robson132

Pług obrotowy dorabianie kółka podporowego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
robson132    9

Witam.

Kupiłem pług obrotowy DEMBLON 3 niestety bez kółka podporowego,a jedynie  z jego mechanizmem. Może ktoś wie na jakiej zasadzie to działało i jak powinno wyglądać kółko. W internecie nie mogę znaleźć nic podobnego

IMG_20210918_082758.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez d4rek
      Jak w temacie taki wynalazek, ktoś posiada i może się podzielić opinią. Wiem że nie kverneland czy lemken ale potrzebuje 6 a oni właśnie coś takiego mają i nie interesuje mnie obrotówka. 

• Przez audi80b4
      sąsiad właśnie kupił pług akpila km 80 dzisiaj przywieźli mu na podwórko i w jego imieniu mam kilka pytań

1. do ustawiania czego służy pierwsze a od czego drugie cięgno
      2. jak ustawia się w tym pługu pierwszą skibe
      3. można ten pług do transportu ustawić na koło żeby był podparty czy tylko w górze bo ma 4 skiby i go troche unosi
    • Przez Mariusz4447
      Witam. Szukam pługa do Case 5130 105 koni. Chciałbym lemken 3 skiby obrotowy. Tylko, który wybrać. Ziemia ciężka, iły. 

• Przez Marek7536
      Witam,mam problem z tym pługiem prawa strona idzie głęboko zaś jak go obrócę na lewą stronę idzie płyto a pierwsza skiba nie wbija się w ziemie lemiesze wszystkie są nowe, ramiona są ustawione na równą wysokość lewa i prawa strona pług ustawiony na środku zaczepu i ma luzy na boki.
    • Przez Domin151
      Witam mam problem spada mi ciśnienie w pługu napompujem i zamykam zawur i po chwili zaczyna powoli spadać Co, można zrobić żeby trzymało da się wymienić ten zawur co się zamek przepływ oleju.? 
      Z góry dziękuję za odpowiedź. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj