Zzzamo

Znaczenie kontrolek

Polecane posty

sadek9    158

15 to będzie tak na oko poziom oleju hydraulicznego, reszty nie będę pisał, jeśli ich nie znasz to wątpię czy powinieneś pracować tą maszyną.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kuczyniak
      Siemka proszę o pomoc jakieś wskazówki naprawy kilka zepsutych i dobijających rzeczy  chciałbym sam je naprawić Lubie grzebać tylko zawsze robiłem to przy c360 a niedawno kupiłem Mf 8110 i to jest całkiem inna technika co innego wieciej elektryki itd. A mianowicie problem tkwi w tym że nie działa:
      - przedni napęd jak włączę przyciskiem to na desce rozdzielczej wyskakuje kontrolka że przedni jest włączony a tak naprawdę on nie działa nie mam pojęcia co to może być 
      - wałek wom jak chce go włączyć to zagrzyta 4 sekundy się załączy i zaraz się rozłącza bardzo ciężko go włączyć aby działał trzeba się nadenerwować jak już załapie i pracuje jakiś czas i go wyłącze to cały czas się kręci nie zatrzymuje się nawet pod obciążeniem dopiero jak zwiąże go linką na patencie to nie ma jak się kręcić i stoi związany 😂 proszę o radę 
      - problem z biegami czasami ciężko jest wbić bieg ale to jeszcze nie jest takie denerwujące jak:
       raz jadę drogą wjeżdżam na rondo zmieniam bieg na mniejszy puszczam sprzęgło a on stoi na środku ronda i nie chce ruszyć a bieg wbity wbijam inny też stoi dopiero jak zgasze i odpalę biegi działają mialem tak już kilka razy niebezpieczne jeżdżąc w mieście jaka może być przyczyna ? Albo z rana jak odpalę Mf chce wbić bieg ciągnik stoi muszę zgasić i odpalić ciągnikiem dopiero można jechać i tak za każdym razem 
      Bardzo proszę grupę o pomoc pozdrawiam
    • Przez Zzzamo
      W ciągniku szybko przybywa mi oleju w skrzyni biegów, nie wiem czym to może być spowodowane.
    • Przez Zzzamo
      Czy ktoś wie co znaczy kontrolka pod numerem 13?
    • Przez Tomaszq18
      Witam czy rewers w MF 6120 da się przerobić żeby działał poza sterownikiem?
      Bo jest taki problem że od dźwigni do sterownika dochodzi zasilanie tylko ze sterownika do cewki nie dochodzi A zapewne za naprawę nie mało
      Wiem że za wlutowanie nowej części w sterownik bo niedzialaly półbiegi  ad szybsze   BC wolniejsze trzeba było zapłacić 2k
    • Przez Mf698ursus
      Potrzebuje pomocy.
      Czy ktoś kto posiada MF 698 mógłby podać rozmiar przednich opon mając tylne 16.9 38?(interesuje mnie tylko MF 698 nie 698t czy 699 jak coś)
      GOOGLE  i AF forum brak jednoznacznej odpowiedzi(każdy co innego pisze).Uprzedzając na tabliczce w kabinie tylko jest napisane 16.9 38 jak coś.
      Dziękuję za odpowiedzi

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj