jarek1780

ciągnik do 100 tys

Polecane posty

jarek1780    0

Witam 

Szukam ciągnika do max 100 tys zł i o mocy 100-120 KM .Co mozecie mi polecić ? a jak już cos to na co zwrócić szczególną uwage przy kupnie ? Z góry dziękuje 

Pozdrawiam serdecznie 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez włodek
      Cześć,
      Zaczynam się powoli rozglądać za nowym ciągnikiem który zastąpi w cięższych pracach mojego 3p. Początkowo myślałem nad Ursusem 914 ale to wszystko już dość mocno wypracowane. Później mi się przypomniało, że znajomy. użytkuje Ursusa 4514 na areale ok 50ha jako główny ciągnik. Mówi że jest zadowolony. Daje sobie spokojnie radę a że ma wyłącznie produkcję roślinną a działek ma dużo, różnej wielkości, na niektóre z nich mówi że większym by nawet nie wjechał. Pożyczyłem sobie od niego na weekend i na pewno komfort pracy na plus w porównaniu do 914. Spalanie również miło mnie zaskoczyło. Ale decyzji jeszcze nie podjąłem. Dlatego też zakładam ten temat bo pomoże poradzicie mi coś innego. Moc myślę że 60 - 80km była by dla mnie ok. Ciągnik będzie pracował na ok 20ha. To co dla mnie jest teraz najważniejsze to napęd 4x4 i większy uciąg. Bo co z tego że mój 3p ma moc i daje radę skoro mało wiele i się grzebie bo jest za lekki. 
    • Przez Aklik
      Dzien dobry, jakie maci opinie o tych ciągnikach raczej sa maloawaryjne skoro producent nie boi dawac sie promocji na 5 lat.
    • Przez Dejwu26
      Czołem forumowicze 🙂
      Noszę się z zamiarem wymiany w niedalekiej przyszłości mojego Zetora 10045 na Case 856xl. Czy użytkownicy badź ci co go kiedyś użytkowali mogli by się wypowiedzieć coś na temat tego Case? Jak z awaryjnością, dostępem i kosztem części? Hydraulika w tych traktorach jest mocna? Chciałbym abyście podpowiedzieli czy to jest dobry pomysł, czy szukać czegoś innego? Szukam traktora z lepszym komfortem, a zarazem prostym i nie za dużo wyposażony w elektrykę. Traktor będzie głównym ciągnikiem na gospodarstwie, pracował będzie z plugiem 4 skibowy zagonowy, 3 m talerzówka i agregatem uprawowo siewnym i turem
      Pozdrawiam, pjona 🙂

• Przez marcin1993
      Witam planuję zakup ciągnika , ciągnik musi być nowy, ma służyć do rozsiewacza i opryskiwacza co byście wybrali Belarus 820 vs farmtrac 680? Z góry dzięki za odpowiedzi.
    • Przez Rolnictwo_moja_pasja
      Dzisiaj mam do was pytanie co będzie lepsze? Ursus 914 czy mtz 82? Bo za niedługo mam zamiar kupić ciągnik i nie wiem jaki wybrać.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj