźniki też, deska przełożona do ciągnika kolegi działa, jego u mnie nie, wyjąłem BCU zdaje się ok. Macie jakiś pomysł co się mogło popsuć? Czy jakiś jescze komputer za to odpowiada? Dodam że jak włączę kierunek miga w lampie, słychać brzęczek a na desce nic, nie świecą się lampki od jakiejkolwiek funcji, smarowania też brak. Może gdzieś na kablach jest jakiś bezpiecznik?

Bogdan_ja    159

U mnie w 5r 2009 r tyz parę razy zgasła ale postukałem i ok.... Piny wyczyść, raczej to coś nie łączy i tyle... Trza to czymś popryskac chyba. 

Edytowano przez Bogdan_ja

Wiadomość z agroFakt.pl

EmilRabos    0
11 godzin temu, Ziomal20084 napisał:

wiązka w prawym tylnym słupku do sprawdzenia

Chyba nie skoro kolegi zegary działają

Ziomal20084    43
EmilRabos napisał:

11 godzin temu, Ziomal20084 napisał:

wiązka w prawym tylnym słupku do sprawdzenia

Chyba nie skoro kolegi zegary działają

no właśnie kolegi u niego nie działają. aż sam musiałem przeczytać jeszcze raz 😂 skoro u kolegi działają a jego u Cię je też nie działają to tak jak napisałem, wiązka za prawym tylnym słupkiem do sprawdzenia.

ariss    21

tam do big idą co najmniej 3 przewody zasilania i pewnie na którymś nie masz prądu lub masy bo też kilka idzie

EmilRabos    0
7 godzin temu, Ziomal20084 napisał:

no właśnie kolegi u niego nie działają. aż sam musiałem przeczytać jeszcze raz 😂 skoro u kolegi działają a jego u Cię je też nie działają to tak jak napisałem, wiązka za prawym tylnym słupkiem do sprawdzenia.

Ok sory rzeczywiście po głębszej analizie już zrozumiałem że jednak nie działają 🤣

trakorzysta    0

Dzisiaj trochę grzebałem i nic nie znalazłem, po niedzieli może uda się załatwić elektryka. Do tego czasu będę próbował według waszych wskazówek.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez glwoj
      Witam, mam problem z prawidłowym podłączeniem  rozdzielacza od tura (Emily TP5) do JD 6410. Rozdzielacz ma 3 przewody( Zasilanie, Powrót, Load Sense) i jest to rozdzielacz dwusekcyjny na joystick i linki. Podpiąłem go jak na zdjęciu i tur działa bardzo wolno (pompa hydrauliczna się nie wzbudza), gdy ruszam kierownicą tur działa chwilowo szybciej. Po założeniu kostki (AL161388) tzw PowerBeyond w ciągniku nie mam wspomagania, podnośnik działa normalnie, a czy tur działa dobrze jeszcze nie zdążyłem sprawdzić. Wie ktoś może co kupić lub jak to połączyć żeby zaczęło działać jak należy???

• Przez matijas67
      witam
      podczas zbierania sianokiszonki przy przejezdzaniu przez driure nagle oświecił się komunikat że licznik hms uszkodzony i ciągnik jedzie przez 5 sekund i staje, nie da rady jechać
      nie da rady włączyć ani  przedniego napędu ani wałka 
      dodam że bezpiecznika od hms nie ma 
      W załączniku pokazuje komunikat
      miał ktoś podobny problem ?
      z góry dziękuję 

• Przez Freek
      Witam prawdopodobnie czeka mnie remont skrzyni biegów więc jak juz bym miał Ja na stole to czy da się może ktoś robil wrzucić 6 bieg wiem ze to dodatkowy koszt ale to dramat jak nie mogę c360 wyprzedzić. Jakies koszta wstępne remontu plus dołożenia trybu numery części mile widziane. 
    • Przez jarx08
      witam,
      Wczoraj w JD zmienił mi się dźwięk przy włączeniu zapłonu zawsze krótki pojedynczy i tyle. Teraz jest długi i dwa krótkie mam wrażenie, ze to oznacza jakiś błąd lub problem. W ciągniku nic się nie dzieje (niby) żadna kontrolka nie miga.

Jak sie usuwa błedy w JD?

Proszę o odp
      Pozdrawiam
    • Przez matijas67
      Witam 
      W John Deere 6600 podczas pracy spadł pedał gazu z frezu jakiegoś chyba i nie ma gazu, rozbieraliśmy osłony podłogę, wszystko i nie ma dojścia do środka.  Miał ktoś podobny przypadek? Jak tam dojść ? 

Pozdrawiam

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj