Polecane posty

yaroslaw    416

Na  styku  Wielkopolski i Kuj.Pomorskiego  skupy wystartowały  z  poziomu 650zł/t  , teraz  tendencja  wzrostowa   z  ofertami  do 700zł /t  .  Obecnie mamy  pierwszych  przegranych  którzy  podpisali wcześniej  kontrakty  z  Chemirolem  i  wożą kilkadziesiąt  kilometrów  po 650zł  podczas  gdy  pod  ręką  mają  skupy  płacące   670-680 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950

Handlował ktoś z agrocentrum? Nie kantuja na parametrach i wadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xerkses    108

Kierownik : Wilgotność w Agrocentrum + 3% według innych skupów


Sorry to do kr9292 miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yaroslaw    416

Na  koniec  sezonu  w moim  rejonie  pojawiły  się  oferty   po 710-720 zł/t netto .Kukurydza prawie  znikła z pól  ,zostało jeszcze może  z 10 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norman    137

Mazowieckie cenny netto zł/t

Bugaj mokra 630 sucha 1000

Cedrob mokra Raciaż 680 Rypin 690

 

 

Edytowano przez Norman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik9    17
Dnia 30.10.2021 o 07:03, semos napisał:

u mnie małopolska cena od 1 tyś

Sucha? U kogo taka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Wie ktoś coś na temat tej słynnej firmy AgroSkup? Ciekawy jestem czy wypłaciła pieniądze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy ile za suszenie i z jakiej wilgotności.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianbob    0

Dopiero co kupiłem swoją i mam jeszcze trochę na polu kukurydzy ale przy takiej cenie 750zl netto nie wiem właśnie czy nie lepiej mokrej sprzedac? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianbob    0

Opłaca się kupić silos perforowany z wentylatorem żeby schładzać kukurydze w nim a nie suszarni? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90210grzesiu    167

Mam taki plan na następny sezon. Szkoda żeby jedna sekcja suszarni mi studziła zamiast suszyć. Tylko nie wiem czy nie kupię lub zrobię takiej malutkiej suszarni daszkowej. Mam pół roku żeby myśleć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj